Dmuchana piłka plażowa – akcesoria do wypoczynku nad morzem

dmuchana piłka plażowa

Wśród dmuchanych zabawek do wypoczynku na wodzie, na równi z materacami i kółkami bardzo popularne są piłki plażowe. Ich jaskrawy kolor bardzo podoba się dzieciom, a łatwość transportu i przechowywania takiej piłki odróżnia je od piłek gumowych.

Piłka plażowa jest zabawką nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Ona przyda się tym, którzy nie chcą nosić ze sobą na plażę ciężką piłkę do siatkówki lub piłki nożnej, ale przy tym mają chęć pograć na świeżym powietrzu.

A teraz porozmawiajmy o tym, jakie są dmuchane piłki plażowe.

Jaką dmuchaną piłkę plażową wybrać?

Wybierając piłkę w sklepie zwykłym lub internetowym, łatwo jest zgubić się w różnorodności modeli. Jak ustalić, jakiej piłki potrzebujesz? Do tego trzeba mieć informacje o tym, według jakich kryteriów różnią się piłki plażowe:

  1. Przede wszystkim, są one różnej wielkości lub jak w tym przypadku, średnicy. Ostatnia waha się w przedziale 40-130 cm. Jak widać wybór jest duży, co oznacza, że można wybrać piłkę określonej wielkości.
  2. Piłki różnią się i według wyglądu. Są one przezroczyste i kolorowe, jednobarwne i z kolorowymi nadrukami. Dzieci lubią piłki z wizerunkami ich ulubionych bohaterów – to może być Kubuś Puchatek, SpongeBob, czarodziejka Winx, itp. Niektóre modele są wyposażone w kulki-grzechotki lub dmuchane ryby, które znajdują się wewnątrz przezroczystej kuli. A zwykła niebieska, zielona lub czerwona, dmuchana piłka plażowa spodoba się dorosłym lub młodzieży.
  3. Jakość dużych i małych piłek trudno przecenić. Każdy chce dostać za swoje pieniądze produkt z solidnego, grubego winylu, najlepiej z podwójnym szwem. Wysokiej jakości piłka musi być odporna na ścieranie, blaknięcie i uszkodzenia. Jest to ważne, ponieważ zazwyczaj jest ona stosowana nie tylko do plażowych gier, ale i do kąpieli w wodzie. I jeszcze jedno pytanie dotyczące bezpieczeństwa: piłka – to nie koło ratunkowe, dlatego nigdy nie należy pozostawiać nieumiejących pływać dzieci samych na wodzie, nawet z dmuchaną piłką.
 
Powiązane artykuły:
Trzyosobowa huśtawka ogrodowa – inspiracje na wyposażenie ogrodu
Jeśli lubicie spokojny odpoczynek na świeżym powietrzu, obowiązkowo ustalicie na swoim podwórzu huśtawki ogrodowe. Istnieją modele jednoosobowe, a tym kto preferuje odpoczywać w kompanii, trzyosobowe huśtawki ogrodowe.
Sofa szezlong – wygodny zestaw mebli ogrodowych
Czy można jednoczyć wygodę domowych i praktyczność mebli ogrodowych w jednym wyrobie? Można, jeśli chodzi o sofę szezlong. Może ona być wykonana z różnych materiałów, a dokładniej o tym w artykule.
Zestaw mebli piknikowych – czyli jak uczynić wypoczynek na łonie natury najbardziej komfortowym?
Ci, którzy lubią pikniki, rozdzielają się na dwa typy: pierwsi preferują rozmieszczać się na pledach, a inni w celu bardziej komfortowego rozmieszczenia nabywają specjalne meble. Dokładniej o meblach piknikowych opowie nasz artykuł.
Jaki basen lepiej wybrać – dmuchany lub stelażowy? Czyli zalety i wady basenów ogrodowych
Dla tych, kto dawno marzy o basenie, lecz w żaden sposób nie może wydzielić na działce miejsca pod taką konstrukcję, warto zwrócić uwagę na dmuchane lub stelażowe modele. Pomożemy zrobić wybór między nimi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty