Czystość
Pomaga w zwalczaniu cellulitu, jest pomocnikiem w remoncie i gotowaniu – wszystko na temat dobrze znanej folii spożywczej. Prezentowane lifehacki pokażą, jak wielofunkcyjna jest ta zwykła rzecz, która zawsze jest pod ręką.
Na białych butach widoczne są nawet małe zanieczyszczenia, a podeszwa po pierwszym wyjściu traci swój atrakcyjny wygląd. Naprawić to można za pomocą prostych sztuczek.
Regularne sprzątanie jest ważne nie tylko do utrzymania estetyki pomieszczenia, ale także dla zdrowia. W domu znajdują się przedmioty, które rzadko poddajemy czyszczeniu, ale na nich jest ogromna ilość bakterii.
Chyba nie ma takiego człowieka, który przynajmniej raz po praniu w pralce nie straciłby skarpet. Jednym słowem, dawno się z tym pogodziliśmy, uważając stratę za ofiarę, złożoną bóstwom prania i prawie uwierzyliśmy w istnienie „trójkąta bermudzkiego" w pralce!
Przydatne wskazówki, jak zrobić tak, aby rzeczy były zawsze pod ręką i nigdy nie przeszkadzały.
Czasami bardzo troskliwie odnosimy się do rzeczy i jak słynny Pluszkin gromadzimy je, boimy się wyrzucić coś. Jedna rzecz może chronić w sobie drogie wspomnienie, druga – żal o wydanych pieniądzach.
Dlaczego nie można zmywać plastikowych naczyń i po co stworzono zmywarkę do naczyń? 11 ciekawostek o zmywaniu naczyń, które sprawią na tobie ogromne wrażenie.
Pilnik do paznokci do czyszczenia obuwia, rodzynki do przechowywania szampana, cytryna do usuwania zanieczyszczeń – wszystko to wydaje się dziwne?
Wszyscy wiedzą, że zasypka dla dzieci doskonale wchłania nadmiar wilgoci, eliminuje swędzenie, stany zapalne skóry. Ale dodatkowo może być używana do zupełnie innych celów.
Nie spiesz się wyrzucać do kosza starą szczoteczkę do zębów. Jak się okazuje, ona może fajnie wyczyścić do połysku najbrudniejsze zakamarki domu, a poza tym z jej pomocą można stworzyć wiele pięknych fryzur, ufarbować włosy. Nie wierzysz? Oto 10 sprawdzonych sposobów.
Nienawidzisz generalnego sprzątania, ale chcesz mieć czyste, wysprzątane mieszkanie? Wtedy te triki właśnie dla ciebie. Wykorzystaj kilka ciekawych porad i sztuczek, które wybraliśmy dla ciebie, aby bez żadnego wysiłku utrzymać idealny porządek w domu.
Na śniadanie – kasza, na obiad – kasza, na kolację – kasza, a to wszystko dlatego, że nie umiesz gotować nic innego i nawet gotowane jajko – to dla ciebie coś ekstra skomplikowanego.
Zdjęcia Antoine Repesse mogą bardziej skłonić człowieka do refleksji niż słowa.
Nadal używasz szkodliwych środków czyszczących, które psują delikatną skórę twoich rączek? Nie wydawaj na nie swoich pieniędzy.
Utrzymanie domu w czystości i organizacja przedmiotów wcale nie musi być trudna – należy po prostu poprawnie organizować przechowywanie przedmiotów.
Alicia Rusoff, twórczyni bloga Thrifty and chic, poświęconego aranżacji wnętrz i tworzeniu różnych elementów wystroju własnymi rękami, dzieli się tajemnicami, jak w ciągu 20 minut stworzyć dla swoich gości wrażenie idealnie czystego mieszkania.
Latem wszyscy świetnie rozumieją, CO to znaczy!
Wiele osób cierpi z powodu złego nawyku przechowywania starych rzeczy, bo spodziewa się, że może kiedyś się przydadzą. Psychologowie od dawna mówią o tym, jak ważne jest pozbywanie się wszystkiego zbędnego, aby zrobić miejsce na nowe (przy okazji to dotyczy nie tylko rzeczy). Nadszedł czas na sprzątanie, więc weź dużo worków na śmieci!
Aby uchronić się przed zimowymi mrozami, nie wymyślono jeszcze nic bardziej praktycznego i wygodniejszego niż ciepła kurtka puchowa. Aby ona służyła dłużej i zawsze cieszyła swoim wyglądem, należy ją prawidłowo pielęgnować.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty