Dieta na dyni na odchudzanie

dieta na dyni na odchudzanie

Dynia – zwykłe dla mieszkańców słowiańskich państw warzywo i od dawna wchodzi do racji ich przodków. Dziś jest trochę zapomniałe, a przecież dynia to źródło witamin A, Е, C, grupy B, a także mineralnych składowych – cynku, żelaza, calcium. w dyni mieszczą się kwasy, a także bardzo rzadka witamina Т. Jest bardzo pożyteczna dla figury: przyśpiesza metabolizm i bierze udział w trakcie palenia tłuszczowych odkładań.

Dieta na dyni na szybkie odchudzanie

Wiele osób interesuje się, czy można jeść dynię na diecie- przecież to dosyć słodkie warzywo. Nie tylko można, ale i należy.Przecież jego kaloryczność składa się zaledwie z 28 Kcal. Dynię można włączać w skład witaminowych sałatek, przygotowywać na jej podstawie zupy piure, gotować kasze, robić puddingi i zapiekanki. Dieta na dyni zdolna zbliżyć do marzenia o zgrabnej postaci, ale i normalizować sen, obniżyć poziom "złego" cholesterolu we krwi, polepszyć wzrok i minimalizować ryzyko pojawienia się złośliwych nowotworów.

Wybierając dietę na dyni można zużywać mięso i rybę, warzywa, owoce, produkty mleczne. Postarać się ograniczyć ilość cukru i soli, słodkich bułek. W całości wyłączyć smażony, ostry pokarm. Należy pić dużo dyniowego soku, niesłodkiej zielonej herbaty i mineralnej wody. Ostatnie jedzenie musi odbyć się na 3-4 godziny przed snem. Jeśli dotrzymywać się tych rekomendacji, za 1-2 tygodnie takiego systemu żywienia można zrzucić od 4 do 8 kg, przy czym oczyścić organizm i polepszyć kolor,oczyścić zbędny płyn. Jeśli jednoczyć taki system żywienia z fizycznymi ćwiczeniami, to efekt może zakasować wszystkie oczekiwania.

Z ostrożnością siadać na dietę należy ludziom z chorobami żołądka. Zwłaszcza to dotyczy tych, u których jest chora wątroba. Ludziom niemłodego wieku i dzieciom, ciężarnym i karmiącym kobietom ona jest przeciwwskazana. W dietę można aktywnie włączać dyniowe nasienie, zwłaszcza mężczyznom.

 
Powiązane artykuły:
Dostępna i bardzo efektywna dieta na kapuście
Dieta – popularny sposób zrzucić zbędne kilogramy, zyskać piękność.Dzisiaj istnieje dużo takich metod,a jedna z nich uważana jest za bardzo prostą - to kapuściana dieta. O niej porozmawiamy w naszym artykule.
Dieta na kaszach na odchudzanie – jadłospis na tydzień
Grysiki są idealnym pokarmem na odchudzanie. Posilając się tylko nimi, warzywami i owocami w ciągu tygodnia, można pozbyć od zbędnego tłuszczu i normalizować poziom cukru we krwi. Poza tym, dieta na kaszach dopuszcza używanie kefiru.
Chlebna dieta Olgi Raz – efektywność przyjemnie ucieszy
Jesteśmy przyzwyczajone do tego, że jednym z pierwszych produktów, który rekomendują wyłączyć żeby schudnąć jest chleb. Ten artykuł opowie o ciekawej chlebnej diecie, opracowanej przez izraelskiego diabetologa - Olgę Raz.
Dieta na kaszach – 7 dni
Istnieje dużo metod odchudzania, które pomagają pozbywać się kilku zbędnych kilogramów w krótkim okresie czasu. W tym artykule potraficie dowiedzieć się o regułach i korzyściach diety na kaszach obliczonej na tydzień.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty