Dieta na kaszach na odchudzanie – jadłospis na tydzień

dieta na kaszach na odchudzanie jadłospis

Grysiki są nieodmienną składową dowolnego systemu żywienia, powołanego pomóc zrzucić zbędną wagę. W nich mieści się bardzo dużo błonnika, co oczyszcza jelito, a jeszcze skomplikowanych węglowodanów, na przerób których organizm traci więcej sił i energetycznego potencjału, nim otrzymuje. Dieta na kaszach na odchudzanie ma dosyć mizerny jadłospis, lecz daje możliwość pozbyć od 5-7 kg zbędnej wagi.

Dieta na kaszach na 7 dni

W ciągu jednego tygodnia można jeść tylko kasze, przy czym każdy z 6-ciu dni będzie taką monodietą, opartą na dietetycznych właściwościach jednego pewnego grysiku. Ostatni dzień – zborny.

Jadłospis diety 6 kasz na odchudzanie wygląda tak:

  • pierwszy dzień jest pszennym;
  • drugi jaglanym;
  • trzeci owsianym;
  • czwarty ryżowym;
  • piąty jęczmiennym;
  • szósty perłowym;
  • siódmy zbornym.

Tym, kto liczy na maksymalnie efektywny wynik, grysiki warto gotować na wodzie bez dodania soli i cukru. Olej kłaść nie wolno. Jeśli w takim szorstkim rodzaju jadłospisu niemożliwe jest to do przyjęcia, można przygotowywać grysiki na wodzie z dodaniem mleka, solić i słodzić, lecz robić to po minimum. Poza tym, śniadanie rekomenduje się rozpoczynać ze szklanką czystej wody. Ograniczeń w ilości i objętości porcji nie ma, do tego że w jadłospisie diety na kaszach wchodzą i warzywa, a także owoce, soki, kefir, herbata i kawa.

Jak ona pracuje?

Wszystkie wymienione powyżej grysiki są bogate witaminami, mikroelementami i błonnikiem. One sprzyjają miękkiemu odchudzaniu, bez niepotrzebnej awitaminozy, znużenia i apatii. Poza tym zabezpieczają uczucie sytości, przy czym obniżają koncentrację "złego" cholesterolu we krwi i biorą udział w trakcie rozszczepiania tłuszczów. Owsianka implikuje o dużej mocy antyoksydant biotynę, który dieta na kaszach na 7 dnipolepsza stan włosów, skóry i paznokci. Ryż - idealny pokarm na odchudzanie, zwłaszcza bury. Przeto jest lekkim w swojej konsystencji. Szybko trawi, oczyszcza organizm od produktów rozpadu i zbędnego płynu.

Pęczak przyśpiesza metabolizm i przeszkadza odkładaniu zbędnego tłuszczu. Ta kultura jest polecana do przyjęcia dla cukrzyków, ponieważ nie tylko nie podwyższa glukozy we krwi, ale i obniża ją. Kasza perłowa jest bogata takim aminokwasem jak lizyna, która pomyślnie walczy ze zbędnymi kilogramami. Pszenica jak i inne grysiki, polepsza pracę żołądka, podwyższa immunologiczną obronę organizmu. Zdolna zabezpieczyć jest organizm energią na cały dzień.

 
Powiązane artykuły:
Dieta na dyni na odchudzanie
Dieta na dyni zdolna jest nie tylko pozbawić zbędnych kilogramów, ale i oczyścić organizm, pozbyć się zbędnego płynu, znormalizować sen i poziom cholesterolu w krwi. Warzywo może stać się podstawą racji razem z sokiem i nasieniem.
Dostępna i bardzo efektywna dieta na kapuście
Dieta – popularny sposób zrzucić zbędne kilogramy, zyskać piękność.Dzisiaj istnieje dużo takich metod,a jedna z nich uważana jest za bardzo prostą - to kapuściana dieta. O niej porozmawiamy w naszym artykule.
Chlebna dieta Olgi Raz – efektywność przyjemnie ucieszy
Jesteśmy przyzwyczajone do tego, że jednym z pierwszych produktów, który rekomendują wyłączyć żeby schudnąć jest chleb. Ten artykuł opowie o ciekawej chlebnej diecie, opracowanej przez izraelskiego diabetologa - Olgę Raz.
Dieta na kaszach – 7 dni
Istnieje dużo metod odchudzania, które pomagają pozbywać się kilku zbędnych kilogramów w krótkim okresie czasu. W tym artykule potraficie dowiedzieć się o regułach i korzyściach diety na kaszach obliczonej na tydzień.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty