Dieta oczyszczająca z toksyn

dieta oczyszczająca z toksyn

Toksyny - to w naszym organizmie produkty rozpadu jelita. Zauważmy, że wyprowadzenie fekali z organizmu - to bezpośredni obowiązek jelita. Jeśli ono nie daje rady z tym zadaniem, należy zmienić odżywianie. Jeśli chodzi o toksyny, to należy dokładnie określić ich lokalizację głęboko w tkankach. Tam gdzie nie dostanie się żadna dieta. Z toksyn oczyszczają organizm w szpitalu, za pomocą specjalnych zabiegów.

Najlepsze produkty do oczyszczenia

Jedno jest zrozumiałe – twórcy diety oczyszczającej, mają na uwadze oczyszczenie organizmu z toksyn. Do oczyszczenia proponują następujące produkty spożywcze:

  • jagody, owoce;
  • wodę mineralną.

Oto jest menu diety oczyszczającej. Bardzo spodoba się tym, którzy nie lubią gotować. Przestrzegać tej diety należy przez trzy dni.

Z produktów diety oczyszczającej spróbujemy ułożyć trzy posiłki:

  • śniadanie – szklanka wody mineralnej i 1 jabłko;
  • obiad – 2 banany i 2 szklanki wody mineralnej;
  • kolacja – sałatka z truskawek, ananasów, poziomek i 1 szklanka wody mineralnej.

W przerwach pomiędzy posiłkami można i trzeba pić dużo płynów (w tym też wodę mineralną).

Czym pociąga dieta oczyszczająca z toksyn?

Popularność tego niezbilansowanego odżywiania tkwi w tym, że obiecuje kobietom pozbyć się cellulitu. Twórcy diety również twierdzą, że ona dieta oczyszczająca z toksyn co jestnie jest na odchudzanie. Chociaż nie schudnąć, odżywiając się w taki sposób, jest niemożliwie.

Dzięki tej diecie pozbędziesz się zbędnych kilogramów, jednak nie będziesz mogła uzyskać masy mięśniowej (fizyczna aktywność jest przeciwwskazana). Więc cellulit jeszcze bardziej będzie widoczny.

Na podstawie takiej diety, maksymalnie oczyszczają się wszystkie narządy. Jednak nasz organizm samodzielnie się oczyszcza (fekalia, pot- nerki i jelito nie daremnie działają w naszym organizmie). Gdy jelito jest pozbawione zwykłego codziennego obciążenia, doprowadza do tego, że po trzech dniach diety, jelito nie będzie mogło normalnie przetrawić zwykłego pokarmu.

 
Powiązane artykuły:
Oczyszczająca dieta na 7 dni
Jedna z najpopularniejszych oczyszczających diet, dzięki swojej efektywności - jednotygodniowa dieta na ryżu. O jadłospisie ryżowej diety i regułach jej przeprowadzenia opowiemy w tym artykule.
Dieta bez soli na odchudzanie - dozwolone produkty spożywcze
Sól niewątpliwie jest ważna dla pełnowartościowego funkcjonowania naszego organizmu.Lecz ponieważ dość często używamy jej więcej, aniżeli potrzebujemy, pojawiają się problemy ze zdrowiem, nacieki i zbędna waga. Bezsolna dieta jest w stanie pomóc pozbyć się zbędnego płynu i tłuszczowych odkładów.
Dieta - minus 5 kg w tydzień
Dieta, która pozwala zrzucić 5 kg w tydzień różni się niską kalorycznością i mizernym jadłospisem. Nie wolno spożywać tłustych produktów, a także wysokowęglowodanowych - słodycze, pieczywo, słodkie bułki. Trzeba oddawać przewagę owocom i warzywom.
Sokowa dieta – smaczne odchudzanie
Sokowa dieta przypadnie do smaku miłośnikom warzyw i owoców. Lecz najważniejsze - nie zapominajcie, że pić trzeba tylko przygotowane, świeże soki, a sklepowych kupować nie należy, ponieważ w ich składzie jest bardzo dużo cukru. Rozpatrzymy dietę dokładniej.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty