Dwójkowicze i hultaje, którzy zostali znanymi osobami

Każdy z nas myśli, że tylko celujący uczniowie mogą odnieść sukces w życiu. Jednak tak naprawdę nie jest. Wśród znanych osób jest wiele tych, kto w wieku szkolnym był dwójkowiczem i hultajem.

W niniejszym artykule znane osoby, które własnym przykładem demonstrują, że niepowodzenia w szkole – to nie koniec życia.

1. Albert Einstein

Albert Einstein

Uczęszczając do katolickiego gimnazjum, w żaden sposób nie demonstrował swojej genialności. Miał złe oceny z matematyki i fizyki, ponieważ dosyć często sprzeczał się z nauczycielami. Nawet w czasie egzaminów maturalnych, dostał dwóję z języka francuskiego. Albert Einstein nie skończył gimnazjum, jednak jest twórcą teorii względności, dostał Nagrodę Nobla.

2. Salvador Dali

Salvador Dali

Ten młody człowiek był prawdziwym rozrabiaczem. W wieku 15 lat został wydalony ze szkoły klasztornej. Jednak to nie przeszkodziło mu w przyszłości zdobyć popularność i podarować światu swoje arcydzieła sztuki.

3. Winston Churchill

Winston Churchill

Chłopak był prawdziwym łobuzem. Od samego dzieciństwa demonstrował swoją niechęć do nauki. Uciekał z lekcji, kategorycznie nie chciał się uczyć. Wraz z innymi uczniami zakazano mu odwiedzanie lekcji języka łacińskiego i greckiego. Jednak miał dobre wyniki z języka angielskiego. Być może właśnie dlatego jest laureatem literackiej Nagrody Nobla?

4. Aristotelis Onasis

aristotel onassis

Ten chłopak był łobuzem i dwójkowiczem. Kilka razy był wydalany ze szkoły. Jednak to nie przeszkodziło mu zostać jednym z najbogatszych ludzi ówczesnych czasów.

5. Sylvester Stallone

silvestr stallone

W wieku nastolatkowym bardzo lubił rozrabiać. W wyniku jego złego zachowania zmienił około 10 szkół. A świadectwo ukończenia szkoły otrzymał w ośrodku dla trudnej młodzieży.

6. Bill Gates

bill gejts

Nie można go nazwać porządnym i grzecznym dzieciakiem. Gramatyka wcale go nie interesowała. Jednak bardzo się interesował komputerami i uciekał z lekcji do klasy komputerowej. Przez takie zachowanie syna, matka była ciągle wzywana do szkoły. Matka umówiła się z synem, że za każdą dobrą ocenę on będzie dostawał pieniądze. Być może takiego typu antypedagogiczna umowa pomogła mu zostać najbogatszym człowiekiem ma świecie.

7. Avril Lavigne

Avril Lavigne

Ta maleńka, delikatna dziewczyna, w szkole zachowywała się jak prawdziwy łobuz. Przez to nawet musiała zmienić szkołę. Przyszła aktorka nie demonstrowała specjalnych zdolności do nauki. Najbardziej lubianym przedmiotem było WF.

8. Marilyn Manson

Marilyn Manson

Chłopak w wieku nastolatkowym był znany z tego, że rysował dosyć nieprzyzwoite obrazki i sprzedawała je swoim przyjaciołom. Marilyn uczęszczał do szkoły katolickiej. Za takie dziwne hobby przyszłą gwiazdę wyrzucono ze szkoły.

9. Harrison Ford

harrison ford

Nigdy nie interesowała go nauka. Chłopak najbardziej się interesował teatrem. W wyniku tego przyszłą gwiazdę Hollywood wyrzucono ze szkoły.

10. Gerard Depardieu

Gerard Depardieu

Ten chłopak był prawdziwym złodziejem. W wieku 12 lat wyruszył w podróż za pieniądze zarobione w wyniku sprzedaży skradzionych samochodów. Jasna prawa, że szkołę on rzucił.

11. Quentin Tarantino

Quentin Tarantino

Ten chłopak był niesamowicie leniwym. Nie uczęszczał do szkoły, cały czas spędzał przed telewizorem. Być może takie hobby pomogło mu zostać jednym z najlepszych reżyserów i aktorów.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty