Dieta na kaszach – 7 dni

dieta na kaszach 7 dni

Kaszy wchodzą do listy dozwolonych produktów przy odchudzaniu, toż możecie spróbować wykorzystać je w swojej diecie. Wybierać taką metodę rekomenduje się ludziom, którzy rzeczywiście lubią kaszę, delektując się nią.

Dieta na kaszach na 7 dni

Żeby jakoś urozmaicać żywienie, nie rekomenduje się jeść tylko jednego rodzaju kaszy, ponieważ wytrwać w takiej diecie jest bardzo trudno i wynik będzie nie taki dobry.

Korzyść diety na kaszach na tydzień polega na tym, że grysiki składają się ze skomplikowanych węglowodanów, które długi czas trawią się, zachowując uczucie sytości, nie szkodząc figurze. Jest również w takich produktach błonnik, który oczyszcza żołądek i polepsza pracę układu pokarmowego. Każdy grysik ma swój unikalny skład witamin i minerałów, które są ważne dla wsparcia zdrowia.

Reguły bardzo efektywnej diety na kaszach:

  1. Nim wykorzystasz tę metodę odchudzania rekomenduje się przeprowadzić czystkę jelita za pomocą wlewki.
  2. Kasze podczas diety muszą przeplatać się przez dzień. W której kolejności one będą szły, decydujcie samodzielnie.
  3. Przygotowywać kasze należy poprzedniego dnia wieczorem w ciągu 5-ciu minut. Nie wolno cukrować, dodawać soli i oleju. Wykorzystajcie następne proporcje: na 1 szklankę kaszy należy dodać 3 szklanki wody. Ugotowaną kaszę należy zawinąć czymś ciepłym i zostawić na noc.
  4. Dziennie na czczo należy wypijać 1 szklankę wody. Po tym idzie śniadanie, które składa się z kaszy z dodaniem warzyw, 1 szklanki kefiru i niesłodkiego owocu.
  5. W ciągu dnia należy jeść kaszę, lecz tylko w niewielkich ilościach, żeby zaspokoić głód.
  6. Wykorzystajcie różne rodzaje grysików, na przykład owsianą, ryż, gryka, jagły i tak dalej. Żeby ulżyć pracę układu pokarmowego i podtrzymywać proces odchudzania, nie zapominajcie pić minimum 2 l wody,ponieważ może powstać problem z pracą żołądka. Jeszcze obowiązkowo uprawiajcie sport.
 
Powiązane artykuły:
Chlebna dieta Olgi Raz – efektywność przyjemnie ucieszy
Jesteśmy przyzwyczajone do tego, że jednym z pierwszych produktów, który rekomendują wyłączyć żeby schudnąć jest chleb. Ten artykuł opowie o ciekawej chlebnej diecie, opracowanej przez izraelskiego diabetologa - Olgę Raz.
Dieta na kaszach na odchudzanie – jadłospis na tydzień
Grysiki są idealnym pokarmem na odchudzanie. Posilając się tylko nimi, warzywami i owocami w ciągu tygodnia, można pozbyć od zbędnego tłuszczu i normalizować poziom cukru we krwi. Poza tym, dieta na kaszach dopuszcza używanie kefiru.
Dieta na dyni na odchudzanie
Dieta na dyni zdolna jest nie tylko pozbawić zbędnych kilogramów, ale i oczyścić organizm, pozbyć się zbędnego płynu, znormalizować sen i poziom cholesterolu w krwi. Warzywo może stać się podstawą racji razem z sokiem i nasieniem.
Dostępna i bardzo efektywna dieta na kapuście
Dieta – popularny sposób zrzucić zbędne kilogramy, zyskać piękność.Dzisiaj istnieje dużo takich metod,a jedna z nich uważana jest za bardzo prostą - to kapuściana dieta. O niej porozmawiamy w naszym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty