Dziecko i dbanie o nim
Każdy mężczyzna chce sprawiać wrażenie najodważniejszego, pewnego siebie i czasami nawet brutalnego. Jednak tak się dzieje do tej pory, dopóki im się nie urodzi ukochana księżniczka, dla której można założyć różową kokardę i pomalować paznokcie.
Dzieci i psy mogą być wspaniałymi przyjaciółmi. Psy przekazują im cenne życiowe lekcje o tym, jak troszczyć się o inne żywe istoty, uczą odpowiedzialności, dobroci i cierpliwości.
Amerykańscy naukowcy w drodze badań ustalili, że tatusiowie, którzy wychowują dziewczynki są bardziej wrażliwi i pomocni, niż ojcowie chłopców. To dowodzi, że także nasza kolekcja zdjęć jest pełna szczerej miłości.
Na początku dosyć trudno jest uświadomić sobie, że się jest rodzicem. Jeśli chodzi o kobiety, to wszystko jest zrozumiałe, ponieważ mają instynkt macierzyński. Gorzej jest z tym instynktem u mężczyzn.
Uważasz, że zabawka dla dziecka, która kosztuje kilkaset złotych to bardzo drogi prezent? Wtedy spójrz, co darują najbogatsi ludzie swoim dzieciom.
Dzięki temu artykułowi rzeczy będą służyć znacznie dłużej niż myślałeś.
Na drodze życia towarzyszą nam prawdziwi przyjaciele i tylko znajomi. Ktoś zostaje w sercu, a kogoś przekreślamy na zawsze. Ale kiedy na świecie jest rodzimy człowiek – brat lub siostra, to wiemy, że nigdy nie będziemy samotni ...
Wszystkim ojcom na świecie dedykujemy....
Nawet jeśli twoje dziecko nie pojechało do dziadków, na obóz, nie poszło na dwór, a po prostu pozostało w domu, nie martw się!
Dziś możemy upamiętnić każdą chwilę spędzoną z naszym dzieckiem. A teraz wyobraź sobie, że dzieci wzięły do rąk aparaty fotograficzne, telefony i zrobiły dużo zdjęć. Wyobrażasz sobie, jak one będą wyglądać? Masz możliwość je podziwiać! Będziesz znowu i znowu je oglądać, ponieważ od nich nie można oderwać wzroku!
Robią dziwne makijaże, fryzury, wkładają fantastyczne ubrania, stwarzają niesamowitą biżuterię, etc. Bohater niniejszego artykułu nigdy nie dążył do zdobycia rozgłosu właśnie w taki sposób. Wydaje się, że wcale nie chciał stać się popularnym, jedynie dążył do tego, aby sprawić przyjemność swemu dziecku.
Każdy rodzic powinien podarować swojemu dziecku to, co on zapamięta na całe życie. Prezent powinien być świadectwem bezgranicznej miłości rodziców.
9-miesięczna córeczka mieszkańca Kalifornii Sholoma Bera Solomona ma szczęście – nie musi prosić tatę o to, aby się z nią bawił. Ojciec ma zmysł do dobierania strojów i niezwykłą wyobraźnię. Inscenizacje i śmieszne scenki fotografuje. Zdjęcia są bardzo urocze, wzruszające, dlatego w mgnieniu oka zaliczają ogrom lajków.
Współcześni ojcowie mogą robić to, co ci do głowy nie mogło przyjść.
Z każdą sekundą czas leci coraz szybciej i szybciej. Spiesz się uchwycić chwile szczęścia, przeprowadzone ze swoim bezcennym dzieckiem.
Jednym z głównych bohaterów tej historii jest 13-letni chłopiec Anthony cierpiący na depresję. Gdy choroba psychiczna bierze górę, biedny chłopak nie ma najłatwiejszego życia... Ciężko jest mu stale być wesołym i uśmiechniętym.
Masz znajomych bliźniaków? Być może jesteś jednym z bliźniaków? Czyż one nie są wspaniałe? Genetyka i medycyna ciągle przeprowadza różne badania dotyczący bliźniaków, ale nadal pozostaje mnóstwo faktów, o których nie mamy pojęcia.
We współczesnym świecie dorośli nie doceniają dzieci. Większość z nich nie może nawet sobie wyobrazić, że dzieci mogą zmienić bieg historii.
Kto nazwał urlop macierzyński urlopem, przecież to ta sama praca i w dodatku szefa trzeba nosić na rękach?
Myślisz, że ojciec nie kocha dzieci tak jak matka? Nie masz racji. Spójrz na tego mężczyznę i zrozumiesz, jak bardzo kocha swoją córeczkę. Zrobi wszystko, aby była szczęśliwą.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty