Desery
15+ ciast, które wyglądają jak realistyczne przedmioty
15+ ciast, które wyglądają jak realistyczne przedmiotyCo może być wspólnego między cebulą, dinozaurem, Chanel Nr 5, Sprite? Łączy ich to, że mają własną słodką kopię. Niektóre desery wyglądają bardzo realistycznie, więc trudno uwierzyć w to, że są jadalne.
10 nietypowych deserów z różnych stron świata
10 nietypowych deserów z różnych stron świataDesery lubią zarówno dzieci, jak i dorośli. Są jednak desery, które wyglądają niezbyt apetycznie, więc mało, kto się zważy je spróbować. Na dodatek składniki dodawane do tradycyjnych lokalnych deserów nie zawsze smakują przedstawicielom innych narodów.
Grusze, zapiekane w piecyku
Wszyscy lubimy zapiekać jabłka, lecz grusze przygotowane według takiego sposobu wychodzą ni gorzej! Ta dziwna potrawa ma mnóstwo wariacji i ciekawe zamierzamy zaczepić w tym materiale.
Zapiekane jabłka z miodem
Kiedy nie ma pragnienia guzdrać się z przygotowaniem skomplikowanego deseru, taki przepis koniecznie poratuje. Spróbujcie zapiec jabłka według naszych prostych rekomendacji.
Jabłka, zapiekane z miodem i orzechami
Zapiekane według różnych sposobów jabłka - faworyt wśród domowych jesiennych poczęstunków. Przygotowanie takiego niedrogiego i smacznego deseru zajmie minimum czasu, a przekonać się w tym można, zakosztowawszy jeden z przedstawionych dalej przepisów.
Bardzo smaczny herbatnik z owsianych płatków – przepis
Bardzo smaczny herbatnik z owsianych płatków – przepis

Spróbujcie wypiec niezrównany herbatnik, wykorzystując tylko zdrowe i pożyteczne ingredienty. Smakołyki z owsianych płatków zawsze wychodzą smacznymi i świetnie chrupiącymi. Główne, on wypieka się dosyć szybko i czekać prawie nie należy.

Placek bez mąki – smaczny i prosty w przygotowaniu deser
Placek bez mąki – smaczny i prosty w przygotowaniu deser

Z różnych przyczyn, niektórzy ludzie nie mogą używać mąki pszennej. Jednak czasami bardzo chce się jakiegokolwiek pieczywa. Na pomoc mogą przyjść nasze przepisy, przedstawione dalej w artykule. Opiszemy dwa oryginalne warianty placka bez mąki w składzie.

Tort galaretkowy z truskawką – aromatyczny kolorowy jagodowy deser
Tort galaretkowy z truskawką – aromatyczny kolorowy jagodowy deser

Letnie desery różnią się jaskrawymi farbami rozmaitych jagód, nieodżałowanym lekkim smakiem i zazwyczaj prostotą wyrobu. Takie poczęstunki zazwyczaj przygotowują bez użycia piecyka. Opowiemy warianty tortu galaretkowego.

Chleb bez drożdży w domowych warunkach
Chleb bez drożdży w domowych warunkach

Dla amatorów wyjątkowo domowej kuchni dalej są opisane proste przepisy chleba bez drożdży. Opowiemy jak bez trudności sprawić się z pieczywem podobnego wyrobu, wykorzystując tradycyjnie piecyk. Również podpowiemy, jak wypiec chleb na zakiszeniu.

Maślany krem do ozdoby tortu
Maślany krem do ozdoby tortu

Struktura maślanego kremu pięknie trzyma formę, dzięki czemu on pięknie podejdzie do oryginalnego ozdobienia tortów. On łatwo odsadza się cukierniczym workiem, formując prawdziwe cukiernicze arcydzieła. Proponujemy kilka nieskomplikowanych sposobów jego przygotowania.

Dynia zapiekana z miodem w piecyku
Dynia zapiekana z miodem w piecyku

Jesień obdarowuje nas przeróżnymi owocami i warzywami. Tą możliwością należy skorzystać się i zapiec aromatyczną dynię z miodem. Również zaproponujemy warianty napełnienia poczęstunku drugimi ciekawymi składowymi.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty