Dieta jabłkowa na 3 dni – jak stosować?

dieta jabłkowa na 3 dni

Dieta jabłkowa na 3 dni – skuteczna metoda odchudzania da możliwości się pozbyć kilku zbędnych kilogramów. Przyda się, jeśli chcesz pozbyć się kilku zbędnych kilogramów przed jakąś okazją. Istnieje kilka wariantów diety, o których porozmawiamy.

Trzydniowa dieta jabłkowa

Skuteczność danej metody odchudzania polega na pozytywnym wpływie na organizm błonnika i innych substancji. Dane owoce sprzyjają oczyszczeniu organizmu ze szkodliwych substancji i polepszają przemianę materii. Dzięki diecie jabłkowej na 3 dni układ trawienny zaczynać lepiej funkcjonować, co daje możliwość lepiej traktować inne produkty. Dzięki temu, że jabłka posiadają glukozę i fruktozę, człowiek który się odchudza nie chce jeść coś słodkiego i szkodliwego dla figury.

Najprostszy, ale srogi wariant diety, który bierze pod uwagę to spożywanie 1,5 kg owoców i i 1,5 litra wody. Ogólną ilość należy podzielić na sześć dawek. Dany schemat jet charakterystyczny diety jabłkowo-kefirowej na 3 dni. W takim wypadku należy wypijać 1,5 l wody i zjadać 1,5 kg owoców. Ogólną ilość należy podzielić na sześć dawek. Dany schemat diety jabłkowo-kefirowej jest rozliczony na 3 dni. Codziennie należy wypijać 1,5-2 litry chudego kefiru lub zjeść 5-6 dużych jabłek, które można jeść w świeżym lub przygotowanym wyglądzie albo wraz z kefirem. Takiego typu srogie diety zalecają:

Menu diety jabłkowej:

Dzień Nr 1:

 1. Śniadanie: kawałeczek chleba żytniego, jabłko, 1 łyżka stołowa twarogu chudego.
 2. Przekąska: jabłko i grzanki.
 3. Obiad: sałatka, w skład której wchodzi jabłko, 150 gr ryby i selera, pomarańcza, a do zaprawy jest wykorzystywana 70 gr jogurtu i sok cytrynowy.
 4. Przekąska: jabłko i 100 gr chudego twarogu.
 5. Kolacja: dwie kanapki - jedna z serem i jabłkami, inna z serem, ogórkami i zieleniną.

Dzień Nr 2:

 1. Śniadanie: mieszanka 30 gr owsianki, jabłko pokrojone, 150 ml chudego mleka i 1 łyżka stołowa rodzynek.
 2. Obiad: naleśniki z jabłkiem.
 3. Przekąska: jabłko.
 4. Przekąska: 100 gr jogurtu i pół jabłka.
 5. Kolacja: 400 gr gotowanego ryżu, pół banana i pół jabłka.

Dzień Nr 3:

 1. Śniadanie: Kawałeczek czarnego chleba i 2 łyżki stołowe twarogu chudego.
 2. Przekąska: smoothie z jabłek, 150 gr chudego twarogu, a również można dodać sok cytryny i cynamon.
 3. Obiad: 100 gr filetu z puree jabłkowego.
 4. Przekąska: jabłko.
 5. Kolacja: sałatka z marchewki, jabłka, rodzynek i niedużego kawałka sera, a do zaprawy wykorzystywana jest śmietanka.

Jeśli jest odczuwany głód można spożywać jabłko. Można spożywać różne rożne rodzaje jabłek – najlepiej spożywać zielone jabłka.

 
Powiązane artykuły:
Jak szybko schudnąć 5 kilogramów?
Szybko schudnąć 5 kg można, lecz zrobić to potrafi nie każdy, jest duże ryzyko powstania nieprzyjemnych skutków. Lepiej zrzucać wagę stopniowo, posilając się racjonalnie i zrównoważono. Bardzo ważne zwiększyć ruchową aktywność.
Jak schudnąć w ciągu trzech dni?
Żeby pozbyć kilku zbędnych kilogramów, nie należy spędzać dużo czasu. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka tego, jak można schudnąć za 3 dni i ile kilogramów można utracić.
Dieta owocowa – minus 10 kilogramów
Owocowa dieta - idealny wariant dla ludzi, którzy lubią słodkie. Z jej pomocą można pozbyć się kilku kilogramów i polepszyć stan zdrowia. O niektórych wariantach owocowej diety opowiada się w tym artykule.
W jaki sposób schudnąć 10 kilogramów w ciągu tygodnia?
Wiele kobiet marzą za krótki przedział czasu schudnąć 10 kg w ciągu tygodnia. W tym artykule potraficie znaleźć tą informację. Istnieje wiele przepisów na domowe stosowanie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty