Dom
30 pupili o niesamowitym umaszczeniu
30 pupili o niesamowitym umaszczeniu Matka Natura potrafi zaskoczyć i robić psikusy. Niektóre zwierzęta obdarza niesamowitym umaszczeniem w kształcie przepięknych wzorów, które przeplatając się, tworzą niesamowite figury i kształty.
20 śmiesznych zdjęć, które są niezbitym dowodem na to, że nie każdy ma talent do robótek ręcznych
20 śmiesznych zdjęć, które są niezbitym dowodem na to, że nie każdy ma talent do robótek ręcznychZobaczywszy fantastyczne szorty z haftem na swojej przyjaciółce, już wyobrażasz sobie, jak pięknie będziesz wyglądała w takich samych, kiedy sobie je kupisz, aż nagle się dowiadujesz, że Agnieszka własnymi rękami zrobiła ten haft i udekorowała swoje spodenki. Wtedy lecisz do domu i zabierasz się do roboty, by zrobić tako samo cudeńko, ale nagle rozumiesz, że nici z tego...
Retro styl we wnętrzach – pomysły na urządzenie mieszkania  w starym stylu
Retro styl we wnętrzu zawsze zostaje aktualnym. Przecież tylko z jego pomocą w domu można utworzyć przytulną rodzinną atmosferę i stworzyć maksymalny komfort. Główne przy takim załatwieniu pomieszczenia nie mieszać elementy charakterystyczne dla różnych epok i okresów.
Styl kolonialny we wnętrzu – opis wystroju i porady dla udanego projektu
Ciekawy kolonialny styl we wnętrzu wciągnął w siebie zachodnie i wschodnie cechy, przeplótł ich luksus i egzotykę, zjednoczył niezgodne i na wyjściu wydał coś absolutnie unikalnego i niepowtarzalnego.
Angielski styl we wnętrzach – szczególności urządzenia pokoju
Wnętrze domu w stylu angielskim świadczy o tym, że jest wybudowany na zawsze i może na długo zachować historię rodzinną. W nim bardzo przytulnie spędzać czas, odpoczywać, spędzać czas z rodziną.
Styl art deco we wnętrzu – osobliwości wyposażenia i połączenie oryginalnych elementów designu
Styl art deco we wnętrzu – osobliwości wyposażenia i połączenie oryginalnych elementów designu

W czasy kryzysu utalentowani ludzie nierzadko szukają natchnienie nie w szarej teraźniejszości, a zbierając mozaikę z lepszych fragmentów epok. Tak był stworzony dziwny styl art deco we wnętrzu, gdzie sąsiaduje elegancja, egzotyka, luksus i śmiałość form.

Co jedzą chomiki w warunkach domowych, czyli czym karmić gryzonie
Co jedzą chomiki w warunkach domowych, czyli czym karmić gryzonie

Na żal, nawet kupiona kara nie zawsze może zabezpieczyć pełnowartościową rację waszemu pupilowi, toż warto zamyślić się w pytaniu jego żywienia. Co oprócz pokarmu, jedzą chomiki w domowych warunkach? O tym czytamy w artykule.

Przygotowanie ziemi do wysiewu nasion przy domowej produkcji rozsady
Przygotowanie ziemi do wysiewu nasion przy domowej produkcji rozsady

W hodowli rozsady jest ważne i oświetlenie i jakość nasienia oraz ilość wody. Lecz czy nienajważniejsza dla młodych kiełków będzie jakość żywienia, czyli gruntu? Jak poprawnie przygotować grunt do wysiewu nasienia na rozsadę? O tym opowie artykuł.

Tkanina "diving" – opis, zalety i wady
Tkanina

Dawno przeszły czasy, kiedy odzież szyła się z jednakowej tkanki. Dziś istnieją setki wariantów. I czasami zatrzyma się na pewnym materiale bardzo skomplikowano. Opis tkanki "diving", jej charakterystyki i skład możecie poznać z naszego artykułu.

Niezbędne akcesoria łazienkowe i kuchenne – jak wybrać baterię mieszającą ?
Niezbędne akcesoria łazienkowe i kuchenne – jak wybrać baterię mieszającą ?

Zaczynając remont postarajcie się od razu przemyśleć wszystkie kluczowe momenty - w tej liczbie odnoszące się do baterii mieszających. Przecież, zgodzicie się, od ich jakości bezpośrednio zależy komfort użycia zlewu, wanny, czy dusza.

Jak usunąć rysy na laminacie? Proste sposoby na naprawę laminatu
Jak usunąć rysy na laminacie? Proste sposoby na naprawę laminatu

Nie zważając na przepiękne charakterystyki, laminat, jak i dowolne drugie pokrycie, skłonny jest do draśnięć, i jaki by troskliwy nie był stosunek, takie ryzyko jest zawsze. Jak można posprzątać rysy na laminacie? O tym opowiemy w artykule.

Prezenty na Sylwestra
Prezenty na Sylwestra

Sylwester – najgłówniejsze święto w roku, na które czeka każde dziecko. Każde dziecko czeka prezentu od ulubionego Mikołaja. Czym ucieszyć dziecka, żeby noworoczny prezent nie rozczarował bobasa?

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty