Dolce & Gabbana Light Blue

dolce gabbana light blue

Zapach Dolce & Gabbana Lignt Blue, stworzony w 2001 roku jest znakiem każdej kobiety, która ma chociażby najmniejszy stosunek do świata perfumerii. Ogromna ilość przedstawicielek płci pięknej wybiera perfumy, czy wodę perfumowaną z tym zapachem, zwłaszcza często oddając jemu przewagę w letnim okresie. Domenico Dolce i Stefano Gabbana bardzo są dumni ze swojego dziecka, które zasłużyło na niewiarogodny sukces i otrzymało mnóstwo perfumeryjnych nagród.

Opis zapachu Dolce & Gabbana Lignt Blue

Kobiecy perfum Dolce & Gabbana Lignt Blue zwykłe ma koncentrację wody perfumowej. On ma nieprawdopodobnie świeży zapach, który powołany dawać swojej posiadaczce humor wypoczynku i rozkoszować się morzem. Design butelki, która pojawiła się na rynku w 2001 roku, po swojej formie powtarza butelkę, w której na świat pojawił się najpierwszy perfum D&G.

Jednak kolor i wszystkie dekoracyjne elementy nowej butelki, powołane z wizualnego punktu widzenia, przekazują świetną świeżość. Tak więc, prostokątna butelka, do której umieszcza się ta woda perfumowana, wykonuje się z cienkiego matowego szkła, wyposaża się błękitną przykrywką i dekoruje się srebrzystymi napisami. Pudełko, do którego jest zapakowany zapach, również jest wykonany w delikatnie błękitnym kolorze i ma "zamszową" teksturę.

W kobiecych perfumach Dolce & Gabbana Lignt Blue łączy się ogromna ilość różnych zapachów. Ich kompozycja otwiera się wyraźnym cedrowym akordem, tonącym w mieszance owocowo-kwiatowych zapachów:

  • nuty głowy: proste i niewybredne odcienie dzwonka, a także cierpkie, figlarne i trochę zuchwałe podmuchy zielonego jabłka gatunku "Granny Smith";
  • nuty serca: czarowny zapach jaśminu, wytworny i wyrafinowany zapach białej róży i energiczne odcienie wilgotnego bambusa;
  • nuty bazy: pojednanie cierpkiego piżma, pachnącej cytryny i pikantnej ambry.

Wszystkie te nuty zostawiają po sobie odporny, atrakcyjny i nieprawdopodobnie seksualny ślad.

Reklamowa kampania perfum Dolce & Gabbana Lignt Blue

Najpierw ten zapach przedstawiała piękna modelka Danielle Lopez. Dziewczyna była uosobieniem delikatności i zmysłowości, którą przekazują nutki perfum. W 2010 roku świat zobaczyła reklamowa kampania, która stała wspólną dla zapachu Dolce & Gabana Light Blue for Lady i męskich perfum D&G Light Blue pour Homme.

Od tego czasu damski perfum Light Blue i romantyczny wariant dla mężczyzn z odświeżającym odcieniem, który odnosi się do tego samego kierunku, stanęły przedstawiać polska modelka Anna Maria Jagodzińska i topowy model David James Gandhi.

Ta para, wspólnie z fotografem Mario Testino, stworzyła dla widzów porywającą miłosną historię. Przy czym, według fabuły reklamowej kampanii, związek młodych ludzi nieopanowanie rozwija się w jednym z najbardziej romantycznych miejsc planety – na włoskiej wyspie Capri.

Według większości ekspertów przedstawiona reklama w całości charakteryzuje cały powab zapachu i nadaje temu, kto go posiada, potrzebny humor. Z reguły dziewczyny i mężczyźni, którzy oddają swoją przewagę perfumom, którzy odnoszą się do tego kierunku, nadal nie zmieniają swoich przyzwyczajeń i zostają wierni wybranemu wariantowi w ciągu całego życia.

 
Powiązane artykuły:
Dolce & Gabbana pour Femme
Toaletowa woda Dolce Gabbana pour Femme zaczęła cały perfumeryjny kierunek słynnego znaku firmowego. Dziś ten aromat na pewno jest znany każdemu, kto ma chociażby najmniejszy stosunek do świata perfum.
Dolce & Gabbana Rose The One
Dolce Gabbana Rose The One – to zapach prawdziwej kobiety. Ten aromat daje odczucie kontenansu, wewnętrznej harmonii, równowagi. Ubierając się do niego możecie być pewne, że on długo przetrwa na skórze, lecz nie sprzykrzy się.
Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excela
Dolce Rosa Excels od Dolce Gabbana – to ten aromat, który nie zanudza, z którym nie chce się rozstawać. Niektóre dziewczyny porównują go z klasycznym wariantem, lecz dodają, że Excels to chłodniejszy aromat.
Dolce & Gabbana Intense
Nawet jeśli wam od razu nie spodobało się brzmienie zapachu Dolce Gabbana Intense, nie pośpieszajcie się sprzątać ich daleko. Być może, w jesienno-zimowym okresie zechce się założyć na siebie ten osnuwający, głęboki, ogrzewający aromat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty