Dom
Jak dorośleją psy? Ciekawy i wzruszający projekt fotograficzny
Jak dorośleją psy? Ciekawy i wzruszający projekt fotograficzny Amanda Jones ostatnie 20 lat poświęciła temu projektu fotograficznemu, aby pokazać, jak jest krótkotrwałe życie naszych ulubionych zwierzaków.
15 noworocznych sztuczek dla idealnego święta
15 noworocznych sztuczek dla idealnego święta Im bliżej do nas najbardziej magiczne i najlepsze święto w roku, tym więcej przyjemnych kłopotów, odnoszących się do przygotowania. A żeby one nie odejmowały u nas cennego czasu, nasza redakcja dzieli się ideami i sztuczkami dla stworzenia atmosfery święta bez szczególnych wysiłków.
Jak przymocować łańcuch choinkowy do sufitu?
Noworoczny decorum – to nie tylko choinka, ale i tematyczne załatwienie domu. W artykule opowiemy o takiej idei noworocznego załatwienia domu jak umocowanie łańcucha choinkowego do sufitu, a także o tym jak to zrobić.
Gdzie pojechać na Boże Narodzenie?
Boże Narodzenie – doskonały powód po to, żeby wszystkim razem powędrować do podróży. Jeśli pojedziecie do Europy, to podróż lepiej wiązać w czasie do Bożego Narodzenia katolickiego, a jeśli chcecie odznaczyć prawosławne święto, wyruszajcie do Karpat.
Tradycje Nowego Roku – popularne obyczaje sylwestrowe
Bez względu na wiek wszyscy lubimy Nowy Rok, co towarzyszy ciekawym tradycjom, które przyszły do nas z dawnych czasów. O nich opowiemy w artykule.
Ogrodzenie metalowe – solidne i trwałe rozwiązanie
Ogrodzenie metalowe – solidne i trwałe rozwiązanie

Taki wariant zagrody – nie tylko jakość i pewność, ale także stylowy i oryginalny designe. Jakie są współczesne ogrodzenia metalowe i jakie są ich właściwości? O tym czytamy dalej.

Ślimaki achatiny – utrzymanie
Ślimaki achatiny – utrzymanie

Idealnym domowym pupilem zostanie ślimak atachin, który jest niewybredny w obejściu i dostarczający masę przyjemnych wrażeń. Wszystko o utrzymaniu ślimaka atachina w domowych warunkach opowiemy w nowym artykule.

Przygotowanie ziemi do wysiewu nasion przy domowej produkcji rozsady
Przygotowanie ziemi do wysiewu nasion przy domowej produkcji rozsady

W hodowli rozsady jest ważne i oświetlenie i jakość nasienia oraz ilość wody. Lecz czy nienajważniejsza dla młodych kiełków będzie jakość żywienia, czyli gruntu? Jak poprawnie przygotować grunt do wysiewu nasienia na rozsadę? O tym opowie artykuł.

Co można zrobić z pudełka?
Co można zrobić z pudełka?

Kartonowe pudełko – absolutnie powszedni przedmiot, który łatwo odnajdzie się prawie w każdym domu. Lecz ta powszedniość i bez oblicza ma i drugą stronę – wariantową. Co można zrobić z pudełka? O tym czytajcie w artykule.

Odpływ do wanny – jak to działa?
Odpływ do wanny – jak to działa?

Kupując technikę do wanny, często wyolbrzymiamy znaczenie wyglądu zewnętrznego i całkiem zapominamy o ważności części montażowych. Na przykład, czy dużo wiecie o różnych rodzajach odpływu do wanny?

Samodzielne udrażnianie toalety – jak wyczyścić muszlę klozetową?
Samodzielne udrażnianie toalety – jak wyczyścić muszlę klozetową?

Zatkana muszla klozetowa – ogromny problem w domu, co często staje się przyczyną wezwania hydraulika. Jak można przeczyścić muszlę samodzielnie, bez pomocy fachowców? O tym opowiemy w artykule.

Noworoczne rozrywki – kilka bardzo niezwykłych pomysłów
Noworoczne rozrywki – kilka bardzo niezwykłych pomysłów

Żeby nie przekształcić Nowy Roku na stół świąteczny, warto starannie przemyśleć, czym pobawić siebie i swoich gości. Niektóre idee ciekawych noworocznych rozrywek opowiemy w naszym nowym artykule.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty