Czapka Husky – stylowy wizerunek drapieżnika

czapka husky

Niezwykła ozdoba, którą jest czapka Husky, stała się prawdziwie modnym trendem w niniejszym roku. Podstawę stanowi żywiołowy nastrój i życie uliczne każdej osoby, zdolnej do awantur. Właśnie z tego powodu są bardzo popularne wśród śmiałych modnych pań miasta, które chcą wyróżniać się wśród tłumu i umieją za pomocą akcesoriów podkreślić własną indywidualność i odczucie stylu.

Damska czapka Husky

Niezwykły krój owego akcesorium pomaga stworzyć niezwykły, seksowny wizerunek. Jednak nie warto zapominać o tym, że oryginalne ubranie w garderobie potrzebuje szczególnego stosunku i noszenia. Inaczej mówiąc, odzież należy dobierać w taki sposób, aby nie wyglądać głupio i śmiesznie. W danym wypadku wybierając takie niezwykłe okrycie głowy, nie warto za dużo zakładać akcesoriów. Ponieważ czapka z uszkami Husky sama przez siebie jest już oryginalna i unikatowa. Ona pomaga stworzyć look chuliganki, która dąży do różnych przygód, patrzy prosto w oczy wszystkim niebezpieczeństwom i przeszkodom, które napotyka na swojej drodze.

Większość modeli jest zrobione ze sztucznego futra, jednak wielbicielki elegancji mogą nabyć czapkę z naturalnego surowca. Z reguły, wykorzystują futro czarnego lisa.

Szeroki rząd modelowy daje możliwość pięknej połowie wybrać ten model, który najbardziej się spodobał. Tak na przykład czapka z uszkami Husky, zdobiona pomponami zwisającymi na sznurku będzie doskonałym uzupełnieniem całego zespołu. Gdy jest zimno, grzeje nie tylko głowę, jednak i uszy, potylicę, szyję, a w okresie międzysezonowym da możliwość stworzyć niepowtarzalny wizerunek.

Czapka Husky z rękawicami

Wśród zaoferowanego asortymentu szczególną popularnością cieszą się modele z „łapkami”. Owe długie rękawiczki można wykorzystywać zamiast szalika albo chować w nie swoje ręce. A jeśli będziesz chciała pozdrowić kogoś ze swoich znajomych, nie obowiązkowo zdejmować je. Ponieważ na odwrotnej stronie znajduje się wizerunek łapek, który stwarza maksymalnie naturalny look. I takie swoiste pozdrowienie sprawi zadowolenie nie tylko tobie, ale i otaczającym. Również wydłużone rękawy z kieszeniami pełnią dodatkową funkcję dekoracyjną.

Przyjemne i różnorodne barwy o tematyce zimowej dają możliwość łączyć czapkę praktycznie z dowolnym ubraniem. Jednak bardziej odpowiada styl uliczny, który wspaniale odzwierciedla wizerunek "drapieżnika”.

damska czapka husky 1 damska czapka husky 2 damska czapka husky 3
damska czapka husky 4 damska czapka husky 5 damska czapka husky 6
damska czapka husky 7 damska czapka husky 8 damska czapka husky 9
 
Powiązane artykuły:
Czapka Bojarka – wizerunek prawdziwej księżniczki
Takie nakrycie głowy jak czapka bojarka jest bardzo uniwersalne, toż pięknie jednoczy się z futerkowymi wyrobami i innymi rodzajami wierzchnej odzieży. No a oryginalny designe tego akcesorium nadaje całemu obrazowi niektórą arystokratyczność i finezję.
Czapka z okularami – jak to trafnie połączyć?
Dowolna kobieta potrafi dobrać nakrycie głowy tak, że ono nie tylko nie zepsuje jej wyglądu zewnętrznego, ale i stanie się gustowną końcową kreską obrazu. Nawet jeśli nosicie okulary, to za pomocą czapki można zamarkować swoją piękność.
Modna i ciepła czapka robiona ściągaczem angielskim
Wśród współczesnych kobiet obserwuje się coraz większy interes do rozmaitych nakryć głowy. W modzie czapki niezwykłej formy z ciekawym załatwieniem. Duża ilość aktualnych i stylowych czapek wiąże się z użyciem ściągu angielskiego.
Czapka z pomponem z naturalnego futra
Czapki z pomponami - to doskonały sposób wnieść parę jaskrawych kresek do swojego nowego zimowego obrazu. Dziewczyny w takich nakryciach głowy wyglądają oryginalnie. Dzięki tym akcesoriom tak łatwo wyglądać śmiało i bardzo modnie!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty