Czy warto wybaczać zdradę?

czy warto wybaczać zdradę

Gdy kobieta dowie się, że jej mężczyzna ma inną kobietę, niech chociażby w ciągu jednej nocy przed nią powstaje pytanie: czy wybaczyć zdradę? Każdą oddzielną sytuacje należy rozpatrywać indywidualnie, biorąc pod uwagę konkretne okoliczności.

Czy wybaczać zdradę?

Wiele kobiet, które zastanawiają się nad tym czy warto wybaczyć mężowi zdradę nie wiedzą, że niezależnie od podjętej decyzji w tej chwili pod wpływem obrazy, przeważy taka szczególność kobiety, którą jest umiejętność lub nieumiejętność wybaczać. Ponieważ nie każdego na to stać. Czasami kobieta, która bardzo kocha swego męża pozwoliła mu powrócić do domu, jednak po upływie dwóch-trzech miesięcy nie wytrzymuje i odchodzi. Tak się zdarza, ponieważ ona myślała, że umie wybaczać – jednak tak naprawdę nie jest.

Jednak czasami odbywa się całkiem odwrotnie: kobieta na początku wyrzuca faceta z domu, a po upływie określonego odcinku czasu pozwala mu powrócić. Tak się odbywa dlatego, że po pierwsze ona umie wybaczać, a po drugie jej emocjonalne przywiązanie do faceta jest o wiele silniejsze aniżeli podjęta decyzja. Właśnie na początku przysłuchaj się do własnych uczuć, zastanów się nad tym jak zazwyczaj się zachowujesz . Tylko po tym będziesz mogła podjąć słuszną decyzję.

Czy warto wybaczać zdradę mężowi?

Zdrady mogą być różne. Jeśli to była przypadkowość, która prawdopodobnie nigdy się nie powtórzy, to może nie warto rujnować rodziny. Jeśli to się ciągle powtarza i przyłapujesz go na zdradzie nie po raz pierwszy, to warto się zastanowić. Jednak czasami i w takich sytuacjach żony mogą wybaczać.

Trudno jest wybaczyć zdradę mężowi jeśli on ma trwałe stosunki z inną kobietą, a nie po prostu zdradza z prostytutkami. W danym wypadku wybór należy do ciebie. Najgłówniejsze oceń jakie wnioski zrobił facet, czy on realnie zrozumiał swój błąd? Jeśli skrucha jest szczera to wtedy można się spodziewać na to, że ślub można uratować.

 
Powiązane artykuły:
Zdrada męża - jak to przetrwać?
Przeżyć zdradę męża może nie każda kobieta. Wiele osób preferują żyć i nie chcą wiedzieć, że u męża pojawiła się kochanka. Lecz kiedy życie stawi przed pytaniem: przebaczyć kochanemu człowiekowi czy rzucić, należy znaleźć w sobie siły i podjąć prawidłową decyzję.
Zdrada męża – jak się zachowywać?
W tym artykule porozmawiamy o tym jak zachowywać się jeśli okazało się, że mąż zdradza. Dużo w tym pytaniu będzie zależało od tego, które cele prześladuje kobieta przy wykryciu zdrady. Każdy musi odszukać swoje rozwiązanie.
Porady psychologa – jak przestać być zazdrosną o faceta?
Ludzie nierzadko zwracają się z pomocą do psychologów, żeby otrzymać wykwalifikowaną pomóc fachowców. Ten artykuł opowie o takich poradach co do tego, jak przestać zazdrościć swojego chłopca.
Jak przyłapać męża na zdradzie?
Ten artykuł pomoże ujawnić oznaki zdrady u męża. Czasami wystarczy zwrócić uwagę na niektóre właściwości zachowania małżonka i detale, żeby potwierdzić swoje obawy. Czytamy o tym dalej w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty