Diety gwiazd
W tym artykule rozewrzemy sekret odchudzania Kate Middleton, dzięki któremu już dosyć dużo kobiet potrafiło doprowadzić siebie do formy. Dieta składa się z czterech etapów, o których dowiadujecie się przeczytawszy artykuł.
Słynna Oprah Winfrey w ciągu nie jednego roku chce pozbyć od zbędnej wagi. Podobnie, gwiazda telewizji potrafiła znaleźć wejście z położenia. W ciągu roku ona zrzuciła 28 kilogramów i dzieli się swoimi sukcesami ze zwolennikami!
Śpiewaczka Pink schudła po urodzeniu córki za rok 25 kilogramów i w tym artykule opowiemy o jej sekretach prawidłowego odżywiania, zdrowego sposobu życia i aktywnego uprawiania sportu.
Diety gwiazd zawsze przyciągają uwagę, ponieważ wynik można zobaczyć na ekranach telewizorów, czy na stronach czasopism. W tym artykule opowiemy o tym jak chudnie Sara Jessica Parker.
Diety gwiazd zawsze zdają się najbardziej skutecznymi, ponieważ widzimy ich wynik, który nam demonstrują z ekranów telewizorów. W ten raz opowiemy o tym jak schudła Megan Fox.
W tym artykule opowiemy o sekretach odchudzania znanego w przeszłości pączka Kelly Osbourne. Nie tak dawno śpiewaczka pozbyła się 20 kg i uraziła wszystkich swoim nowym sposobem.
Na pewno większość kobiet przykładała uwagę do figury modelek, ich doskonałość i piękność. To wynik codziennej pracy opartej na uprawianiu sportu i prawidłowym odżywianiu.
Gwiazda Miley Cyrus nie tak dawno zrzuciła 12 kilogramów i w całości zmieniła imidż. Jak to udało się dziewczynie, która i do odchudzania wyglądała nawet nieźle? O tym opowiemy.
Nie tak dawno Christina Aguilera uraziła wszystkich ilością zrzuconych kilogramów. Śpiewaczce udało się za 4 miesiące pozbyć 14 kg. Jak to zrobiła? O tym opowiemy w artykule.
W tym artykule opowiemy o sekretach odchudzania Marilyn Monroe, która swego czasu była uważana za ikonę stylu. Dowiadujecie się o jadłospisie diety gwiazdy, która pomagała jej zawsze znajdować się w doskonałej formie.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty