Dolce & Gabbana pour Femme

dolce gabbana pour femme

Historia stworzenia perfumeryjnego kierunku marki światowej sławy Dolce & Gabbana bierze swój początek od zapachu Dolce & Gabbana pour Femme wypuszczonego w 1992 roku. Dziś ta nazwa jest znana wszystkim ludziom, którzy mają bezpośredni stosunek do perfumerii, ponieważ ją można śmiało nazwać światową klasyką.

Jaskrawy i luksusowy zapach Dolce & Gabbana pour Femme ma w swoim składzie prawie dwa dziesiątki składników, które na tyle harmonijnie łączą się jeden z drugim, co prawie nie pozostawiają nikogo obojętnym. Wspaniały perfum podkreśla przyrodniczą piękność kobiety, robi ją delikatną, zmysłową i nieprawdopodobnie atrakcyjną, z pewnością przyciągając uwagę do niej innych ludzi.

Kompozycja perfum i wody perfumowanej Dolce & Gabbana pour Femme

Kompozycja perfum Dolce & Gabbana pour Femme jest niezwykle wszechstronna. Chociaż ten zapach jest dość kobiecy i spokojny, w nim niespodziewanie można usłyszeć ostre i jaskrawe nutki, dające mu uwodzicielskie przelewania. Jeśli pierwszy wariant, wydany w 1992 roku, należał do kategorii kwiatowo-aldehydowych, to dzisiejszy zapach, który po raz pierwszy świat zobaczył w 2012 roku, można odnieść i do owocowych, i do kwiatowych, i nawet w jakiejś mierze do drzewnych:

  • nuty głowy: je ujawnia połączenie mieszanki maliny i mandarynki;
  • nuty serca: niewiarogodna kompozycja jaśminu i pomarańczy;
  • nuty bazy: zapach rozmarzonego neroli.

Nawet w razie trwałego noszenia perfum zostawia po sobie długi ślad, który składa się z nut wanilii i pianki owocowej. Nie zważając na skład bazy, on nie jest nadmiernie słodki, ponieważ rozcieńczony zapachem drzewa sandałowego i nutą heliotropu.

Chociaż zapach Dolce & Gabbana pour Femme eau de Parfum 2012 roku, a także wzmocnioną wersję Intense, wypuszczoną w 2013 roku, można wykorzystywać w każdą porę roku, jednak większość kobiet oddaje mu przewagę w chłodnej zimie, ponieważ on ma ogrzewający efekt. Zresztą na niektórych dziewczynach on świetnie otwiera się i gorącego lata.

Według większości ekspertów, ten zapach podchodzi wyjątkowo dla młodych osób, nie starszych niż 30 lat. Jednak w sytuacjach, kiedy pani bardziej starszego wieku nie chce być zbyt surowa, ona również może skorzystać się słynnym perfumom dla nadania swojemu obrazowi delikatności, zmysłowości i tajemniczości.

 
Powiązane artykuły:
Dolce & Gabbana Light Blue
Dolce Gabana Light Blue istnieją tylko blisko 15 lat, lecz obecnie ich słusznie można odnieść do klasycznego, który nigdy nie wychodzi z mody. Ogromna ilość zwolenników i zwolenniczek potwierdza świetną jakość aromatu.
Dolce & Gabbana Rose The One
Dolce Gabbana Rose The One – to zapach prawdziwej kobiety. Ten aromat daje odczucie kontenansu, wewnętrznej harmonii, równowagi. Ubierając się do niego możecie być pewne, że on długo przetrwa na skórze, lecz nie sprzykrzy się.
Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excela
Dolce Rosa Excels od Dolce Gabbana – to ten aromat, który nie zanudza, z którym nie chce się rozstawać. Niektóre dziewczyny porównują go z klasycznym wariantem, lecz dodają, że Excels to chłodniejszy aromat.
Dolce & Gabbana Intense
Nawet jeśli wam od razu nie spodobało się brzmienie zapachu Dolce Gabbana Intense, nie pośpieszajcie się sprzątać ich daleko. Być może, w jesienno-zimowym okresie zechce się założyć na siebie ten osnuwający, głęboki, ogrzewający aromat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty