Dieta Megan Fox i jej główne zasady żywienia

dieta Megan Fox

Megan Fox – znana aktorka, która została wiadomą po pracy w filmie "Transformers". Wiele osób zachwycają się jej pięknością i smukłością – i jeśli nos, wargi i piersi jej podarowali plastyczni chirurdzy, to zgrabna postać – to wyjątkowo jej osobista praca i zasługa. Zresztą gwiazda z tego powodu ma własną opinię, nie patrząc na to, że wiele osób są pewne w istnieniu tajemniczej diety Megan Fox.

Megan Fox: figura

Megan Fox to bardzo miniaturowa dziewczyna od przyrody. Jej wzrost składa 165 cm, a waga – 50-51 kg. Przy takiej współzależności nic dziwnego, że dziewczyna wygląda jak fotomodelka! Ciekawie i to, że za pomocą gorsetu na zdjęciach talię dziewczyny udało się ciągnąć do 50 centymetrów. Zrozumiale to nie mogłoby być bez dobrych danych aktorki!

W związku z tym wiele kobiet interesuje dieta Megan Fox po porodzie i jej żywienie w ogóle. Lecz gwiazda mówi, że główną pracę wzięła na siebie genetyka: rodzice aktorki są chudzi i ona sama od przyrody jest nieskora do otyłości. Zresztą jej nikt nie wierzy. Jak i prawie dowolnej aktorce, dla różnych roli ona musiała i zrzucać wagę, i nabierać jej.

Jak schudła Megan Fox?

Nie patrząc na to, że istnienie szczególnej diety Megan Fox zostaje się pod dużym znakiem zapytania wiadomo, że gwiazda ma dużo zdrowych przyzwyczajeń w żywieniu, które i pozwalają jej być smukłą i przepiękną.

Na przykład aktorce bardzo powiozło w tym, że ona jest obojętna do słodkiego i praktycznie nie je nic z długiego spisu cukierniczych wyrobów, które przeszkadzają smukłości wielu kobiet. Zresztą ona dosyć obojętnie odnosi się do żywienia w ogóle i jeśli jej życie jest napełnione pracą i grafik jest zbyt szczelny, ona może praktycznie nic nie jeść w ciągu kilku tygodni. Zresztą Megan serio patrzy na rzeczy i rozumie, że to może stworzyć problemy z żołądkiem, toż w dowolnych sytuacjach stara się nie zapominać o zdrowym żywieniu.

Gwiazda jest znana również swoimi dziwnymi i czasami absurdalnymi wypowiedziami. Jedno z nich – jej twierdzenie o tym, że ona katastroficznie nie umie przygotowywać i jej prościej w ogóle nic nie jeść niż wstać i skierować się na kuchnię. Myślicie, że gwiazda je w restauracjach? Nie, tu jej przeszkadza fobia zakazić się chorobami przez naczynie w zakresie żywienia zbiorowego. Jedyny jej ratunek – osobisty kucharz, który śledzi za zdrowym żywieniem aktorki.

Dieta Megan Fox

Systematyzując doprowadzone powyżej i inne wypowiedzi aktorki względem jej racji, można wywieść następne zasady jej żywienia:

  1. Nieobecność zależności od pokarmu.
  2. Odmowa od słodkiego.
  3. Odmowa od żywienia zbiorowego.
  4. Odmowa od fastfood.
  5. Odmowa od tłustego pokarmu.
  6. Regularny użytek kurzych jajek.
  7. Regularne żywienie: 5-6 razy na dzień niewielkimi porcjami.
  8. Regularny użytek ryby i owoców morza.
  9. Codzienne przyjęcie jabłkowego octu rano (2 łyżki na szklankę wody).
  10. Duża ilość warzyw i owoców we wszystkich rodzajach.

Więc jeśli nie liczyć octu, w istocie dziewczyna dotrzymuje się prawidłowego odżywiania: nie je słodkiego, tłustego, smażonego i obojętna do mącznego. Podstawa jej racji – nietłuste mięso, ptak, czy ryba (częściej – ostatnie) z dodatkiem świeżych, czy przegotowanych warzyw. Główna zasada żywienia aktorki – jedzenie niewielkimi porcjami kilka razy w ciągu dnia – bardzo pożyteczny dla organizmu. Każde jedzenie zmusza organizm uruchamiać przemianę materii, dzięki czemu można stale podtrzymywać jej na dosyć wysokim poziomie.

Wykorzystując takie zasady żywienia, którymi kieruje się Megan Fox, schudnąć i podtrzymywać figurę w świetnym stanie jest dosyć prosto. Odmowa od słodkiego, tłustego, szkodliwego i mącznego pokarmu zawsze daje szybki i gwarantowany wynik.

Megan Fox
 
Powiązane artykuły:
Chudniemy w dużym mieście razem z Sarą Jessicą Parker
Diety gwiazd zawsze przyciągają uwagę, ponieważ wynik można zobaczyć na ekranach telewizorów, czy na stronach czasopism. W tym artykule opowiemy o tym jak chudnie Sara Jessica Parker.
Rady odchudzania po porodach od Pink
Śpiewaczka Pink schudła po urodzeniu córki za rok 25 kilogramów i w tym artykule opowiemy o jej sekretach prawidłowego odżywiania, zdrowego sposobu życia i aktywnego uprawiania sportu.
Oprah Winfrey zrzuciła 28 kg zbędnej wagi!
Słynna Oprah Winfrey w ciągu nie jednego roku chce pozbyć od zbędnej wagi. Podobnie, gwiazda telewizji potrafiła znaleźć wejście z położenia. W ciągu roku ona zrzuciła 28 kilogramów i dzieli się swoimi sukcesami ze zwolennikami!
Dieta Kate Middleton i jej etapy
W tym artykule rozewrzemy sekret odchudzania Kate Middleton, dzięki któremu już dosyć dużo kobiet potrafiło doprowadzić siebie do formy. Dieta składa się z czterech etapów, o których dowiadujecie się przeczytawszy artykuł.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty