Czerwona szminka dla brunetek z brązowymi oczami

czerwona szminka dla brunetek z brązowymi oczami

Szminka – bardzo ważny element makijażu, od właściwego doboru którego zależy wizerunek kobiety, to w jaki sposób będą ją odbierać otaczający. Dlatego dobierając szminkę nie można popełnić błędu i zwłaszcza to dotyczy jej koloru. Wiadomo, że podczas doboru szminki jest uwzględniany kolor włosów i oczu, które wraz z kolorem cery określają typ urody. Zapoznamy się z tym, jak poprawnie dobrać czerwoną szminkę dla brunetki z brązowymi oczami.

Czy pasuje brunetkom czerwona szminka?

Czerwona szminka jest symbolem urody kobiecej i seksowności i pasuje wszystkim kobietom, pod warunkiem poprawnego doboru odcienia. Naturalne brunetki z brązowymi oczami mają bardzo jaskrawy wygląd zewnętrzny, więc czerwona szminka w takim wypadku będzie wyglądać harmonicznie i wspaniale podkreśli zalety wyglądu zewnętrznego. Szczególnie ładnie z czerwoną szminką będą wyglądać usta, które mają dokładnie określony kontur.

Odcienie czerwonej szminki dla brunetek

Czerwona szminka znajduje się w każdej linii kosmetycznej, która produkuje kosmetyki dekoracyjne, dlatego wybór odcieni jest bardzo szeroki. W takim wypadku bardzo łatwo popełnić błąd, w wyniku czego wizerunek będzie wyglądać niechlujnie, zmienić rysy twarzy, a kobieta będzie wyglądać na wiele starszą.

Brunetkom najlepiej od razu zrezygnować ze szminek perłowych, ponieważ będą wyglądać nie na czasie i skupiać uwagę na wadach ust, jeśli owe posiadasz. Natomiast śmiało można eksperymentować z odcieniami matowymi, a wieczorem można używać błyszczących szminek.

Również ciemnowłosym paniom najlepiej nie używać zbyt jasnych kolorów, pastelowych: mogą przekształcić jaskrawy wygląd zewnętrzny na blady i niewyraźny. W tym wypadku najbardziej pasują jaskrawe, nasycone kolory, ciemne szlachetne odcienie.

Brunetki z brązowymi oczami, których kolor włosów jest węgielno-czarny lub granatowo-czarny mogą używać rubinowo-czerwonych, różowo-czerwonych, malinowych, śliwkowych, ciemno-czerwonych szminek. Jeśli natomiast kolor włosów ma brązowy odcień, najlepiej zwrócić uwagę na koralowe, malinowe, niezbyt jaskrawe, czerwone odcienie szminki. Odcień bordo idealnie pasuje dojrzałym brunetkom.

Kobiety o jasnej cerze i ciemnych włosach z brązowymi oczami mogą używać do makijażu czerwonych szminek z odcieniem cegły lub brązu, natomiast kobietom z ciemną karnacją pasują błyszczące czerwone szminki.

czerwona szminka dla brunetek 1 czerwona szminka dla brunetek 2 czerwona szminka dla brunetek 3
czerwona szminka dla brunetek 4 czerwona szminka dla brunetek 5 czerwona szminka dla brunetek 6
czerwona szminka dla brunetek 7 czerwona szminka dla brunetek 8 czerwona szminka dla brunetek 9
 
Powiązane artykuły:
Czerwona szminka dla blondynek
Czerwona szminka to klasyka, która nie wychodzi z mody, to symbol żeńskiego powabu. Z naszego artykułu dowiadujecie się, jak zrobić udany wybór odcienia czerwonej pomady blondynkom.
Wiśniowa szminka – komu pasuje?
Wiśniowa szminka - gustowna, wyrafinowana. Temu odcieniowi dziś oddają przewagę wiele kobiet, w tym i gwiazdorów. Jednak jak i większość ciemnych odcieni dla warg, wiśniowy kolor okazuje wymogi do wyglądu zewnętrznego.
Co lepiej – puder czy podkład?
Każda kobieta marzy mieć idealną skórę, lecz nie wszyscy mogą tym pochlubić się. I żeby schować tłusty blask, ślady wysypywań lub nierównomierny kolor, należy użyć takich środków jak podkład, czy puder.
Białe cienie – prosty delikatny makijaż
Białe cienie mogą grać nie tylko rolę cieni, ale i wielu drugich środków. Poznajcie w tym artykule, jak można wykorzystać białe cienie, a także, jaki makijaż przy współudziałaniu białych cieni jest najbardziej efekciarski.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty