Dwa dostępne warianty trenażeru do biustu

trenażer do biustu

Trudno jest spotkać kobietę, która by nie chciała mieć ładnego biustu. Nawet jeśli masz ładny biust musisz go pielęgnować. Jeden z najprostszych i najskuteczniejszych sposobów – trenażer do biustu. Istnieje kilka dostępnych wariantów, dzięki którym uzyskasz jednakowe wyniki.

Jakie są trenażery do biustu?

Easy Curves

To jeden z najpopularniejszych wariantów. Owy trenażer jest ekspanderem, który działa na podstawie zasady podwójnej odporności. Dzięki temu obciążone są średnie i krańcowe mięśnie klatki piersiowej. Podobnego wysiłku dokonujesz w czasie wykonania pompek lub ćwiczeń z hantlami. Owy trenażer do zwiększenia biustu można używać w następujących zespołach ćwiczeń:

  1. Trzymając trenażer poniżej talii ściskamy i odpuszczamy, przy tym nieco podnosimy go do poziomu piersi.
  2. Trenażer podnosimy do góry, ściskamy-odpuszczamy, podczas zmiany położenia rąk pod katem 45 stopni do osi. Wykonywać ćwiczenia trzeba bez przerwy.

Należy po kolei robić owe ćwiczenia, aby polepszyć wynik. Na trenażerze można ustawić określone obciążenie za pomocą specjalnego regulatora, który znajduje się po środku ekspandera.

Shake Weight

Trenażer, który nie tylko polepszy stan biustu, ale również pomoże zbudować mięśnie rąk i barków. Zewnętrznie on wygląda jak zwykły hantel, ale jest o wiele skuteczniejszy. Działanie polega na dynamicznej inercji. Gdy trzęsiesz trenażer, on zaczyna się poruszać. Dzięki oddziaływaniu fali uderzeniowej mięśnie kurczą się bardzo szybko. Łącząc trzęsienia, na przykład podniesieniem lub obrotami rąk, będziesz mogła osiągnąć wspaniałe wyniki. Trenażer do mięśni klatki piersiowej należy trzymać oboma rękami przed sobą, właśnie w taki trenażery do biustu sposób będziesz mogła zwiększyć jędrność biustu. Trenażer zawiera instrukcję, w której jest umieszczona informacja o tym, że przed użyciem Shake Weight należy zasięgnąć porady lekarza.

Podstawy używania trenażera do biustu kobiecego

  1. Aby otrzymać pożądany efekt treningi musisz wykonywać codziennie. Wystarczy codziennie ćwiczyć w ciągu 5 minut.
  2. Najważniejsze, aby w czasie treningu czułaś jak pracują mięśnie. Jeśli to się nie odbywa, znaczy robisz coś nie tak.
  3. Aby osiągnąć wspaniały wynik, nie można robić przerw między ćwiczeniami.
  4. Zaprzestać treningu można w tym wypadku, gdy kręci ci się w głowie, albo odczuwasz ból.
 
Powiązane artykuły:
Zestaw skutecznych ćwiczeń na wzmocnienie mięśni biustu
Ćwiczenia na wzmocnienie piersiowych mięśni rekomenduje się wykonywać absolutnie wszystkim kobietom. To zajmuje trochę czasu i sił, natomiast daje unikalną możliwość na długo przedłużyć swoją młodość, świeżość i piękność piersi.
Skuteczne ćwiczenia na ujędrnienie piersi
Piękne i prężne piersi – marzenie wielu przedstawicielek płci pięknej. W tym artykule opowiada się o tym, czy można ujędrnić piersi, a także są zaproponowane ćwiczenia, które pozwalają załadować mięśnie piersi.
Ćwiczenia na belkach
Belki dla kobiet czasem zdają się niedostępnymi, jednak po kilku treningach ćwiczenia na tym pocisku przypadają do duszy większości, w pierwszej kolejności dzięki ich efektywności. O regułach wykonania ćwiczeń opowie ten artykuł.
Ćwiczenia podstawowe i siłowe na biust z hantlami
Ćwiczenia na biust z hantlami nie pomogą zwiększyć piersi, lecz w siłach poprzeć, czy podciągnąć jej formę. Wykonujcie doprowadzone w artykule ćwiczenia w ramach ogólnego jednotygodniowego kompleksu alboż oddzielnie, na przykład w domu.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty