Diety
6 trików, jak oszukać głód
6 trików, jak oszukać głódKiedy jesteśmy na diecie, to właśnie głód jest naszym największym wrogiem, który może pokrzyżować nam wszystkie plany i zniwelować wszystkie nasze wysiłki na drodze do idealnej smukłej sylwetki. Dopada nas niespodziewanie i często nie wiemy, jak z nim walczyć i jak go oszukać.
7 produktów, które możesz jeść w nocy, a nie przytyjesz
7 produktów, które możesz jeść w nocy, a nie przytyjesz Większość z nas jest święcie przekonanych, że kolacja po 18.00 to największy wieczorny grzech dietetyczny, który popełniamy. Oprócz tego naukowcy przekonują nas do tego, że nie ma nic gorszego niż podjadanie w nocy. Kolację oddaj wrogowi!
Dieta jabłkowa na 3 dni – jak stosować?
Na dziś jest znanych dużo różnych diet, co pozwala sprawić się z parą zbędnych kilogramów. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka korzyści i głównych zasad jabłkowej diety na 3 dni.
Jak szybko schudnąć 5 kilogramów?
Szybko schudnąć 5 kg można, lecz zrobić to potrafi nie każdy, jest duże ryzyko powstania nieprzyjemnych skutków. Lepiej zrzucać wagę stopniowo, posilając się racjonalnie i zrównoważono. Bardzo ważne zwiększyć ruchową aktywność.
Jak schudnąć w ciągu trzech dni?
Żeby pozbyć kilku zbędnych kilogramów, nie należy spędzać dużo czasu. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka tego, jak można schudnąć za 3 dni i ile kilogramów można utracić.
Dieta owocowa – minus 10 kilogramów
Dieta owocowa – minus 10 kilogramów

Owocowa dieta - idealny wariant dla ludzi, którzy lubią słodkie. Z jej pomocą można pozbyć się kilku kilogramów i polepszyć stan zdrowia. O niektórych wariantach owocowej diety opowiada się w tym artykule.

Dieta Kate Middleton i jej etapy
Dieta Kate Middleton i jej etapy

W tym artykule rozewrzemy sekret odchudzania Kate Middleton, dzięki któremu już dosyć dużo kobiet potrafiło doprowadzić siebie do formy. Dieta składa się z czterech etapów, o których dowiadujecie się przeczytawszy artykuł.

Dieta Kima Protasowa – najlepsze przepisy
Dieta Kima Protasowa – najlepsze przepisy

W tym artykule opowiemy o polecanych produktach i o regułach przygotowania potraw przy diecie Kima Protasowa, znanego diabetologa, a także zaproponujemy kilka prostych przepisów dla tej diety.

Metodyka Dukana na odchudzanie
Metodyka Dukana na odchudzanie

Jedną z najpopularniejszych i efektywnych diet współczesności można śmiało nazwać system odchudzania Dukana, o której dokładnie opowiemy w tym artykule.

Dieta oczyszczająca z toksyn
Dieta oczyszczająca z toksyn

W tym artykule przedstawiamy waszej uwadze dietę, powołaną do pomocy w oczyszczeniu organizmu z produktów rozpadu, które przyjęto nazywać leszami. Mowa będzie o diecie.

Dieta na cellulit – skuteczna dieta antycellulitowa
Dieta na cellulit – skuteczna dieta antycellulitowa

W tym artykule opowiemy jakie diety są najbardziej pożyteczne i efektywne w walce z cellulitem. Głównie to mieć dosyć motywacji i pragnienia i dobrać akurat tą dietę, która przypadnie do smaku.

Dieta na pryszcze na twarzy
Dieta na pryszcze na twarzy

Wiele osób cierpią na wysypywania na twarzy i żeby od nich pozbyć się, należy wykonać szereg warunków, do których odnosi się i korygowanie żywienia. W tym artykule potraficie znaleźć ułożenie diety na pryszcze.

Prosta dieta na szybkie odchudzanie
Prosta dieta na szybkie odchudzanie

Wiele osób błędnie uważają, że efektywna dieta – skomplikowana. Ten artykuł opowie o prostej, lecz bardzo skutecznej diecie na odchudzanie, która nie wyrządzi szkody organizmowi. To prosta dieta dostępna w domowych warunkach.

Dostępna i bardzo efektywna dieta na kapuście
Dostępna i bardzo efektywna dieta na kapuście

Dieta – popularny sposób zrzucić zbędne kilogramy, zyskać piękność.Dzisiaj istnieje dużo takich metod,a jedna z nich uważana jest za bardzo prostą - to kapuściana dieta. O niej porozmawiamy w naszym artykule.

Bardzo efektywny rozładunkowy dzień
Bardzo efektywny rozładunkowy dzień

Rozładunkowe dni pożytecznie nie tylko są dla figury, ale i dla układu pokarmowego. Z ogromnej ilości różnych rozładunkowych dni w tym artykule wybraliśmy dla was bardzo proste i efektywne, o których i opowiemy dokładnie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty