Dieta - minus 5 kg w tydzień

dieta minus 5 kg w tydzień

Diabetolodzy nie męczą się powtarzać o szkodzie szybkich diet, co pozwala za krótki termin pozbywać się od kilku zbędnych kilogramów. Lecz co robić, jeśli doprowadzić się do formy należy pilnie, na przykład do jubileuszu, plażowego sezonu czy dnia wesela? Pomoże dieta minus 5 kg w jeden tydzień.

Treść tego systemu żywienia

Dieta, co pozwala zrzucić 5 kg w 7 dni jest dosyć szorstkim systemem żywienia.Przecież w ideale dlatego trzeba co najmniej 1 miesiąc. Ją wyróżnia niska kaloryczność - blisko 1500-1200 kcal w dobę i mizerny jadłospis, w którym praktycznie w całości są nieobecne tłuszcze i węglowodany. Czyli tłuste mięso, rybę i sadło jeść nie wolno, jak i słodycze, pieczywo, słodka bułka, ziemniak, chleb, grysiki i makarony. Oparcie należy zrobić na owocach, warzywach i kwaśnomlecznch produktach, które pozwolą wywieść z organizmu zbędną wagę i oczyścić jelito od kałowych mas, leszów i toksyn.

Należy pić jak najwięcej płynu – herbaty z mlekiem, ziołowych herbat, mineralnej wody bez gazu, morsów, kompotów i prostej czystej wody. W sprawie walki ze zbędnymi kilogramami duże znaczenie użycza się sportowi, lecz w okresie szorstkiej diety minus 5 kg trening jest pod dużym pytaniem ,czy będą możliwe zza obniżenia zdolności do pracy i pozbawiania sił. Lecz jeśli ostatnich nie odczujecie, możecie wybrać dowolny sposób dla podwyższenia ruchowej aktywności.

Jadłospis diety

Wariantów diety, co pozwala schudnąć na 5 kg może być kilka. Możecie samodzielnie składać codzienny jadłospis z dozwolonych produktów, na przykład:

 1. Na śniadanie 100 g nietłustego sera i herbata z mlekiem.
 2. Przez 1,5 godziny dowolne owoce, na przykład cytrusowe.
 3. Na obiad zupa z warzyw i kawałeczek ugotowanej cielęciny.
 4. Podwieczorek składa się z ugotowanych jajek i sałaty ze świeżych warzyw, a kolacja z porcji krewetek.
 5. dieta minus 5 kg
 6. Przed snem szklanka kefiru.

Albo możecie rozgraniczyć swoje żywienie po dniach, do każdego z których używać pewny zestaw produktów. Na przykład:

 1. Poniedziałek zrobić białkowym dniem, do którego można jeść owoce morza i nietłuste mięso - kurzą gomółkę, królika czy wołowinę.
 2. W drugi dzień jednotygodniowej diety zrobić rozładowanie na kwaśnomlecznych i innych napojach.
 3. Trzeci dzień - warzywny.
 4. Сzwarty - owocowy.
 5. Piąty znów wodny.
 6. Szósty - powtarza trzeci.
 7. Siódmy znów białkowy.

Jednak warto pamiętać, że przy wyjściu z tego systemu żywienia waga może wrócić znów, toż w jakimkolwiek wypadku przypadnie w czymś się ograniczać.

 
Powiązane artykuły:
Dieta bez soli na odchudzanie - dozwolone produkty spożywcze
Sól niewątpliwie jest ważna dla pełnowartościowego funkcjonowania naszego organizmu.Lecz ponieważ dość często używamy jej więcej, aniżeli potrzebujemy, pojawiają się problemy ze zdrowiem, nacieki i zbędna waga. Bezsolna dieta jest w stanie pomóc pozbyć się zbędnego płynu i tłuszczowych odkładów.
Oczyszczająca dieta na 7 dni
Jedna z najpopularniejszych oczyszczających diet, dzięki swojej efektywności - jednotygodniowa dieta na ryżu. O jadłospisie ryżowej diety i regułach jej przeprowadzenia opowiemy w tym artykule.
Dieta oczyszczająca z toksyn
W tym artykule przedstawiamy waszej uwadze dietę, powołaną do pomocy w oczyszczeniu organizmu z produktów rozpadu, które przyjęto nazywać leszami. Mowa będzie o diecie.
Sokowa dieta – smaczne odchudzanie
Sokowa dieta przypadnie do smaku miłośnikom warzyw i owoców. Lecz najważniejsze - nie zapominajcie, że pić trzeba tylko przygotowane, świeże soki, a sklepowych kupować nie należy, ponieważ w ich składzie jest bardzo dużo cukru. Rozpatrzymy dietę dokładniej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty