Czapka z pomponem z naturalnego futra

U wielu z nas czapki zimowe z pomponem z naturalnego lub sztucznego futra kojarzone są z beztroskim dzieciństwem. Jednak to wcale nie oznacza, że owe modne akcesorium mogą nosić jedynie dzieci. Współczesna moda dyktuje nam całkiem inne reguły! Czapki robione na drutach z pomponem z naturalnego futra - to stylowo, jaskrawie i śmiało. Śledź modę, spotykając trend owego roku!

czapka z pomponem z naturalnego futra czapka z pomponem z naturalnego futra 2 czapka z pomponem z naturalnego futra 3
Ciekawe fakty

Mało kto wie, że czapki z pomponem z naturalnego futra mają wojenną przeszłość. W XVIII-XIX w. czapka z takim elementem dekoracyjnym świadczyła o przynależności żołnierza do tego, czy innego rodzaju wojsk. Dosyć często go można było spotkać na męskich okryciach głowy, którzy byli marynarzami francuskimi. Jasna rzecz, że owe dosyć niezwykłe okrycia głowy zwróciły uwagę miejscowego modnego środowiska. W taki więc sposób czarne czapki z pomponem, ale nie z naturalnego futra, lecz sztucznego, znalazły się na czapkach modnych frantów.

Dziś natomiast stylowe czapki z pomponami stały się nieodłączną częścią garderoby wielu dziewczyn, kobiet, chłopaków i nawet bardzo poważnych panów. Zakładając taką niezwykłą czapkę od razu czujesz się o kilka lat młodszy i nawet w oczach pojawia się niezwykły płomyczek dzieciństwa.

Modne akcesorium

Jednak z czym połączyć ową cudo-czapkę? I w jaki sposób je dobierać, aby nie wyglądać głupio? Zapamiętaj, jaskrawe kolory są na czasie! Można wybrać czapkę-kask z pomponem z naturalnego czerwonego, żółtego, szmaragdowego, niebieskiego, granatowego futra. Owe warianty idealnie są łączone z kurtkami puchowymi, dodatkowo dekorowane szalikami o kolorze kurtki lub czapki. Możesz łączyć różnorodne niezwykłe kolory, designerzy mody popierają owy przejaw fantazji! Jednak istnieje jedna reguła. Staraj się unikać jaskrawych rysunków z dziecięcymi bohaterami bajkowymi. Jasna rzecz, że nawet bardzo poważny facet chce założyć czapkę lub sweter z wizerunkiem Batmana i kobiety biznesu mogą założyć różowy szalik młodzieżowy. Jednak należy uważać, ponieważ jaskrawe napisy na ubraniach i akcesoriach, zwłaszcza jeśli chodzi o błękitne lub różowe, mogą zawieść. Czapka z pomponem z naturalnego futra – to akcesorium, które trzeba umieć nosić, odczuwając granice stylu.

Jak już mówiliśmy wcześniej, futrzane pompony na czapkach, dziś są bardzo aktualne. Zwłaszcza jeśli owe futro jest naturalne i pasuje do koloru futra lub kożuchu. Taki look będzie wyglądać bardzo drogo i na czasie, jednocześnie dzięki niemu dziewczyna będzie się czuć wyzywająco . Również bardzo stylowo wygląda czarna lub szara czapka z futrzanym pomponem w połączeniu z kurtką bajkerską . Uzupełnić owy wizerunek należy legginsami lub długą spódnicą, najlepiej w tym samym kolorze co czapka. Do tego looku idealnie pasują martensy. Uważasz, że to jest zbyt agresywne? Wcale tak nie jest. Bardzo stylowo i romantycznie!

Pompony, rozmiar których może się wahać w zależności od zamiarów designera, dają możliwość wypełnić szarą codzienność dziecięcą beztroską. Dokładnie dobrany wizerunek sprawi niesamowite wrażenie na każdym.

czapka z pomponem z naturalnego futra 4 czapka z pomponem z naturalnego futra 5 czapka z pomponem z naturalnego futra 6
czapka z pomponem z naturalnego futra 7 czapka z pomponem z naturalnego futra 8 czapka z pomponem z naturalnego futra 9
czapka z pomponem z naturalnego futra 10 czapka z pomponem z naturalnego futra 11 czapka z pomponem z naturalnego futra 12
 
Powiązane artykuły:
Modna i ciepła czapka robiona ściągaczem angielskim
Wśród współczesnych kobiet obserwuje się coraz większy interes do rozmaitych nakryć głowy. W modzie czapki niezwykłej formy z ciekawym załatwieniem. Duża ilość aktualnych i stylowych czapek wiąże się z użyciem ściągu angielskiego.
Czapka z okularami – jak to trafnie połączyć?
Dowolna kobieta potrafi dobrać nakrycie głowy tak, że ono nie tylko nie zepsuje jej wyglądu zewnętrznego, ale i stanie się gustowną końcową kreską obrazu. Nawet jeśli nosicie okulary, to za pomocą czapki można zamarkować swoją piękność.
Czapka Bojarka – wizerunek prawdziwej księżniczki
Takie nakrycie głowy jak czapka bojarka jest bardzo uniwersalne, toż pięknie jednoczy się z futerkowymi wyrobami i innymi rodzajami wierzchnej odzieży. No a oryginalny designe tego akcesorium nadaje całemu obrazowi niektórą arystokratyczność i finezję.
Czapka Husky – stylowy wizerunek drapieżnika
W ostatnim czasie częściej można spotkać dziewczyny w niezwykłych i nawet pociesznych czapkach. Na przykład takie nakrycie głowy jak czapka husky jest przeznaczone nie tylko dla obrony głowy od chłodu i wiatru, ale i dla unikalności obrazu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty