Dzieci Julii Roberts – rodzina słynnej aktorki

dzieci Julii Roberts

Julia Roberts jest jedną z najpopularniejszych i wysoko opłacanych aktorek na całym świecie, więc nie dziwi fakt, że całe jej życie jest dorobkiem społeczeństwa. Sama gwiazda niezbyt mocno lubi rozprzestrzeniać się o swojej rodzinie i stara się obronić jej członków od wszechobecnych paparazzi. Właśnie dlatego o dzieciach Julii Roberts jest wiadomo niewiele.

Krótka biografia Julii Roberts i dzieci w jej życiu

Julia Fiona Roberts urodziła się w 1967 roku w rodzinie, która zaznawała poważnych trudności finansowych. Przyszła aktorka donosiła rzeczy za starszym bratem i siostrą i stale przeżywała uczucia głodu.

W rok kiedy ich młodszej córce Julii spełniło się 4 lata, rodzice rozwiedli się. Przez pewien czas i matka, i ojciec przyszłej gwiazdy Hollywoodu powiązali swoje losy z innymi ludźmi. Ojczym Julii, który stał żyć razem z jej rodziną za rok po rozwodzie rodziców, wszelkimi sposobami krzywdził dzieci i nawet podejmował na nie ręce.

Z 13 lat Julia była wymuszona pracować i zarabiać na swoje życie samodzielnie. Pamiętając o swoim ciężkim dzieciństwie dziewczyna rozumiała, że ona zobowiązana osiągnąć dobrego materialnego dobrobytu i w przyszłości zabezpieczyć szczęście swoich dzieci. Właśnie dlatego aktorka bardzo dużo pracowała i długi czas nawet nie myślała o tym, żeby zostać matką.

Mimo burzliwego życia osobistego i licznych romansów gwiazdy w latach 90-tych, swojego rodzinnego szczęścia ona zyskała dość późno – w 2002 roku Julia została żoną operatora Danny Modera. Małżonkowie dość długo starali się zawieść dziecko metodami naturalnymi, ale u nich nic nie wychodziło. Po 2 latach ślubu – 28.11.2004 roku poprzez zapłodnienie in vitro w rodzinie gwiazdy urodziły się bliźniaki – dziewczynka, którą nazwały Hazel Patricia i chłopaczek, który otrzymał imię Finneas Walter.

Chociaż poród stał się na miesiąc wcześniej przewidującego terminu, zdrowie dzieciaków i matki okazało się w porządku. W 2007 roku Julia znów została mamą – ona urodziła chłopaczka, z czasem nazwanego Henry Daniel Moder. W ten raz porody stały się w terminie, a waga nowonarodzonego malucha wynosiła około 3800 gramów. Dziś dzieciom gwiazdy już po 11 i 8 lat odpowiednio.

Aktorka unika pojawienia się na publiczności razem ze swoimi potomkami. Jednak czasami ona robi wyjątki. W ostatni raz supergwiazdę i jej rodzinę można było zobaczyć w sierpniu 2015 – Julia Roberts, a także jej mąż i dzieci odwiedzili imprezę w Malibu, poświęconą produkcji linii odzieży serfera Kelly Slater.

dwojgo zieci Julii Roberts Julia Roberts i dzieci Julia Roberts z córką
Julia Roberts z dziećmi Julia Roberts i mąż mąż Julii Roberts i dzieci
Julia Roberts z rodziną dzieciaki Julii Roberts Julia Roberts z dużą rodziną
 
Powiązane artykuły:
Syn Jackie Chana – historia jego życia
Syn Jackie Chana, w odróżnieniu od wielu drugich dzieci gwiaz ojców, rósł zwyczajnym chłopcem – jego ojciec nie chcąc zbędnej uwagi mówił, żeby ich pokrewieństwo trzymało się w tajemnicy.
Benedict Cumberbatch i jego syn – o czym dowiedzieli się paparazzi?
Syn Benedicta Cumberbatcha pojawił się na świecie trochę więcej roku temu. Aktor i jego żona dosyć długo ukrywali od społeczeństwa imię i wygląd zewnętrzny okruszyny, lecz dziś maluszka można dosyć często obserwować na wspólnych spacerach.
Córka Cher – co wiemy o jej życiu?
Córka znanej śpiewaczki Cher od dzieciństwa marzyła zostać mężczyzną i zmieniła pleć, jak tylko u niej pojawiła się taka możliwość. On zrzucił wagę, zyskał miłości z nową dziewczyną i rozkoszuje się życiem w męskim ciele.
Synowie Boba Marleya – ile ich jest i kim oni są?
Wiadomy na cały świat i niezwykle utalentowany pisarz i wykonawca stylu reggae Bob Marley, bez wątpienia zasługuje, żeby o nim rozmawiać jak o wielodzietnym ojcu. Dziś siedmioro synów muzyka pomyślnie przedłużają muzyczną tradycję.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty