Dieta owocowa – minus 10 kilogramów

owocowa dieta minus 10 kg

Dieta owocowa daje możliwość zobaczyć na wagach minus 10 kg w ciągu tygodnia, a również z jej pomocą można normalizować funkcjonowanie układu trawiennego, oczyścić organizm od toksyn i wzmocnić odporność organizmu. Nie można wykorzystywać takiej metody odchudzania, jeśli kobieta ma alergię, a również w wypadku obecności chorób traktu trawiennego.

Warianty menu diety owocowej

Istnieje kilka metod odchudzania się, które się opierają o spożywanie owoców, które mają na uwadze spożywanie innych produktów:

Dieta owocowo-nabiałowa

Takiego typu dieta jest tolerowana w bardzo dobry sposób i polega na:

  1. Śniadanie: filiżanka kawy albo herbata bez cukru;
  2. Drugie śniadanie: 200 gr twarogu chudego;
  3. Obiad: 200 gr owoców;
  4. Podwieczorek: 300 gr chudego kefiru albo zsiadłego mleka;
  5. Kolacja: 200 ml kefiru i taką samą ilość należy wypić przed snem.

Dieta warzywno-owocowa

Dany wariant diety nie tylko pomoże schudnąć, ale również na długi czas pozbyć się głodu, ale również nasyca organizm pożywnymi substancjami. Dobowe menu danej diety polega na spożywaniu 1,5 kg warzyw i owoców, a również można spożyć 100 g sojowego sera tofu. Ogólną ilość należy podzielić na pięć dawek. Również należy wypijać do pięciu litrów wody.

Dieta serowo-owocowa

Jeszcze jeden wariant diety, przy której łączą się owoce i białka. Dobowe menu łączy tylko kilka pozycji: 1 kg słodko-kwaśnych owoców, 400 gr chudego twarogu, herbatę i wodę.

 
Powiązane artykuły:
Jak schudnąć w ciągu trzech dni?
Żeby pozbyć kilku zbędnych kilogramów, nie należy spędzać dużo czasu. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka tego, jak można schudnąć za 3 dni i ile kilogramów można utracić.
Jak szybko schudnąć 5 kilogramów?
Szybko schudnąć 5 kg można, lecz zrobić to potrafi nie każdy, jest duże ryzyko powstania nieprzyjemnych skutków. Lepiej zrzucać wagę stopniowo, posilając się racjonalnie i zrównoważono. Bardzo ważne zwiększyć ruchową aktywność.
Dieta jabłkowa na 3 dni – jak stosować?
Na dziś jest znanych dużo różnych diet, co pozwala sprawić się z parą zbędnych kilogramów. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka korzyści i głównych zasad jabłkowej diety na 3 dni.
W jaki sposób schudnąć 10 kilogramów w ciągu tygodnia?
Wiele kobiet marzą za krótki przedział czasu schudnąć 10 kg w ciągu tygodnia. W tym artykule potraficie znaleźć tą informację. Istnieje wiele przepisów na domowe stosowanie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty