Dieta na płaski brzuch

dieta na płaski brzuch

Dla wielu kobiet sekrety płaskiego brzucha zostają sekretem. Właśnie w tym miejscu tłuszcz jest nieustępliwy i dość często nawet męczące treningi nie są zdolne się pozbyć brzydkich fałd, zniknąć czy chociażby skrócić się. Zresztą jeśli trzymać się specjalnego żywienia na płaski brzuch, tego problemu można pozbyć się.

Dieta na płaski brzuch

Jeśli przed wami w ogóle stało pytanie o tym, jak posilać się, żeby otrzymać płaski brzuch - to mówi tylko o tym, że obecnie posilacie się nieprawidłowo i jeśli będziecie nadal to robić to i brzuch wasz będzie w tym samym stanie. Ponieważ otrzymać płaski brzuch dzięki krótkiej diecie można tylko na krótki okres czasu, niektóre przepisy tego systemu żywienia warto praktykować stale.

Na przykład zapamiętajcie te produkty,które są wrogami dla płaskiego brzucha i pozwalajcie sobie na nie 2-3 razy w miesiącu po jednej niewielkiej porcji:

  • słodka bułka, biały chleb,cukiernicze wyroby, torty, ciastka, pojednanie ciasta i mięsa;
  • fast-food, potrawy smażone, wszystko co przygotowuje się we fryturze;
  • wszystkie produkty, w których mieści się dużo cukru – mleczna czekolada, słodka woda gazowana i tak dalej.

Jeśli wyłączycie je z codziennego pokarmu, to połowa jest już zrobiona. Resztę zrobi prawidłowe odżywianie: więcej kasz, owoców, warzyw i nietłustego mięsa, ryby i drobiu. Na deser – galaretę, kefir, jogurt. Noi zwyczajnie żywienie niewielkimi porcjami 5 razy dziennie.

Dieta na płaski brzuch – wzorowy jadłospis na dzień

Żeby system był zrozumiały, rozpiszemy jadłospis na dzień:

  • śniadanie – talerz dowolnej kaszy, owoc;
  • drugie śniadanie – herbata bez cukru, kanapka z serem;
  • obiad – talerz nietłustej zupy, warzywna sałata;
  • podwieczorek – szklanka kefiru z błonnikiem (sprzedaje się w aptece) i owoc;
  • kolacja (3-4 godziny przed snem) – ryż z warzywami i ryba (kura).

Jak widzicie nieobowiązkowo głodować. Ważne, żeby każda porcja zawierała się na standardowym sałatowym talerzu - to uratuje was od dieta na płaski brzuch  jadlospisprzejadania i pomoże zrobić brzuch płaskim!

Jak szybko zrobić brzuch płaskim?

Jeśli marzycie otrzymać płaski brzuch za miesiąc, na jedną tylko dietę liczyć nie warto. Ona zwyczajnie da efekt, lecz nie tak szybko, jak tego chcecie. Właśnie dlatego ważne podłączyć proste wysiłki fizyczne – bieg (można nawet bieg w miejscu), skoki ze skakanką czy kręcenie obręczą. Zajmować się wystarczy 3-5 razy w tygodniu ogółem po 30-40 minut. Bądźcie pewne, że płaski brzuch i talia kosztują tego, żeby popracować kilka razy w tygodniu. Tym więcej kręcenie obręczą, czy bieg w miejscu można jednoczyć z przeglądem ulubionego filmu.

 
Powiązane artykuły:
Dieta na cellulit – skuteczna dieta antycellulitowa
W tym artykule opowiemy jakie diety są najbardziej pożyteczne i efektywne w walce z cellulitem. Głównie to mieć dosyć motywacji i pragnienia i dobrać akurat tą dietę, która przypadnie do smaku.
Dieta na dolną część ciała
Dieta na dolną część ciała jest skierowana na odchudzanie dolnej części, czyli nóg i pośladków. Zwyczajnie nie wolno chudnąć w jakimś jednym miejscu, ale jednak są systemy żywienia, które są zdolne wzmocnić efekt lokalnego odchudzania.
Dieta przeciw cellulitowi, czyli sposób sprzyjający aktywacji przemiany materii
Od tego, które produkty używamy ,zależy fakt przejawu cellulitu i jego ilości. Jeśli to zjawisko już dające o sobie znać, dlatego na wczesnych fazach można uniknąć jego rozpowszechnienia, dzięki poprawnie dobranej diecie przeciw cellulitowi.
Dieta na odchudzanie brzucha, czyli możliwość zrobić sylwetkę zgrabną
Płaski, sprężysty brzuch może stać się wynikiem nie tylko intensywnych fizycznych ćwiczeń, ale i specjalnej diety dla zmniejszenia brzucha. Nie urońcie szansy poznać sekret pięknego brzucha i wąskiej talii!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty