Dieta Kate Middleton i jej etapy

dieta Kate Middleton

Pytanie o tym jak schudła Kate Middleton, jest ciekawe nie tylko Anglikom, ale i mieszkańcom wielu innych krajów. Wiadomo, że po porodzie księżna nie miała żadnych diet, a po prostu karmiła dziecko piersiami i przedłużała uprawiać jogę, i to pomogło jej szybko odnowić się. Natomiast przed weselem Kate Middleton zmieniła żywienie – bardzo już chciała wyglądać w białej sukni kruchą i smukłą.

Kate Middleton: figura

Wiadomo, że przed weselem Kate Middleton nigdy nie była pączkiem – ona nosiła 46 rozmiar odzieży za rosyjskimi miarami, czyli M (medium) według europejskich. Przy wzroście 175 cm to całkiem harmonijny wskaźnik.

Jednak za 4 miesiące do wesela dziewczyna zdecydowała stać się jeszcze bardziej piękną, i do takiego krótkiego terminu jej udało się schudnąć na 2 rozmiary. Teraz ona nosi 40-42 rozmiar odzieży. Jej parametry - 86-58-88. Taki wynik nie może nie przyciągać uwagi do diety Kate Middleton!

Kate Middleton: dieta Dukana

Kate nie chciała afiszować swojego odchudzania, jednak informacja przesiąknęła się do prasy. Wiadomo, że księżna chudła dzięki diecie francuskiego fachowca Dukana, która teraz zdobyła niemałej popularności.

W tej diecie nie ma zasadniczych zakazów, a cały proces odchudzania rozdziela się na 4 części. Pierwsze dwie pomagają schudnąć, a ostatnie są skierowane szybciej na wsparcie zdobytych wyników. Rozpatrzymy je dokładniej.

Pierwszy etap

Ten etap trwa 3-10 dni – im więcej macie zbędnej wagi, tym dłużej należy tak posilać się. Dziennie należy jeść łyżkę otręb, wypijać 2 litry wody, posilać się tylko naturalnym nietłustym mięsem, ptakiem, rybą w połączeniu ze świeżymi warzywami w małej ilości. Jest dozwolone również użycie napojów kwaśnomlecznych.

Drugi etap

Na tym etapie do racji dodają dużą ilość niemącznych warzyw w przygotowanym i świeżym rodzaju, otręb należy zjadać po 2 łyżki w ciągu dnia. Etap trwa dopóki nie dosięgniecie potrzebnej wagi. Słodkie, mączne, tłuste jest pod zakazem.

Trzeci etap – umocowanie

Na tym etapie 1-2 razy do tygodnia można pozwolić sobie zabronione przedtem delicje. Żywcie się tak maksymalnie długo, żeby organizm przebudował przemianę materii pod nową wagę.

Czwarty etap – sposób życia

Żywienie może przychodzić do zwyczajnego stanu, lecz ważne zawsze śledzić za tym, żeby tłustego, słodkiego i mącznego pokarmu było trochę, a warzyw i białka – dostateczna ilość.

Nie zapominajcie o tym, że księżna jednoczy tą dietę z uprawianiem jogi, która jest jedną z ważnych przyczyn jej zgrabnej i sprężystej postaci.

Kate Middleton
 
Powiązane artykuły:
Oprah Winfrey zrzuciła 28 kg zbędnej wagi!
Słynna Oprah Winfrey w ciągu nie jednego roku chce pozbyć od zbędnej wagi. Podobnie, gwiazda telewizji potrafiła znaleźć wejście z położenia. W ciągu roku ona zrzuciła 28 kilogramów i dzieli się swoimi sukcesami ze zwolennikami!
Rady odchudzania po porodach od Pink
Śpiewaczka Pink schudła po urodzeniu córki za rok 25 kilogramów i w tym artykule opowiemy o jej sekretach prawidłowego odżywiania, zdrowego sposobu życia i aktywnego uprawiania sportu.
Chudniemy w dużym mieście razem z Sarą Jessicą Parker
Diety gwiazd zawsze przyciągają uwagę, ponieważ wynik można zobaczyć na ekranach telewizorów, czy na stronach czasopism. W tym artykule opowiemy o tym jak chudnie Sara Jessica Parker.
Dieta Megan Fox i jej główne zasady żywienia
Diety gwiazd zawsze zdają się najbardziej skutecznymi, ponieważ widzimy ich wynik, który nam demonstrują z ekranów telewizorów. W ten raz opowiemy o tym jak schudła Megan Fox.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty