Czarna bluzka - modna przez cały rok

czarna bluzka

Wszyscy designerzy, styliści i modni krytycy zgadzają się, że w garderobie każdej kobiety, która się szanuje, obowiązkowo powinny być obecne tak zwane "podstawowe rzeczy". Chodzi o taką odzież, na podstawie której można dosłownie w kilka minut zebrać gwarantowany i udany obraz, idealnie odpowiedni dla różnych życiowych sytuacji. Czarna bluzka zalicza się właśnie do takich rzeczy - mając ją we swoim arsenale, potrafisz zawsze ubrać się tak na randkę, jak i na biznes-spotkanie.

Różnorodność modeli bluzek

Obecnie w sprzedaży jest wiele wariantów czarnych bluzek, które różnią się od siebie tkaniną i fasonem. Najbardziej popularnymi już od kilku sezonów zostają:

  • czarna bluzka z szyfonu;
  • czarna koronkowa bluzka;
  • czarna jedwabna bluzka.

One różnią się fakturą i miarą przejrzystości. Nawiasem mówiąc, pomimo faktu, że przejrzyste tkaniny takie jak jedwab i szyfon są teraz w trendzie, należy być z nimi bardzo ostrożnymi. Jeśli na przykład zdecydujesz się pójść w czarnej szyfonowej bluzce do pracy, to jako bieliznę wybieraj odpowiednią damską podkoszulkę na cienkich ramiączkach, ponieważ stanik będzie wyglądać zbyt prowokacyjne.

Co do fasonów czarnych bluzek, to teraz najbardziej aktualne są luźne bluzki w kształcie sylwetki A. One są bardzo uniwersalne. Jeśli będziesz szła na spacer z przyjaciółmi, to taką bluzkę można uzupełnić masywnymi kolczykami i bransoletkami, a także dżinsami i butami na obcasie. Lecz jeśli jest to wariant odzieży dla biura, to ubierając taką bluzkę ze spódnicą ołówkową, swoim stylowym wyglądem podbijesz wszystkich. Co więcej, taką bluzę można schować za pasek spódnicy lub zostawić wypuszczoną, przewiązując cienkim skórzanym paseczkiem.

Dość ciekawie wyglądają czarne damskie bluzki na których są wtrącenia innych kolorów. Bardzo modna teraz na przykład, czarno biała bluza z asymetrycznymi przecięciami kolorów, a także czarna bluzka w kropki. Ten nadruk już wiele lat nie traci swojej aktualności i odkrywa szerokie pole dla eksperymentów. Ale pamiętaj, że wybierając odzież w kropki, to o innych nadrukach w tym obrazie lepiej zapomnieć.

czarna bluzka 1 czarna bluzka 2 czarna bluzka 3
czarna bluzka 4 czarna bluzka 5 czarna bluzka 6
czarna bluzka 7 czarna bluzka 8 czarna bluzka 9
 
Powiązane artykuły:
Bluzki damskie - paleta kolorów
Bluzka - to ważny element odzieży dla każdej przedstawicielki płci pięknej. Rozmaite modele i kolory, a także decorum tej odzieży pozwala łatwo kombinować ją z innymi rzeczami i zakładać na wszystkie wypadki życia. Jak poprawnie dobrać damską bluzkę? Czytajcie dalej.
Biała bluzka - zawsze w trendzie
Dzięki wysiłkom designerów, którzy aktywnie eksperymentują z białą bluzą, dawno już przestali uważać ją za odzież przeznaczoną tylko do biura. Stała się ona teraz uniwersalną rzeczą, która nie może nie cieszyć przedstawicielki płci pięknej.
Bluzy z atlasu
Atlas – to wytworny materiał, toż bluzy z tej tkaniny wyglądają bardzo gustownie i szlachetnie. Lecz po to, żeby jak najliepiej schować usterki swojej figury i zamaskować jej godność, warto znać jak wybierać fason i kolor takiej rzeczy.
Sweter lalo – popularny element garderoby damskiej
Sweter lalo – modny trend, który również stał się uniwersalnym przedmiotem żeńskiej garderoby. Piękne gradienty i jednotonowe wyroby z objętościowymi kosami oryginalnie uzupełniają obraz w stylu romantyk.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty