Dlaczego nie mogę wyjść za mąż? Czyli jak nie zostać singielką?

dlaczego nie mogę wyjść za mąż

Odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie mogę wyjść za mąż, można znaleźć sporo. Omówimy kilka najbardziej aktualnych na dzień dzisiejszy. Przy tym wygląd zewnętrzny i status społeczny pretendentki rozpatrywać nie będziemy, ponieważ nawet kobiety bardzo atrakcyjne i odnoszące sukces w biznesie pozostają samotne aż do starości.

Dlaczego nikt nie chce mnie poślubić?

Głównym powodem, dla którego kobieta lub dziewczyna nie może wyjść za mąż jest jej podświadomość. Warianty podświadomego nastawienia całkiem uzasadniono można podzielić na kilka podkategorii:

  1. Złe doświadczenia życia rodzinnego, rodziców, sąsiadów, znajomych, w ogóle najbliższego otoczenia automatycznie blokuje podświadome postrzeganie kobiety możliwości szczęśliwego małżeństwa. Ten strach odstrasza mężczyzn na poziomie emocjonalnym.
  2. Zawyżone wymagania wobec kandydata na rolę przyszłego męża – jeszcze jeden powód, dlaczego nie możesz wyjść za mąż. Aby rozwiązać ten problem, kobiecie należy lub samej wyrosnąć do poziomu swoich wymagań moralnych, statusowych, a nawet seksualnych albo obniżyć poprzeczkę wymagań do niższego poziomu.
  3. Niepewność siebie, nie akceptacja swojego wyglądu, brak wiary w swoje umiejętności i zdolności odstrasza potencjalnych adoratorów. Miłe panie, zrozumcie, dopóki nie nauczycie się kochać siebie, nikt nie pokocha was. I nie warto się zastanawiać i zadawać sobie codziennie pytanie: dlaczego nie mogę wyjść za mąż, jeśli za każdym razem, kiedy widzisz swoje odbicie w lustrze, szukasz nowych wad.
  4. Nie mogą wyjść za mąż i te kobiety, które przeżyły wstrząs emocjonalny lub moralny od dotychczasowych relacji – przemoc seksualną ze strony mężczyzn w pewnym okresie swego życia. Taka kobieta od każdego nowego mężczyzny oczekuje tylko na kolejną podłość, sama boi się nowych relacji i unika ich.
  5. Niektórych ludzi przeraża nadmierna uporczywość kobiety w dążeniu do zamążpójścia lub odwrotnie, skromność kobiety, zamkniętość i wstrzemiężliwość emocjonalna wprowadzają mężczyznę w osłupienie. Nie znając twoich pragnień, on po prostu nie wie, co powinien zrobić i dziewczyna nie może wyjść za mąż.

W każdym z tych przypadków i podobnych do nich wyjście może być tylko jedno – najpierw zmień siebie i swój światopogląd, przestań sama unikać pożądanego przez ciebie poważnego związku i będziesz zaskoczona, jak zmieni się sytuacja.

 
Powiązane artykuły:
Jak poślubić mężczyznę? Czyli kroki do małżeństwa
Jeszcze nie tak dawno dziewczynie i do głowy nie przyszłoby zrobić chłopakowi propozycję ręki i serca. Lecz oto tylko i żyć z nim razem pod jednym dachem i udawać, że oni niby jak rodzina, przedstawicielka płci pięknej sobie by też nie pozwoliła.
Jak znaleźć męża?
Drużka woła was na kolejne, już daleko niepierwsze wesele, a wam nie to żeby o welonie i sukni myśleć, nawet pójść na uroczystość nie ma z kim. Lecz nie warto zasmucać się!
Jak szybko wyjść za mąż?
Zawsze uważaliście, że młodość nie jest stworzona po to, żeby zmieniać pieluchy i prasować mężowi koszule, toż preferowały zajmować się karierą i wesoło przeprowadzać czas, wolny od ciężarów i kłopotu.
Jeśli mężczyzna nie chce się żenić
Pytanie: "Co robić, jeśli mężczyzna nie chce żenić się"? zadają sobie miliony dziewczyn, czyje bezimienne palce tak i nie ubrały testamentowe kółko. Podjęłyśmy się za poszukiwania odpowiedzi na to pytanie. I oto których wyników nam udało się dosięgnąć.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty