Designe wnętrza
Sceptycy przekonują, że dobry remont małym kosztem to rzecz niemożliwa do zrealizowania. Nic bardziej mylnego. I zaraz się w tym przekonasz.
Dom mobilny – idealna opcja dla tych, którzy lubią podróżować. Kreatywni właściciele domków mobilnych dzielą się pomysłami, jak przekształcić stare autobusy i samochody dostawcze w niezwykłe mini domy.
Bez wątpienia dziś większość z nas korzysta ze skrzynek e-mail, aby przesyłać wiadomości drogą elektroniczną. Niemniej jednak wiele z nas również korzysta z tradycyjnych skrzynek na listy, które służą do pozostawiania w nim korespondencji przez listonosza czy kuriera. Każda posesja, niezależnie, czy to jest dom jedno, czy wielorodzinny, musi być wyposażona w skrzynkę na listy.
Jak wynika ze statystyk około 60% mężczyzn i 50% kobiet ukrywa pieniądze przed współmałżonkiem. Niektórzy potrzebują mieć kilkadziesiąt złotych tylko dla siebie, jednak nie mogą szczerze o tym powiedzieć swojej połówce.
Wyobraź sobie jak to być kimś, kto stworzył coś genialnego i pożytecznego, coś co potrafi ułatwić i umilić życie wszystkim ludziom, żyjącym na naszej planecie. Zwłaszcza jeśli wynalazek jest nadzwyczaj prosty i mega pożyteczny. Jak na przykład genialne pomysły w niniejszym zestawieniu.
Łazienka to wielofunkcyjne pomieszczenie, w którym nie tylko załatwiamy swoje potrzeby fizjologiczne, ale również rozmyślamy nad sensem życia i przy okazji robimy fajne fotki. Właśnie dlatego tak wiele uwagi poświęcamy aranżacji tego pomieszczenia. Czasami jednak projektanci wnętrz stwarzają coś, co wygląda nie dość, że dziwnie, to jeszcze bardzo śmiesznie.
Feng shui – starożytna nauka, która skupia wiedzę o boskiej energii Shui. Zwolennicy Feng Shui przekonują, że stosowanie zasad tej starożytnej praktyki ma pozytywny wpływ na nasze życie.
Niniejszy artykuł zawiera pomysły, które pomogą ci zorganizować rzeczy w twoim domu. Zaproponowane przez nas lifehacki są niewiarygodnie łatwe do wykonania, natomiast wynik mile cię zaskoczy.
Dom to miejsce, do którego zawsze chętnie wracamy. Jeśli jednak nie chce ci się wracać do domu, bo uważasz, że twoje mieszkanie jest brzydkie i nieprzytulne?
Na pewno nie przydadzą ci się wszystkie nasze porady, ale jeśli skorzystasz przynajmniej z kilku z nich, na pewno uda ci się urządzić efektowną i atrakcyjną łazienkę.
Dzięki naszym poradom będziesz miał wrażenie, że mieszkasz w zamku, a nie w małym mieszkanku.
Niestety nie każdy ma możliwość zamieszkać w przestronnych apartamentach z wysokimi sufitami. Ale małe przytulne mieszkanie również wspaniale nadaje się do tego, by zaaranżować go w stylu industrialnym (loft).
Zamień swoje łóżeczko w najprzytulniejsze miejsce na planecie, ponieważ od jakości snu zależy nie tylko to, jak minie twój dzień. Przytulna sypialnie pozwala nam maksymalnie się zrelaksować i wyciszyć, co jest warunkiem koniecznym dla zachowania zdrowia i podstawowych funkcji organizmu.
Każdy z nas w trakcie przebywania w knajpie, do której się wybieramy, aby napić się piwa lub zjeść smaczną kolację, koniecznie odwiedza toaletę, aby umyć ręce lub załatwić swoje potrzeby.
Historia otacza nas wszędzie, i jeśli rozejrzeć się uważnie, czasami ona może być tuż pod nogami... w piwnicy lub nad głową na strychu. Przedstawiamy listę osób, które przez przypadek dokonały "archeologiczne" odkrycia i znalazły przydatne rzeczy z przeszłości.
O miejscach, gdzie ludzie załatwiają potrzeby, pisać i mówić nie wypada. I na próżno, bo nie zawsze korzystamy z toalety tylko w domu i w biurze, czasem trafiamy do takich ustępów, w które chce się wrócić nie raz.
Istnieje wyrażenie, że psy są podobne do swoich właścicieli. Patrząc na zdjęcia wykonane przez Gerard Goetings, staje się jasne, że nie jest to tylko wyrażenie, ale prawda życia.
Jeśli nawet masz małe mieszkanko, to zawsze istnieją wspaniałe rozwiązania dla takiej sytuacji. Mamy dla ciebie kilka pomysłów, które pomogą ci z łatwością urządzić małe mieszkanie.
Czasami każdy z nas chce coś zmienić w swoim domu, podarować starym przedmiotom nowe życie. Jednak nie zawsze wiemy, od czego mamy zacząć. Jeśli chcesz zrobić remont albo po prostu stworzyć przytulną atmosferę, możesz zrobić to z łatwością.
Każdy z nas dąży do tego, aby stworzyć w domu przyjemną atmosferę. W tym pomagają kolory, faktury, detale, ciekawe rozwiązania. Przy czym wszystkie one mogą jak korzystnie zaprezentować twoje wnętrze, tak i sprawić, że będzie wyglądać na tanie i pozbawione smaku. Doświadczeni projektanci wiedzą, na co warto zwrócić uwagę.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty