Drzewo życzeń, czyli spełnienie wszystkich marzeń

drzewo życzeń

Trudno znaleźć człowieka, który by nie marzył i nie budował planów na przyszłość. Wiele osób liczą na dziwo, że oto w pewnej chwili wszystko stanie się rzeczywistością, lecz zdarza się to bardzo rzadko, toż człowiek musi samodzielnie dążyć do swoich pragnień. Oczywiście są różne działania wspierające i przedmioty, żeby zwiększyć swoje szanse, na przykład drzewo życzeń. Istnieje dużo opcji, przy czym to może być jak żywa roślina, tak i wyrób zrobiony swoimi rękami.

Jak zrobić drzewo życzeń?

Żeby w ciągu roku spełniały się marzenia można "posadzić" drzewo mandarynki. W zasadzie pragnienia muszą mieć stosunek do sfery materialnej. Jeśli wszystko zrobić poprawnie to "żniwa" będzie możliwe zbierać przez cały rok. Przed rozpoczęciem nowego roku, mniej więcej za tydzień, należy na zwyczajnym białym kawałku papieru namalować drzewo życzeń z dużymi mandarynkami, gdzie należy w formie skróconej zapisać swoje marzenia, na przykład "samochód", "dom" i tak dalej.

Jeśli z talentem artysty są poważne problemy, szablon można pobrać z Internetu. Wybieraj jaskrawe kolory, żeby obraz promieniował pozytyw. Takie drzewo będzie pracowało jak magnes, przyciągając do domu różne dobra. Rysunek rekomenduje się wstawić do rameczki i rozmieścić na południowo-wschodniej stronie, która odpowiada za strefę bogactwa.

Niedaleko od obrazu postaw pojemność z gliny, najlepiej jeśli to będzie waza czy doniczka. W ją przed nowy rok należy składać skórki z mandarynek. Po wszystkich świętach, kiedy skórka stanie się sucha, trzeba ją zmielić w młynku do kawy albo wykorzystując maszynę do mięsa. W wyniku musi wyjść magiczny proszek, który należy pokłaść do woreczka, zrobionego z płóciennej tkaniny światłego odcieniu.

Po tym idź do banku, lecz tylko wybieraj stabilną i sprawdzoną instytucję. Z niego należy wynieść pewną sumę - nie myśl, że zmuszamy cię naruszać ustawy. Wystarczy po prostu wymienić, czy rozmienić dowolną kwotę. Powracając do domu należy niewidocznie przesypiać proszek ze skórek mandarynki. Dzięki temu będziesz robić drogę od banku do swojego mieszkania.

W ciągu 12 dni należy wydzielać czas na swoje drzewo co spełnia życzenia, a dokładnie na swój rysunek. Patrz na niego, wyobrażaj sobie jak już wszystko jest realizowane i obowiązkowo marz o tym.

Żywe drzewo wykonania życzeń

W różnych zakątkach ziemi są drzewa, które pomagają ludziom w wykonaniu upragnionych marzeń. Najczęściej takie rośliny są dość duże i rozmieszczone w parkach. Po to, żeby złożyć życzenie należy wziąć jaskrawą taśmę i napisać na niej życzenie. Obowiązkowo pisz wszystko w twierdzącej formie, na przykład " jestem żonaty, "kupiłam samochód". Taśmę przywiąż na dowolną gałąź, a do korzeni rzuć kilka monet, które grają rolę pewnej ofiary za pomoc. Najbardziej popularne drzewa życzeń:

  1. Pieniężny dąb w Szkocji. Jego kora jest dosłownie cała usiana różnymi monetami, drzewo życzeń własnoręczniektóre zostawiają ludzie z prośbami o wykonanie życzenia.
  2. Drzewo w Indiach. Tu znajduje się jedna z najstarszych roślin, która poraża swoimi rozmiarami. Praktycznie wszystkie gałęzi są zawieszone różnymi taśmami, a w korze są nie tylko monety, ale także figurki.
  3. Drzewo na Malediwach. Do magicznej rośliny zwracają się kobiety, które chcą zajść w ciążę. Żeby złożyć życzenie należy również przywiązać taśmę do gałęzi.

Takie drzewo życzeń można zrobić swoimi rękami na własnym obszarze ziemi. Wybierz najpiękniejsze, a główne zdrowe drzewo na działce. Całą rodziną na nim zawiążcie taśmy z życzeniami, a u korzeni zostawcie monety. Przyjęto uważać, że takie drzewo staje się pewnym talizmanem dla całej rodziny.

 
Powiązane artykuły:
Latający lampion życzeń – marzenia w niebie
Ten artykuł opowie o latającym lampionie życzeń, który obdarza magiczną zdolnością sprzyjać wykonaniu pragnień. Dowiadujecie się o tym, jak poprawnie przedstawić pragnienie, żeby ono miało więcej szans być usłyszanym Wyższymi siłami.
Jak poprawnie zrobić tablicę marzeń swoimi rękami?
W tym artykule opowiemy o tym, jak samodzielnie zrobić tablicę wizualizacji pragnień, żeby za pomocą materializacji myśli zbliżyć moment, kiedy marzenia i cele staną się rzeczywistością.
Symbol powodzenia, czyli przedmiot przynoszący szczęście
W tym artykule porozmawiamy o powodzeniu i symbolach, którym są przypisane magiczne właściwości przyciągać do życia ich władców -powodzenie i finansową pomyślność. Czytamy i bierzemy na notatkę.
Przyciąganie powodzenia – psychologiczne i magiczne sposoby
Oprócz umysłowej i fizycznej pracy przyciągnąć powodzenie do swojego życia pomogą magia i psychologia sukcesu. Proste życiowe ustawienia i nieskomplikowane magiczne rytuały pomogą w tym.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty