Designe wnętrza
Proponujemy do obejrzenia 10 najbardziej niezwykłych i oszałamiających szkół, w których architekci wcielili swoje najśmielsze fantazje.
Nie jest tajemnicą, że każdy z nas chce być bogaty, po prostu nie każdy potrafi. Ostatnio coraz popularniejsza staje się starożytna nauka Vastu, która fascynuje swoją prostotą. Przestrzegaj 6 zasad, a pieniądze same przepłyną do ciebie.
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy w twoim domu są sekretne miejsca? W wielu domach znaleźć takie miejsca nie tak trudno. Czasami przy budowie domów architekci robią swojego rodzaju ukryte pokoje. Dlaczego!?
Kondycjoner na sznurach, kartonowa maska, dziwne okna i wiele innych arcydzieł zwolenników remonta można zobaczyć w naszym zestawie. Najważniejsze – nie pragnąć powtórzyć to w realnym życiu.
Przeprowadzka zawsze wiąże się z podekscytowaniem i wysiłkami fizycznymi i psychicznymi. Po pierwsze bardzo trudno przystosować się do nowego miejsca, gdy otaczają same pudełka i wiele nierozpakowanych rzeczy.
Z przechowywaniem rzeczy w domu często bywa kłopot, zwłaszcza jeśli ktoś ma duszę zbieracza. Mamy dla ciebie garść pomysłów na przechowywanie rzeczy w mieszkaniu.
13-latek z Iowa miał dość gier komputerowych i smartfonów – i postanowił zbudować dom. Zaledwie 1500 dolarów wydal na to, aby zbudować mieszkanko, które teraz podziwiają dorośli!
Każdy z nas marzy o własnym mieszkaniu. Ktoś woli kupić już gotowe, a ktoś samodzielnie stwarza wymarzony dom. Jessie Lipskin postanowiła, że tylko ona wie, jak ma wyglądać jej idealny dom.
Jesteśmy przyzwyczajeni do starannego sprzątania swojego mieszkania, czyszczenia i mycia go kilka razy dziennie, dokonywania zmian w aranżacji, zagracania go rzeczami czasami zupełnie niepotrzebnymi. Ale spróbuj zmienić swój zwykły styl życia i wybierz bardziej minimalistyczny wariant. Zobaczysz, że twoje życie będzie o wiele łatwiejsze.
Nauczyciele, postarajcie się nie zazdrościć! Wyobraźcie sobie, że pewnego dnia będziecie pracować w jednej z tych klas.
Nie myśl, że dziś ciebie już nie ma czym zaskoczyć. Pokażemy takie windy, od których zapiera dech w piersiach. A niektóre z nich będą bardziej interesujące niż roller coaster.
Kabina prysznicowa, lustra i meblościanka z telewizorem – te przedmioty są oznaką bezguścia?
Z początkiem zimnej pogody najwyższy czas pomyśleć o ciepłym domu i pomóc tym, którzy rozpaczliwie potrzebują dachu nad głową.
W dzieciństwie na pewno nie marzyliśmy o..
To jest szczeniak o imieniu Pablo i jego zdjęciem już kilkanaście tysięcy razy podzielili się użytkownicy sieci internetowej. A wiesz dlaczego?
Lista pomysłów dla osób z nieograniczonym budżetem.
Nie spiesz się z wyrzucaniem starych mebli. Można ją przekształcić w coś oryginalnego i niezwykłego. Chcemy podzielić się kilkoma pomysłami.
Dekoracje filmowe sprawiają takie samo wrażenie jak sam film. Na szczególną uwagę zasługują sypialnie filmowe.
Człowiek odwiedza toaletę kilka razy dziennie. Przebywanie w niej można przemienić w bardziej komfortowe.
Jeśli chcesz nadać nudnemu pokojowi energii lub jaskrawy pokój zneutralizować, dowiedz się, co oznacza każdy z kolorów i jak używać ich we wnętrzu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty