Dzieciaki do roku
Każdy internauta doskonale wie, że na poprawę humoru najlepsze są zdjęcia zabawnych dzieciaków, których jest pod dostatkiem w internecie. Ty też tak uważasz?
Noworodki nie tylko są nieporadne, ale często również trudne do zrozumienia. Mają zdolności i odruchy, które zaskakują i szokują ich rodziców. Okazuje się, że większość z nich w łatwy sposób może wytłumaczyć nauka i medycyna.
W Internecie można znaleźć mnóstwo fantastycznych zdjęć dzieci. Wyglądają bardzo uroczo, ale okazuje się, że za pięknym zdjęciem kryje się mnóstwo ciężkiej pracy i wysiłku fotografa i rodziców.
Depresja poporodowa – zaburzenie nastroju, charakteryzujące się występowaniem objawów depresyjnych w ciągu trzech miesięcy po porodzie. Dotyka 10-20 procent młodych mam. Jest to trudny okres w życiu nie tylko młodej mamy, ale również całej rodziny.
Noworodki – to sam urok! Pachną mlekiem i pudrem, ich główki zdobi miły puszek, skóra pokryta małymi zmarszczkami, i to nie licząc uroczego bezzębnego uśmiechu. Oj ... na pewno mówimy o dzieciach, a nie o staruszkach?
Wszyscy mówią o tym, że macierzyństwo jest czymś nadzwyczajnym, a więź, która powstaje między matką a dzieckiem jest wyjątkowa, to niesamowita podróż dla dwóch osób, i z tym trudno się nie zgodzić. Ale szczerze mówiąc macierzyństwo nie jest takie spokojne jak może się wydawać na pierwszy rzut oka.
Matki, które mają małe dzieci doskonale wiedzą czym są dziecięce kaprysy, pierwsze "daj mi to", "nie wolno".
Po tym, jak nam się urodzi dziecko, przestajemy słuchać porad starszego pokolenia. Na szczęście współcześni rodzice mają do swojej dyspozycji różnorodne gadżety, które ułatwiają im życie.
Wcześniakom, czyli dzieciom urodzonym przed terminem, na drodze dorastania trzeba zrobić kilka kroków więcej, aby okazać się na jednym poziomie rozwojowym ze swoimi rówieśnikami.
Jeśli każdego dnia gotujesz dziecku smaczne posiłki, a on nie chce zjeść ani łyżeczki – nie rozpaczaj!
Dzieci od samego urodzenia wiedzą, że zwierzęta trzeba kochać. Jak je można nie kochać? Są takie słodziutkie i wspaniałe jak niemowlaki. Chcesz się uśmiechnąć?
Małe dzieci zawsze wyglądają niesamowicie słodko, i przy pierwszej sposobności chce się je uścisnąć. A jak wspaniale wyglądają dzieci, które natura obdarzyła "policzkami chomika"!
Co zrobi ojciec dziecka, które w końcu pokonał sen? Dokładnie – zacznie układać na nim ciasteczka. Im więcej, tym lepiej!
Mimo to, że aktor komik Danny De Vito ma dwie córki i syna, jego słynny uśmiech nie udało się odziedziczyć nikomu. A oto sześciomiesięczny maluch Logan, nawet nie wiedząc, kim jest Danny De Vito, już zarabia swoją buzią na słodycze, a wszystko dlatego, że jest dokładną małą kopią aktora!
Niewiarygodne, ale zdjęcie małego Chinara Enginu z Turcji tuż po pojawieniu się w ogromnej sieci, stało się popularne i nawet otrzymało specjalną nazwę – "Baby Love". A wiesz dlaczego? Więc patrz i się wzruszaj...
Jak myślisz, jeśli przyszła mama prowadzi popularny blog o modzie i wszystkie dziewięć miesięcy oczekiwania zbiera tysiące lajków pod zdjęciami w Instagram, to jaki talent ma jej mała córeczka? Masz rację, będzie się uśmiechać do selfie już za parę minut po tym, jak się urodzi!
Jeszcze jedna historia z tych, po których będziesz się uśmiechać przez łzy...
Bliźniaki z Singapuru Leia i Lauren – nowe gwiazdy sieci społecznych. Ich urodzenie było wspaniałym cudem dla ich rodziców, ponieważ w łonie matki dzieci rozwijały się w jednym worku owodniowym, a taki wypadek raczej jest rzadkością – 1:10 000.
Wideo z tymi niebieskimi istotkami opublikowane na Instagramie zaledwie w kilka dni zgarnęło ponad 2,5 mln polubień i tylko dwa pytania, które podzieliły internautów – to jest urocze czy przerażające?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty