Dlaczego nie ma szczęścia w miłości?

dlaczego nie ma szczęścia w miłości

Jak często łapaliście siebie na myśli o tym, że los nie jest bardzo skłonny cieszyć was szczęściem w osobistym życiu i samotność – to podobnie ten krzyż, który wam zdarzy się nieść do końca swoich dni? Wszystkie próby skorygować sytuację zazwyczaj mają zerowy wynik, a mężczyźni w waszym życiu powstają i rozpuszczają się w powietrzu jak złudne miraże pustyni. Znajoma historia? Jeśli tak, to naszedł czas kardynalnie zmienić siebie, przy czym jak zewnętrznie, tak i wewnętrznie.

Ile kosztuję?

Przede wszystkim zorientujmy się, dlaczego nie macie szczęścia w miłości. Najprawdopodobniej wszystkie wasze nieszczęścia od tego, że wy po prostu nie doceniacie siebie. W dowolnym podręczniku po gospodarce potraficie przeczytać o tym, że jaki jest koszt towaru, taki jest i nabywca. Powieście cennik w $1 000 000 i mężczyźni będą modlić się do was jak do ikony, a jeśli na waszej osobistej metce z kodem kreskowym będzie skromnie przeglądać się cyfra 1, to wszystkie otaczające nagle w to uwierzą i najprawdopodobniej tak będziecie siedzieć w samotności w swoim pokoju, rozmyślając o tym jakie jest niesprawiedliwe życie i tęsknić z powodu tego, że wy stale nie macie szczęścia w miłości.

A czy tak wszystko źle?

Chodzi o to, że nas widzą pod tym kątem, którym powracamy siebie do ludzi. Przyznajcie, przecież na pewno macie mnóstwo zalet, które z jakichś niewiadomych przyczyn wytrwale ukrywacie.

Na przykład wam wydaje się że jesteście grubą i uświadomienie tego mocno psuje wam życie. Spróbujcie popatrzeć na to z innej strony. Po pierwsze nie gruba, a kobieca, a po drugie talię macie może i nie najbardziej cienką na świecie, natomiast piersiami was natura najprawdopodobniej obdarowała hojnie, znaczy rzucimy je do przodu. Od tej chwili cała wasza garderoba będzie podporządkowana tylko jedynemu celowi pod nazwą "Podkreślenie piersi i niech umrze wszystko co żyje!". Uwierzcie, jeśli poprawnie wybrać suknię, to wszyscy przedstawiciele płci męskiej jak zahipnotyzowane banderlogi pójdą za wami i nawet głowę nie odwrócą w stronę jakiejkolwiek chudej modelki z dwiema płaskimi "wyższymi wykształceniami". Nawiasem mówiąc, talię też nieźle byłoby z lekka wzrokowo oddzielić od ramion i bioder. Dlatego skorzystajcie się korygującą bielizną, dobrze że wybór teraz jest ogromny.

Oprócz garderoby najprawdopodobniej zdarzy się jeszcze zmienić fryzurę, włączając wasz dzisiejszy kolor włosów i styl makijażu. Żeby spracowało na pewno, lepiej pójść do właściwego stylisty, on dobierze dla was idealny wariant. Na swoje siły w tym wypadku lepiej nie polegać.

Jak się zachowywać?

A teraz najważniejsze: aby więcej nigdy nie stawiać pytanie o tym, dlaczego nie macie szczęścia z mężczyznami, wywróćcie się od wewnątrz, lecz zróbcie tak, aby przy znajomości z wami kandydat w rycerze waszego serca odczuł, że przed nim znajduje się miękka, figlarna, ale przy czym niedostępna i na 100% pewna siebie pantera. Zachowujcie się z nim mile, lecz z ograniczeniem. Mniej opowiadajcie o sobie i więcej zadawajcie pytań. Wszystkie wasze ruchy powinny być powolne i płynne, żadnej ostrości. Podczas rozmowy spójrzcie mu prosto do oczu i częściej kiwajcie głową, nie zależnie od tego znacie się na temacie o którym idzie rozmowa czy nie. Ta prosta sztuczka pomoże mu zobaczyć w was swojego zwolennika i on będzie myśleć, że wy ta kobieta, która zawsze potrafi go zrozumieć.

Po spotkaniu pozwólcie doprowadzić siebie do domu, tylko w żadnym razie nie skaczcie do jego łóżka po pierwszym spotkaniu. Zatrzymajcie go, nieco na odległości i nigdy nie dzwońcie pierwsza, bez względu na to, że bardzo tego chcecie. Dajcie mu zrozumieć, że on w zasadzie wam podoba się, ale wy jeszcze ostatecznie nic dla siebie nie rozstrzygnęłyście. Jeśli na początku znajomości on zrozumie, że szalejecie od niego, to on od razu utraci do was interes. Genetyczna pamięć mężczyzn jest o wiele silniejsza niż nasza i ona stale będzie przypominała waszemu bohaterowi o tym, że on myśliwy, a zwierzyna, która była zabita bez szczególnego wysiłku zwykle nie przedstawia wartości.

Pamiętajcie, teraz kosztujecie $1 000 000 i jeśli wszystko zrobicie poprawnie, to całkiem możliwe, że bardzo szybko powędrujecie do salonu ślubnego wybierać suknię waszego marzenia i z wyglądem eksperta będziecie opowiadać, z zazdrością patrzących na was przyjaciółek, o tym co robić jeśli nie mają szczęścia w miłości. Jeśli znów nie narobicie błędów... Ale będziemy spodziewać się tego, że nie stanie się i życie w całości wynagrodzi was za przejawiony hart ducha i za odwagę, i to ostatnie połączenie słów dla was bardzo szybko zacznie pisać się razem.

 
Powiązane artykuły:
Dlaczego nie mam szczęścia, jak z tym sobie poradzić?
Niepowodzenie może być skutkiem wielu przyczyn, lecz najczęściej w tym jesteśmy winne same. W tym artykule opowiemy o przyczynach niepowodzenia i sposobów od niego się pozbyć.
Kompatybilność w małżeństwie – poznaj swój typ pary
Jednej miłości zabrakło dla pomyślnego braku, czasem tak może być. W tym artykule opowiemy o najważniejszych czynnikach, co wpływają na kompatybilność w ślubie.
Dualne relacje – harmonijne życie
Dualne relacje to taki rodzaj stosunków, o którym marzy każda kobieta. W tym artykule opowiemy o dualności i o tym, co z siebie przedstawia dualny brak, który śmiało można nazwać idealnym.
Radość życia – jak ją uzyskać?
W tym artykule opowiemy o tym jak uzyskać radość życia. Przecież często zdarza się tak, że przez szereg okoliczności nie jesteśmy w stanie dostrzegać to co przynosi radość i widzimy tylko negatywy.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty