Diety
7 produktów, które możesz jeść w nocy, a nie przytyjesz
7 produktów, które możesz jeść w nocy, a nie przytyjesz Większość z nas jest święcie przekonanych, że kolacja po 18.00 to największy wieczorny grzech dietetyczny, który popełniamy. Oprócz tego naukowcy przekonują nas do tego, że nie ma nic gorszego niż podjadanie w nocy. Kolację oddaj wrogowi!
10 najszkodliwszych diet wszechczasów
10 najszkodliwszych diet wszechczasówAby zrzucić zbędne kilogramy, ludzie często posuwają się do szalonych czynów. Zaczynają na sobie eksperymentować, przestrzegać rygorystycznych diet szkodliwych dla zdrowia.
Dieta jabłkowa na 3 dni – jak stosować?
Na dziś jest znanych dużo różnych diet, co pozwala sprawić się z parą zbędnych kilogramów. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka korzyści i głównych zasad jabłkowej diety na 3 dni.
Jak szybko schudnąć 5 kilogramów?
Szybko schudnąć 5 kg można, lecz zrobić to potrafi nie każdy, jest duże ryzyko powstania nieprzyjemnych skutków. Lepiej zrzucać wagę stopniowo, posilając się racjonalnie i zrównoważono. Bardzo ważne zwiększyć ruchową aktywność.
Jak schudnąć w ciągu trzech dni?
Żeby pozbyć kilku zbędnych kilogramów, nie należy spędzać dużo czasu. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka tego, jak można schudnąć za 3 dni i ile kilogramów można utracić.
Dieta owocowa – minus 10 kilogramów
Dieta owocowa – minus 10 kilogramów

Owocowa dieta - idealny wariant dla ludzi, którzy lubią słodkie. Z jej pomocą można pozbyć się kilku kilogramów i polepszyć stan zdrowia. O niektórych wariantach owocowej diety opowiada się w tym artykule.

Dieta Kate Middleton i jej etapy
Dieta Kate Middleton i jej etapy

W tym artykule rozewrzemy sekret odchudzania Kate Middleton, dzięki któremu już dosyć dużo kobiet potrafiło doprowadzić siebie do formy. Dieta składa się z czterech etapów, o których dowiadujecie się przeczytawszy artykuł.

Dieta Kima Protasowa – najlepsze przepisy
Dieta Kima Protasowa – najlepsze przepisy

W tym artykule opowiemy o polecanych produktach i o regułach przygotowania potraw przy diecie Kima Protasowa, znanego diabetologa, a także zaproponujemy kilka prostych przepisów dla tej diety.

Metodyka Dukana na odchudzanie
Metodyka Dukana na odchudzanie

Jedną z najpopularniejszych i efektywnych diet współczesności można śmiało nazwać system odchudzania Dukana, o której dokładnie opowiemy w tym artykule.

Dieta oczyszczająca z toksyn
Dieta oczyszczająca z toksyn

W tym artykule przedstawiamy waszej uwadze dietę, powołaną do pomocy w oczyszczeniu organizmu z produktów rozpadu, które przyjęto nazywać leszami. Mowa będzie o diecie.

Dieta na cellulit – skuteczna dieta antycellulitowa
Dieta na cellulit – skuteczna dieta antycellulitowa

W tym artykule opowiemy jakie diety są najbardziej pożyteczne i efektywne w walce z cellulitem. Głównie to mieć dosyć motywacji i pragnienia i dobrać akurat tą dietę, która przypadnie do smaku.

Dieta na pryszcze na twarzy
Dieta na pryszcze na twarzy

Wiele osób cierpią na wysypywania na twarzy i żeby od nich pozbyć się, należy wykonać szereg warunków, do których odnosi się i korygowanie żywienia. W tym artykule potraficie znaleźć ułożenie diety na pryszcze.

Prosta dieta na szybkie odchudzanie
Prosta dieta na szybkie odchudzanie

Wiele osób błędnie uważają, że efektywna dieta – skomplikowana. Ten artykuł opowie o prostej, lecz bardzo skutecznej diecie na odchudzanie, która nie wyrządzi szkody organizmowi. To prosta dieta dostępna w domowych warunkach.

Dostępna i bardzo efektywna dieta na kapuście
Dostępna i bardzo efektywna dieta na kapuście

Dieta – popularny sposób zrzucić zbędne kilogramy, zyskać piękność.Dzisiaj istnieje dużo takich metod,a jedna z nich uważana jest za bardzo prostą - to kapuściana dieta. O niej porozmawiamy w naszym artykule.

Bardzo efektywny rozładunkowy dzień
Bardzo efektywny rozładunkowy dzień

Rozładunkowe dni pożytecznie nie tylko są dla figury, ale i dla układu pokarmowego. Z ogromnej ilości różnych rozładunkowych dni w tym artykule wybraliśmy dla was bardzo proste i efektywne, o których i opowiemy dokładnie.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty