Długi karmiczne w dacie urodzenia – reinkarnacja w numerologii

długi karmiczne w dacie urodzenia

Numerologia opiera się na zasadzie odrodzenia każdego człowieka, przejścia duszy z ciała w ciało, przeżycia niejednego, a wielu istnień ludzkich. Tak więc jeśli człowiek w tym życiu już kimś był, czegoś się uczył, złamał pewne zasady lub normy, to wszystko ciągnie się za nim – i cnota, i grzechy, za które trzeba płacić. Twoje prawdziwe życie to proces odpłaty za poprzednie długi.

Długi ma każdy z nas, ale chodzi zupełnie nie o to. O tym,czym jest dług karmiczny zostało napisane wiele książek numerologicznych. Pisze się, że to na przykład jest twoje 11 wcielenie i zostało jeszcze 4, ale nie pisze się, co to wszystko znaczy. W rzeczywistości znaczenie liczb karmicznego długu wiąże się z jakimś trudnym życiowym zadaniem w poprzednich wcieleniach, a ta nierozwiązalność pozostawia swój cień na dniu dzisiejszym. Czyli dług karmiczny jest tą przeszkodą, która nie pozwala ci stać się tym, kim mógłbyś być. Ale można go i trzeba pokonać, inaczej problem będzie prześladować cię boleśnie długo.

Jak znaleźć długi karmiczne w dacie urodzenia?

W numerologii liczbami długu karmicznego są:

  • 13;
  • 14;
  • 16;
  • 19.

Jeśli jedna z tych cyfr to data urodzenia, oznacza to, że masz dług karmiczny do odpracowania i musisz z nim się liczyć. Ale jeśli w dacie urodzenia długu karmicznego nie widać, to jeszcze nie znaczy, że nie ma go w ogóle.

Karmiczne długi mogą "wyjść" w każdej liczbie numerologicznej – przy obliczaniu liczby duszy, życia, imienia, itp. Tylko ta liczba powinna być nie w pośrednim obliczeniu, a jako ostateczny rezultat. Na przykład jeśli obliczasz liczbę imienia, to liczbę karmiczną trzeba szukać jak w poszczególnych sumach, uzyskanych przy liczeniu imienia, nazwiska, drugiego imienia, tak i w sumie liczb końcowego imienia i nazwiska. Liczba imienia oblicza się za pomocą specjalnej tabeli. Zasady liczenia można zobaczyć w tym artykule.

A teraz zobaczymy jak obliczyć magiczną liczbę karmicznego długu z daty urodzenia.

Na przykład, twoja data urodzenia – 19.04.1987.

Obliczamy: 1+9+4+1+9+8+7= 39, przy tym dalej upraszczać nie trzeba, bo właśnie to jest liczba karmicznego długu, czyli jego brak. Jeśli masz rezultat 13, 14, 16, 19, trzeba dowiedzieć się, nad czym należy pracować:

co takie długi karmiczne
  • 13 – egoizm, cały skupiasz się tylko na sobie, swoich pragnieniach i zbyt często wykorzystujesz innych ludzi do osiągnięcia własnych celów;
  • 14 – czynisz krzywdę innym ludziom, obiecujesz i nie wykonujesz, uciskając ich i odbierając ich wolność, a także poświęcasz zbyt dużo czasu na zaspokojenie fizjologicznych potrzeb;
  • 16 – z powodu swoich czynów ucierpieli ludzie, a wielkość długu zależy od stopnia wyrządzonej szkody;
  • 19 – nadużywasz swojej zdolności do podporządkowania sobie innych.
 
Powiązane artykuły:
Przeznaczenie według daty urodzenia – jak odnaleźć w życiu sens i spełnienie?
Ludzie rodzą się, mając swoje przeznaczenie na ziemi, wykonując które można żyć w harmonii i szczęściu. W tym artykule potraficie przeczytać, jak poprawnie obliczyć przeznaczenie po dacie urodzenia, a także są doprowadzone tłumaczenia kodów.
Liczba 13 w numerologii – znaczenie liczb karmicznych
Z liczbą 13 jest powiązane mnóstwo zabobonów i ją uważają za negatywnie magiczną, lecz wszystko naprawdę idzie po innemu. Zabobony, w których figuruje ta liczba, dementują się numerologią, o czym i opowie nasz artykuł.
Symbolika liczb w życiu człowieka – co oznacza liczba 13?
W tym artykule opowiemy o tym, dlaczego liczbę 13 uważają za bardzo niesprzyjającą i skąd biorą swoje upływy, związane z diabelskim tuzinem. Również rozpatrzymy tą liczbę z punktu widzenia niektórych religii.
Liczba 7 w życiu człowieka, czyli portret numerologiczny według daty urodzenia
Na pewno wiele osób słyszało o wpływie liczb na los człowieka, które studiuje numerologia. Ten artykuł opowie o znaczeniu mistycznej liczby 7 i jego wpływie na swojego gospodarza.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty