Czapka z okularami – jak to trafnie połączyć?

czapka z okularami

Wiele pań nie zakłada czapek, ponieważ nosi okulary i uważa, że owe akcesorium nie da się połączyć z czapką. Jednak tak na prawdę po prostu nie wiedzą jak nosić czapkę z okularami. Takie okrycie głowy, a zwłaszcza robione na drutach, dodają wizerunkowi delikatności i czułości. Jednak można powiedzieć, że są kaptury. Tak, owszem. Jednak czasami są tak olbrzymie, że ukrywają nie tylko okulary, ale również trudno jest spostrzec kobietę. Więc obowiązkowo należy zrozumieć jakie czapki warto nosić z okularami.

Wariant elegancki

Dziewczyna w okularach i czapce będzie wyglądać stylowo i elegancko jeśli będzie zrobiona na drutach w postaci beretu. Musi być nieduży i w tym kolorze, który ci najbardziej pasuje. Taki rodzaj okrycia głowy może być w jednym kolorze, albo w paski. Odpowiada dowolnemu typowi twarzy. Jeśli lubisz jaskrawe oprawki to możesz dobrać beret w tym samym kolorze.

Najlepiej go zakładać z gęstą grzywką, ale w takim wypadku należy odsunąć beret nieco do tyłu, aby odkryć twarz. To jest wspaniały wariant, ponieważ grzywka z okularami wygląda bardzo stylowo. A łączyć owy model czapki, robionej na drutach, można z dowolnym typem wierzchniej odzieży – z kurtką puchową i futrem z norki.

Wariant klasyczny

Jeśli natomiast wolisz styl klasyczny i nosisz okulary, to będą ci pasować kapeluchy. Zimą, mogą być to ciepłe robione na drutach kapelusze. Takie czapki dla kobiet w okularach mogą być różnorodne i dobierać je należy indywidualnie.

Jeśli kobieta ma okrągłą twarz to potrzebuje czapki robionej na drutach w postaci kapelucha z małym rondem.Jeśli natomiast jest posiadaczką chudej twarzy to najlepiej założyć kapelusz z dużym rondem, ale należy go nieco zagiąć do góry. Do owalnej twarzy pasuje dowolny wariant. Istnieje jedna maleńka porada – takie okrycie głowy również należy nieco odsuwać do tyłu, aby odkryć twarz. I grzywka w tym wypadku idealnie pasuje, dodając twojemu wizerunkowi delikatności i czułości.

Okulary natomiast lepiej dobrać kwadratowe, albo prostokątne.

Czapki dla aktywnego stylu życia

Dziewczyny, które prowadzą aktywny tryb życia, lubią narty, łyżwy, też zadają pytanie: jakie czapki pasują do okularów w takich wypadkach? Dla aktywnych i wysportowanych najlepiej wybrać warianty czapek zrobione na drutach z grubej wełny. Również można wybrać czapkę robioną na drutach, futrzaną. Należy zwrócić uwagę na to, aby nie zasłaniała czoła.

czapka i okulary 1 czapka i okulary 2 czapka i okulary 3
czapka i okulary 4 czapka i okulary 5 czapka i okulary 6
czapka i okulary 7 czapka i okulary 8 czapka i okulary 9
 
Powiązane artykuły:
Modna i ciepła czapka robiona ściągaczem angielskim
Wśród współczesnych kobiet obserwuje się coraz większy interes do rozmaitych nakryć głowy. W modzie czapki niezwykłej formy z ciekawym załatwieniem. Duża ilość aktualnych i stylowych czapek wiąże się z użyciem ściągu angielskiego.
Czapka z pomponem z naturalnego futra
Czapki z pomponami - to doskonały sposób wnieść parę jaskrawych kresek do swojego nowego zimowego obrazu. Dziewczyny w takich nakryciach głowy wyglądają oryginalnie. Dzięki tym akcesoriom tak łatwo wyglądać śmiało i bardzo modnie!
Czapka Bojarka – wizerunek prawdziwej księżniczki
Takie nakrycie głowy jak czapka bojarka jest bardzo uniwersalne, toż pięknie jednoczy się z futerkowymi wyrobami i innymi rodzajami wierzchnej odzieży. No a oryginalny designe tego akcesorium nadaje całemu obrazowi niektórą arystokratyczność i finezję.
Czapka Husky – stylowy wizerunek drapieżnika
W ostatnim czasie częściej można spotkać dziewczyny w niezwykłych i nawet pociesznych czapkach. Na przykład takie nakrycie głowy jak czapka husky jest przeznaczone nie tylko dla obrony głowy od chłodu i wiatru, ale i dla unikalności obrazu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty