Designe wnętrza
Nie myśl, że dziś ciebie już nie ma czym zaskoczyć. Pokażemy takie windy, od których zapiera dech w piersiach. A niektóre z nich będą bardziej interesujące niż roller coaster.
Kabina prysznicowa, lustra i meblościanka z telewizorem – te przedmioty są oznaką bezguścia?
Z początkiem zimnej pogody najwyższy czas pomyśleć o ciepłym domu i pomóc tym, którzy rozpaczliwie potrzebują dachu nad głową.
W dzieciństwie na pewno nie marzyliśmy o..
To jest szczeniak o imieniu Pablo i jego zdjęciem już kilkanaście tysięcy razy podzielili się użytkownicy sieci internetowej. A wiesz dlaczego?
Lista pomysłów dla osób z nieograniczonym budżetem.
Nie spiesz się z wyrzucaniem starych mebli. Można ją przekształcić w coś oryginalnego i niezwykłego. Chcemy podzielić się kilkoma pomysłami.
Dekoracje filmowe sprawiają takie samo wrażenie jak sam film. Na szczególną uwagę zasługują sypialnie filmowe.
Człowiek odwiedza toaletę kilka razy dziennie. Przebywanie w niej można przemienić w bardziej komfortowe.
Jeśli chcesz nadać nudnemu pokojowi energii lub jaskrawy pokój zneutralizować, dowiedz się, co oznacza każdy z kolorów i jak używać ich we wnętrzu.
Wszyscy marzymy o dużym pięknym domu i kupie pieniędzy, aby móc taki dom kupić. Dziś architekci i designerzy stwarzają bardzo dziwne, niezwykłe domy: w postaci gniazda na skale albo w szczelinie. Te domy są oszałamiające!
Ostatnio ogromną popularnością cieszą się miniaturowe kawalerki, tzw. small mieszkania. Chętnie w nich zamieszkują samotni ludzie, nowożeńcy, rodziny z małymi dziećmi. Na czasie – oryginalność i oszczędzanie. Każde małe mieszkanie można wystroić według własnych upodobań.
Trend na tatuaż i malowanie brwi doszedł do absurdu – teraz właścicielki psów malują wygięte łuki nad oczyma nie tylko sobie, ale także swoim domowym pupilom.
Wszyscy z niecierpliwością czekamy na Sylwestra. Każdego roku zastanawiamy się nad tym, jak oryginalnie udekorować swoje mieszkanie, dom, przy tym nie wydając kupy forsy i czasu. W niniejszym artykule 40 pomysłów, które ułatwią ci życie.
Nadal wyrzucasz plastikowe i szklane butelki? Nie rób tego. To wspaniały materiał budowlany.
Tradycyjna choinka – to dla nudnych i przewidywalnych ludzi, pozbawionych ducha przygody i romantyki. Zupełnie inna rzecz, gdy masz do czynienia z twórczą osobowością!
Po trzęsieniu ziemi w Japonii w prefekturze Tottori-ken japońska gospodyni łamała głowę nad tym, w jaki sposób otworzyć kredens z wypadającymi talerzami, umieściła zdjęcie swojego problemu w internecie i zwróciła się z prośbą do użytkowników, aby pomogli jej znaleźć rozwiązanie.
W dzieciństwie pewnie marzyłeś o zamieszkaniu w bajkowym domku. Niektórzy nawet próbowali budować je z domowych rupieci, starych niepotrzebnych pudełek i różnych konstruktorów. Lata mijają, a od takich pragnień nic nie pozostaje.
Nadszedł czas, aby pokonać bałagan z obuwiem, który panuje w twojej szafie.
Istnieje mnóstwo różnorodnych sposobów na całoroczne wykorzystanie lampek choinkowych.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty