Desery
Aby nie tylko smak pieczywa, ale także sam proces jego przygotowania sprawiał przyjemność.
Jeśli nie możesz znaleźć przyczyny, dla której warto pokochać jesień, to znaleźliśmy jedną, ale bardzo poważną – o tej porze roku można bez wyrzutów sumienia jeść dużo ciast z jabłkami. A zwłaszcza jeśli będą takie, jakie je piecze bohaterka naszego artykułu!
Słodycze zostały wymyślone, aby jeść i cieszyć się nimi. Wygląda jednak na to, że system zawiódł, odkąd zaczęła je piec sprawna dziewczyna z Australii. Teraz zrozumiesz wszystko sam!
Co może być lepszego w upalny letni dzień, niż ulubiony zimny deser na patyku, w kubku lub rożku? Ale wygląda na to, że cieszenie się lodami w najgorętszych porach roku nie jest tak przyjemne i wesołe, jak obserwowanie tych, którzy je jedzą!
Dziś każda mała dziewczynka marzy o urodzinach w stylu ulubionego filmu disneyowskiego. To oznacza, że przyjęcie urodzinowe przeprowadza zawodowy animator, a na stole stoi tort i słodycze z ulubionym bohaterem.
Kiedy Boże Narodzenie i Nowy Rok już są dosłownie na wyciągnięcie ręki, nam bardzo chce się jak najszybciej stworzyć magiczną atmosferę i świąteczny komfort w domu, bez których nie wyobrażamy sobie tych zimowych świąt.
Jesień to czas spokojnych rozmów w gronie rodziny i przyjaciół przy filiżance gorącej herbaty z imbirem i oczywiście pachnących ciastach... Przy okazji, a jakie jest twoje ulubione – z jabłkami, gruszkami, dynią, czy może z pigwą?
Cały nasz świat wewnętrzny oparty jest na szeregu założeń, które nie trzeba udowadniać i które pomagają nam zachować równowagę wewnętrzną i spokój.
Jeszcze nie jesteś weganką?
Jeśli jesteś matką przebywającą na urlopie macierzyńskim i twoje otoczenie – to małe bobaski i ich zabawki, nie rozpaczaj i nie rezygnuj ze swoich planów na życie i kariery.
Idzie wiosna, wiośnie drogę! Cokolwiek powiesz, a najbardziej romantyczna i inspirująca pora roku nastąpiła. Jeszcze trochę, i natura każdego dnia będzie zaskakiwać nas nowymi barwami, zapachami i poczuciem święta w sercu.
Spróbowałeś już wszystkich metod w walce z sezonową depresją, ale bezskutecznie? Wtedy piecz ciasta!
Boże Narodzenie i Nowy Rok – to najwspanialszy i najbardziej magiczny okres, i w to wierzą nie tylko dzieci, a nawet dorośli! Co może być lepszym symbolem cuda i baśni w ferie, jeśli nie piernik?
Jeśli zamówisz na swój ślub taki tort, to na pewno jesteś niezwykłym człowiekiem.
Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do tortów o kształcie okrągłym, ozdobionych kolorowymi owocami i jagodami. Ukraiński szef kuchni, cukiernik Dinara Kaśko zaprezentowała światu swoją wizję pysznych deserów.
Dla ciebie i tylko dla ciebie!
Te małe porcje deserów jakby stworzone dla ciepłych, przyjacielskich spotkań. A gotowanie ich w filiżance jest łatwe i proste.
Dom z piernika – to ciekawa, a co najważniejsze pyszna dekoracja świątecznego stołu. Prawdopodobnie każdy z nas choć raz myślał o tym, aby spróbować go upiec, ale się nie odważył.
Nie przestajemy się dziwić, jakie nieziemskie umiejętności i umiejętne ręce trzeba mieć, aby tworzyć takie arcydzieła.
Ile nie miałbyś lat, ciasto — to zawsze święto. A domowe ciasto — prawdziwe święto. Czasami chce się zafundować sobie i swoim bliskim pyszny deser własnej roboty, ale jego pieczenie zajmuje dużo czasu i sił.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty