Dzieci wysmarowały szczeniaka klejem i pozostawiły na pewną śmierć na ulicy!

Pamiętać o naszych mniejszych przyjaciołach należy nie tylko w postach z maksymalnie dopuszczalną normą słodkości. Niestety ta historia sprawi, że twoje serce będzie oblewać się krwią...
Dzieci wysmarowały szczeniaka

Szczeniak o imieniu Pascal mieszkał na ulicach tureckiego Stambułu i od czasu do czasu wybierał sobie nowe lepsze miejsca noclegowe. Pies bezpański przez cztery miesiące życia przyzwyczaił się do głodu i zagrożenia, ale z pewnością nie spodziewał się, że jego życie będzie o krok od śmierci po spotkaniu z dwójką dzieci!

Dzieci wysmarowały szczeniaka klejem

Okazuje się, że nowe znajome nie chciały się bawić ze zwierzem, a dla zabawy wymyślały sobie brutalną rozrywkę – wysmarowały Pascala z głowy i do ogona przemysłowym klejem, który jest używany w pracach remontowych!

pies

Dzieci zanurzyły szczeniaka w przemysłowym kleju, pozostawiając go na śmierć w "zacementowanej" pułapce!

strasznie

Można długo rozwodzić się na ten temat – skąd bierze się dziecięce okrucieństwo, ale 4-miesiącznemu szczeniakowi to nie pomoże. Kiedy pracownicy służby ratownictwa przypadkowo znaleźli Pascala na rogu jednego z budynków, godziny jego zycia już były policzone.

wysmarowały szczeniaka

U psa "zesztywniała" nie tylko cała sierść, ale ciało też stało się nieruchome. Wszystko co mógł to tylko ruszać językiem!

piesek

Ale najgorsze – na grubą warstwę kleju już zdążył przykleić się brud i gałęzie, co znacznie pogarszało sytuację.

szkoda

Ratownicy w trybie pilnym usunęli przestraszonemu maluchowi całą sierść, zwalniając łapy do ruchu, i okazało się, że na skórze szczeniaka po kontakcie z klejem powstały czerwone pulsujące rany.

lekarz

I nawet po tym, jak szczeniakowi pomogli uwolnić się z zacementowanej pułapki, jeszcze dzień on był w szoku!

leczenie

Rehabilitacja Pascala zajęła ratownikom kilka miesięcy.

pomóc

Tylko niestety nawet w dobrych rękach pracowników centrum, gotowych oddać całe ciepło swego serca, szczeniak nie od razu zaryzykował ponownie zacząć ufać ludziom...

szczeniak

Jedyny, do kogo Pascal nie bał się zbliżyć – to był weterynarz.

Ostrożnie, krok po kroku pracownicy z"He' Art of R0escue" zbliżali się do zwierzaka, żeby zobaczyć jak zaczyna merdać ogonem!

Specjalne kąpiele pod nadzorem lekarzy pomogły szczeniakowi przywrócić skórę i sierść, i wygląda na to, że życie dziecka zaczęło się układać – w odległej Hiszpanii znalazła się rodzina, która bardzo chciała dać Pascalowi swoją troskę i kochający dom.

zdrowy

Dziś szczeniak mieszka nad morzem i, oprócz nowych gospodarzy, ma jeszcze dwóch czworonogich przyjaciół, z którymi uwielbia biegać po trawie.

życie

Ale co najważniejsze, wygląda na to, że Pascal zupełnie zapomniał o tym nieszczęściu, które przeżył i teraz jego ogonek drży z radości przez cały dzień!

morze
źródło:Dailymail
 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty