Czym udekorować choinkę na ulicy własnymi rękami?

czym udekorować choinkę na ulicy własnymi rękami

Jeśli mieszkasz za miastem i na twojej działce rośnie choinka, to w przeddzień Nowego Roku ulicowe zielone, pełne uroku drzewko, również potrzebuje stroju jak i domowe. Przy czym udekorowanie choinki w pomieszczeniu i na ulicy jest różne. To są różne i warunki temperaturowe, i przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa również się różnią. Otóż dowiedzmy się, jak i najgłówniejsze czym można udekorować dużą choinkę na ulicy własnymi rękami.

Dekorujemy choinkę na ulicy na Nowy Rok

Aby udekorować choinkę na ulicy można wykorzystywać różne materiały. Malując dowolne odpowiednie przedmioty sprayem można stworzyć wspaniałe noworoczne ozdoby na choinkę. Mogą to być szalik i skarpetki, stary but lub podarte rękawiczki. Owe przedmioty po malowaniu odzyskają nowe życie w postaci noworocznej ozdoby choinki na ulicy.

Z niepotrzebnej odzieży z delikatnych tkanin można zrobić dużo ładnych taśm. Jeśli zawiązać je w postaci kokard na gałęziach choinki, to będzie wyglądać ładnie i oryginalnie. Najgłówniejsze – dobrać kolory "noworoczne": złocisty, srebrny, granatowy i czerwony.

Ze starych gazet można zrobić duże "cukierki", które również odnajdą swoje miejsce na choince na ulicy. Jednak dla takiego typu ozdobienia, pogoda na ulicy powinna być niedeszczową. Wspaniałym ozdobieniem dla choinki na ulicy mogą być różnorodne figurki z lodu, które bardzo łatwo zrobić własnoręcznie. Może to być bałwan, Santa Claus, figurka symbolu Nowego Roku albo po prostu różnokolorowe bombki z jaskrawego lodu.

Jeśli chcesz udekorować choinkę ozdobami, które kupiłaś w sklepie, to najlepiej wykorzystywać ozdoby plastikowe, a nieszklane, które mogą łatwo się stłuc w czasie wiatru.

Jakimi girlandami udekorować choinkę na ulicy? Można kupić LED ulicowe girlandy, które są odporne na nagłe zmiany temperatury, a również wodoodporne. Jednak bardziej ciekawie zrobić samodzielnie girlandę, na przykład z butelek plastikowych.

czym udekorować choinkę na ulicy 1 czym udekorować choinkę na ulicy 2 czym udekorować choinkę na ulicy 3
czym udekorować choinkę na ulicy 4 czym udekorować choinkę na ulicy 5 czym udekorować choinkę na ulicy 6
czym udekorować choinkę na ulicy 7 czym udekorować choinkę na ulicy 8 czym udekorować choinkę na ulicy 9
 
Powiązane artykuły:
Rodzinny Sylwester – jak organizować atrakcyjną imprezę w gronie krewnych?
U wielu rodzin Sylwester asocjuje się ze stołem świątecznym i przeglądem tradycyjnych filmów, i absolutnie daremnie! Jak wesoło odznaczyć Sylwestra w rodzinnym kole? O tym czytamy dalej.
Urządzenie elewacji z okazji Sylwestra – świąteczne udekorowanie fasady
Dla stworzenia noworocznego humoru i atmosfery wiele osób ozdabiają swoje domy nie tylko wewnątrz, ale i zewnątrz. W artykule podpowiemy niektóre idee, jak udekorować fasadę domu.
Tradycje noworoczne różnych państw świata
Nowy Rok świętują we wszystkich państwach świata, jednak tradycje każdego kraju są szczególne, i nawet dziwne. W artykule opowiemy, jak różne kraje obchodzą Nowy Rok.
Biała choinka we wnętrzu – niezwykle atrakcyjne drzewko
Coraz więcej popularnymi stają się sztuczne choinki jak alternatywa naturalnym, i jeden ze współczesnych wariantów - biały kolor. O właściwości białej choinki we wnętrzu opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty