Dolce & Gabbana Rose The One

dolce gabbana rose the one

Róża – królowa kwiatów, ona wielokrotnie dawała malarzom, poetom, zakochanym powody do natchnienia. W swoich perfumach opiewa ją i słynna marka Dolce & Gabbana.

Dolce & Gabbana Rose The One – perfumeryjna kompozycja

Wśród zapachów Dolce & Gabbana jest cała kolekcja poświęcona "różowemu" tematowi. Jednym z takich jest Rose The One. On był stworzony w 2009 roku, ale nadal zostaje popularnym. Perfum Dolce & Gabbana Rose odnosi się do grupy kwiatowych, poza tym o nim można dokładnie powiedzieć, że jest bardzo kobiecy. Piramida tych perfum otwiera się w ten sposób:

  • nuty głowy: różowy grejpfrut, brzoskwinia, mandarynka, konwalia i róża;
  • nuty serca: piwonia, bodziszek, lilia i śliwka;
  • nuty bazy: ambrette, piżma, wanilia.

Owocowe i kwiatowe nuty Dolce & Gabbana Rose The One 45ml pięknie przeplatają się między sobą, zostawiając "główne skrzypce" niepowtarzalnej, szykownej róży. Ten kwiat brzmi bardzo jaśnie, on kusi, hipnotyzuje, oczarowuje i długo nie odpuszcza ze swoich ciepłych, powietrznych objęć.

Komu będzie pasować zapach Dolce & Gabbana Rose The One legend?

Te perfumy świetnie podejdą kobiecej, romantycznej naturze. One podkreślą przyrodniczy urok przedstawicielek płci pięknej. One podchodzą i do świątecznych sukni, i do wyglądów, które składają się ze swetra i dżinsów, głównie, żeby w duszy czułyście się prawdziwą panną. Wiele dziewczyn porównują go z dotykiem płatków róży do delikatnej skóry, z późniejszym odczuciem chłodu. Perfum nie można nazwać jednoznacznie świeżymy, w nim dużo słodyczy, ale ta słodycz nie jest mdła, a taka, którą chce się wdychać nawet w najgorętszym dniu.

Nawiasem mówiąc Dolce & Gabbana Rose The One pasuje właśnie do ciepłego sezonu – z wiosny po jesień. Większą popularnością on cieszy się u młodych dziewczyn i u kobiet średniego wieku. Myśli rozchodzą się kiedy nanosić zapach – w ciągu dnia, czy wieczorem. Ktoś zaznacza, że to wieczorowe perfumy, inni twierdzą, że nawet kiedy na ulicy jest gorąco, z tym zapachem komfortowo i łatwo. Przy czym zwolenniczki zapachu dzielą się wrażeniem, że Rose The One inaczej pachnie w deszcz, a inaczej w suchej pogodzie.

 
Powiązane artykuły:
Dolce & Gabbana pour Femme
Toaletowa woda Dolce Gabbana pour Femme zaczęła cały perfumeryjny kierunek słynnego znaku firmowego. Dziś ten aromat na pewno jest znany każdemu, kto ma chociażby najmniejszy stosunek do świata perfum.
Dolce & Gabbana Light Blue
Dolce Gabana Light Blue istnieją tylko blisko 15 lat, lecz obecnie ich słusznie można odnieść do klasycznego, który nigdy nie wychodzi z mody. Ogromna ilość zwolenników i zwolenniczek potwierdza świetną jakość aromatu.
Dolce & Gabbana Dolce Rosa Excela
Dolce Rosa Excels od Dolce Gabbana – to ten aromat, który nie zanudza, z którym nie chce się rozstawać. Niektóre dziewczyny porównują go z klasycznym wariantem, lecz dodają, że Excels to chłodniejszy aromat.
Dolce & Gabbana Intense
Nawet jeśli wam od razu nie spodobało się brzmienie zapachu Dolce Gabbana Intense, nie pośpieszajcie się sprzątać ich daleko. Być może, w jesienno-zimowym okresie zechce się założyć na siebie ten osnuwający, głęboki, ogrzewający aromat.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty