Dzieci Micka Jaggera

Mick Jagger ma ośmioro dzieci w wieku od kilku tygodni do 47 lat. Urodziły je pięć różnych kobiet.

Mick Jagger jest dumny z sukcesów swoich dzieci.

Karis Jagger

Karis Jagger

Karis Jagger urodziła się w 1970 roku. Jej matką jest aktorka Marsha Hunt. Rodzice Karis rozstali się od razu po jej urodzeniu. Mick Jagger, aby nie płacić alimentów, postanowił nie uznawać dziecka, więc Marsha musiała udać się do sądu.

Po raz pierwszy dziewczynka zobaczyła swego ojca w wieku 12 lat. Oni się zaprzyjaźnili. Właśnie Karis pomagała ojcu uporać się z depresją po samobójstwie jego ukochanej L’Wren Scott.

Karis Jagger 2

(Mick Jagger z córką Karis i wnukami na spacerze)

Karis ukończyła Uniwersytet Yale, wydział – historia najnowsza. Na początku chciała zostać aktorką, ale później postanowiła poświęcić się działalności charytatywnej. Karis Jagger rzadko udziela wywiadów. Jest żoną aktora Jonathana Watsona, ma dwójkę dzieci.

Jade Jagger

Jade Jagger

Jade Jagger urodziła się w 1971 roku. Jej matką jest była modelka Bianca Jagger – pierwsza oficjalna żona piosenkarza. Dziewczyna urodziła się w Paryżu i od samych pieluch była otoczona ludźmi, którzy należą do elity. Gdy miała 8 lat, jej rodzice się rozwiedli. Mick Jagger porzucił Biancę za dla modelki Jerry Hall.

Jade Jagger 2

Jade uwielbia imprezy i podróże. Zachwyca się kulturą indyjską. Na Goa ma przytulny domek.

mecz
"Indie – to mój dom. Gdy tu powracam, powracam do siebie".

Jade jest artystką, projektantką biżuterii. Najsłynniejszym jej dziełem jest nóż rozdrabniający lód "Jagger Dagger", inkrustowany białym złotem, diamentami, szafirami. Nóż był sprzedawany w komplecie z polską wódką Belvedere Vodka.

Również stworzyła nowy projekt flakon na perfumy Shalimar.

"W ciągu 9 miesięcy pracowałam nad projektem flakonika".

Ostatnio Jade projektuje luksusowe apartamenty. W 2014 roku jej starsza córka urodziła dziewczynkę. Jade jest babcią, a Mick pradziadkiem. Po tym on po raz kolejny został ojcem. Dnia 8 grudnia 2016 roku urodził mu się syn, Deveraux Octavian Basil Jagger.

Elisabeth Jagger

Elisabeth Jagger

Elizabeth Jagger, nazywana Lizzy, urodziła się w 1984 roku, a jej matką jest Jerry Hall. Ślub Jerry Hall i Micka Jaggera potrwał 20 lat. Mają czwórkę wspólnych dzieci. Starsza córka, Elisabeth tak samo, jak jej matka jest modelką. W wieku 16 lat opuściła dom rodziców i przeniosła się do Nowego Jorku. Mick Jagger był z tego powodu bardzo niezadowolony. Aby nie rozczarować ojca, dziewczyna zabrała się do pracy. Współpracowała z Chanel i Tommy Hilfiger, była twarzą Lancome.

Jeśli chodzi o życie prywatne, miała mnóstwo krótkotrwałych romansów, ale dziś jest samotna. Mawiają, że matka aktywnie szuka dla niej męża.

James Jagger

James Jagger

Urodził się w 1985 roku, a jego matką jest Jerry Hall. Na razie tylko James poszedł śladami swego znanego ojca i jak on został muzykiem. Ma własny zespół Turbogeist, w którym on śpiewa i gra na gitarze.

"Popularność ojca jest raczej dla mnie przekleństwem niż błogosławieństwem".

Przyznaje się do tego, że jest niepewny siebie, nie lubi imprez, uwielbia ogrodnictwo i gotowanie. Jego żona – to aktorka pochodzenia indyjskiego Anushka Sharma.

James Jagger 2

(Ślub Jamesa Jaggera i Anushki Sharma)

Georgia May

Georgia May

Urodziła się w 1992 roku, a jej matką jest Jerry Hall. Młodsza córka Micka Jaggera podobnie jak jej matka i starsza siostra postanowiła zostać modelką. Ze wszystkich dzieci Micka Jaggera jest najpopularniejszą. Była twarzą kampanii Rimmel, Chanel Resort, H&M, Reserved, Hudson Jeans i Just Cavalli, przyjaźni się z Carą Delevingne.

Georgia May

Georgia kocha swego ojca. W jednym z wywiadów nazwała Micka Jaggera molem książkowym. Okazuje się, że on uwielbia historię!

Gabriel Jagger

Gabriel Jagger

Urodził się w 1997 roku, a jego matką jest Jerry Hall. Gdy jego rodzice się rozwiedli, skończył dopiero rok. Wychowywała go matka, ale regularnie widywał swego ojca. Wraz ze swoją siostrą pojawił się na okładce modnego magazynu.

Gabriel jest początkującym modelem, uwielbia fitness i pisze wiersze.

Lucas Maurice Morad Jagger

Lucas Maurice

Urodził się w 1999 roku. Jego matka to brazylijska modelka Luciana Gimenez. Luciana zaszła w ciąży, gdy Mick Jagger jeszcze był żonaty. Po tym, jak Jerry Hall dowiedziała się o zdradzie męża, rozwiodła się z nim.

Lucas Maurice 2

Jenak romans piosenkarza i modelki był bardzo krótkotrwały. Luciana Gimenez zobowiązała Micka Jaggera do płacenia alimentów, po czym wyszła za mąż za brazylijskiego miliardera i urodziła jeszcze jedno dziecko. Lucas regularnie widuje się ze swoim ojcem.

Derevaux Jagger

Derevaux Jagger

Jest jak na razie ostatnim dzieckiem Micka Jaggera, urodził się w 2016 roku. Jego mamą jest 30-letnia Melanie Hamrick. Syn Micka Jaggera otrzymał imiona Deveraux Octavian Basil Jagger, przy czym Octavian oznacza z łaciny "urodzony jako ósmy". Mały Deveraux jest bowiem ósmym dzieckiem lidera Stonesów. Imię Basil bobasek dostał na cześć swego dziadka Basila, ojca Micka Jaggera.

Mick Jagger rozstał się z baletnicą. Ona mieszka w Los Angeles, a on w Londynie.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty