Czystość
Na pewno każda z nas miała do czynienia z sytuacją, kiedy wcale nie byłyśmy przygotowane na przyjście gości. Jeśli problem z potrawami można szybko rozwiązać, to na pewno nie da się w 30 minut zrobić generalnych porządków.
Dziś coraz częściej sięgamy po ekologiczne środki czystości, które zawierają łagodne składniki myjące naturalnego pochodzenia. Są w pełni przyjazne dla środowiska. Również receptury naszych babć wracają do łask w naturalnych środkach czystości. Gospodyni domowe używają do sprzątania sody, gorczycy i orzechów shikakai.
Każdy z nas posiada w domu suszarkę i wie do czego ona służy. Jednak czasem zwykłe przedmioty możemy wykorzystać w sposób niekonwencjonalny, czyniąc tym sposobem życie odrobinę prostszym. W niniejszym zestawieniu 7 alternatywnych zastosowań suszarki do włosów.
Ten legendarny i kultowy napój ma wiele zastosowań i zaraz się w tym przekonasz! Okazuje się, że może się przydać nie tylko do picia i mamy kilka dowodów na to.
W sklepach można znaleźć wiele środków do czyszczenia butów. Są one drogie i nie zawsze skuteczne. Jak dbano o buty, kiedy nie było różnych kremów i past do obuwia, takich jak Saphir, Salamander etc.? Proste, domowe sposoby są tak samo skuteczne, jak kremy. Warto pamiętać o tym!
Każdy z nas stara się powitać gości w czystym i wysprzątanym mieszkaniu. Nikt nie chce, aby go nazywano bałaganiarą i brudasem. Jak myślisz, co lepiej zrobić: zawczasu ustalić datę wizyty gości czy się zrelaksować i czerpać zadowolenie z towarzystwa swoich przyjaciół?
Dla wielu z nas toaleta to miejsce, w którym możemy pobyć sam na sam ze swoimi myślami i na pewno nie spodziewamy się tego, że możemy zobaczyć tam coś przerażającego lub niezwykłego. Jednak czasami nieproszeni goście lub pomysłowość niektórych osób może nas naprawdę zaskoczyć.
Jeśli jesteś osobą, która mnóstwo czasu spędza za kółkiem, na pewno zauważyłeś, ile różnych kłopotów ma się z samochodem. Zaczynając od brudnej tapicerki i kończąc zaparowanymi szybami.
Sprzątanie kojarzy się Ci z udręką? Jedno to słowo wywołuje irytację i złość? Nadszedł czas, aby raz na zawsze pozbyć się tego. Po przeczytaniu tego artykułu sprzątanie stanie się czymś niezwykle przyjemnym, powodującym najlepsze uczucia.
Aby dom zawsze lśnił czystością, należy mądrze podchodzić do procesu sprzątania. Firmy sprzątające wiedzą, jak sprzątać szybko i skutecznie. Jeśli skorzystasz z ich rad, zapomnisz co to znaczy spędzić weekend w towarzystwie miotły i odkurzacza.
Jeśli jesteś zagorzałą "domową imprezowiczką" lub nawet perfekcyjną pani domu, która marzy o zachowaniu piękna wyrobów tekstylnych, ten artykuł jest dla ciebie. Nikt nie jest zabezpieczony przed plamami, dlatego należy znać szybkie i niedrogie sposoby na ich pozbycie się.
Jak dobrze, że człowiek nie jest w stanie zobaczyć różne mikroorganizmy, w szczególności bakterie. Przecież ubikacja – to jeszcze idealnie czyste miejsce w porównaniu z niektórymi innymi.
Właściwie uporządkowanie wszystkich spraw nie jest tak trudne. Nie możemy sobie nawet wyobrazić, jak dużo istnieje różnych przydatnych pomysłów na układanie życia i myśli.
Koniec z brudem! Znając te proste lifehacki, nie będziesz już się bać sprzątania, bo one maksymalnie ułatwią ten proces. Dzięki nim mieszkanie będzie lśnić czystością, a Pani domu – promieniować szczęściem.
Domowe przetwory już przygotowane, ale nie opuszcza poczucie, że coś nie zostało zrobione. Przeprowadziliśmy sprawdzian i wyjawiliśmy listę rzeczy, które należy zrobić przed nadejściem chłodów.
Z roku na rok narasta ilość śmieci i odpadów. Zagrożone jest nie tylko środowisko naturalne, ale już bezpośrednio nasze zdrowie i życie. Jak powiedzieć temu stop?
Wiele gospodyń jest pewnych, że toaleta jest miejscem, gdzie można bezpiecznie wyrzucić praktycznie wszystkie śmieci. To błędne przekonanie często powoduje zapchanie rur, a nawet może doprowadzić do zalania sąsiadów z dołu. Nic dziwnego — przecież rury w naszych domach nie są gumowe!
Każdy znak zodiaku niesie za sobą określone cechy charakteru. Nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak wielkie znaczenie dla twojej osobowości ma miesiąc, w którym się urodziłeś.
Do czego najczęściej używamy sody oczyszczonej? Stosujemy z octem, aby uzyskać smaczne i puszyste pieczenia lub z jej pomocą oczyszczamy blachę z warstwy tłuszczu. Oto wszystko. Na tym lifehacki się kończą.
Bakterie są praktycznie wszędzie i tym już nikogo nie zdziwisz. Niestety są i takie, które po wniknięciu do organizmu, mogą wywołać niemałe zamieszanie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty