Dbanie za odzieżą wierzchnią
Skórzana kurtka – hit ostatnich kilku sezonów. Każda kobieta ma w swojej garderobie jedną albo nawet kilka modeli tej odzieży. Lecz co robić, jeśli kurtka z czasem potarła się? Pofarbować ją!
Dosyć często można usłyszeć następujące skargi – wyprałam kurtkę puchową, ale pozostały zacieki. Co robić? Istnieje rozwiązanie danego problemu, o którym opowiemy w niniejszym artykule.
Futro z norek – marzenie wielu przedstawicielek płci pięknej. Jednak niemało z nim kłopotu. Przecież futrem z norki należy opiekować się, i niekoniecznie za pomocą specjalnych środków.
Kurtki z materiału bolonia cieszą się szeroką popularnością i nadal aktualne jest pytanie - co robić, jeśli na ulubionej rzeczy utworzyła się dziura? Jak zakleić kurtkę? O tym opowie artykuł.
Wszystko wyraźniej rozumiecie, że przyszła pora odprawić na zasłużony odpoczynek do szaf i na antresoli zimową odzież i obuwie. Tylko kłopotu z tym jest niemało, ponieważ rzeczy należy zawczasu oczyścić, a niektóre jeszcze i wyprać. Taka jak kurtka puchowa na przykład.
Naturalne i sztuczne futerka – najpopularniejsza zimowa odzież. Przy regularnej opiece ona będzie służyła długo, nie tracąc swoich tak estetycznych, jak i cieplnych właściwości. O sposobach dbania o futerko, czytamy dalej.
Przy całej swojej praktyczności, kurtka ze skóry też czasami się brudzi i nie zawsze można obejść się wilgotną gąbką. Wiadomo, zawsze poratuje pralnia chemiczna, ale jednak doradzamy spróbować oczyścić waszą kurtkę samodzielnie. O efektywnych sposobach czystki skórzanych rzeczy, opowie artykuł.
Skórzana kurtka jest bardzo wygodna i praktyczna, łatwo poddaje się praniu i czystce.Jednak należy pamiętać, że regularna opieka może beznadziejnie zepsuć waszą rzecz. Wszystko o regularnej opiece za skórzaną kurtką czytamy dalej.
Wełnę można nazwać jedną z najbardziej kapryśnych tkanin, toteż żeby zagwarantować swojej odzieży długi termin użytkowania, trzeba okazać szczególną uprzejmość w odejściu się z nią. Jak poprawnie prać wełniane palto, opowiemy w artykule.
Często zderzamy się z problemem, kiedy rzecz bardzo szybko traci pierwotny wygląd przez to, że są kłaczki. Jednak nie trzeba kwapić się wyrzucać jej czy stosować poważne środki. Istnieje mnóstwo prostych środków, jak usunąć kłaczki z płaszcza. O nich opowiemy w artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty