Dziecko i dbanie o nim
Zdjęcie dziecka nie jest łatwym zadaniem, ale jeśli mama jest profesjonalistą, to wynik na pewno będzie wspaniały. Pracy fotografa i matki dwójki dzieci wzruszają i wypełniają ciepłem.
Nie zważając na to ile mamy lat, jak tylko zamykamy oczy i wracamy wspomnieniami do dzieciństwa, najczęściej wspominamy spacery z rodzicami, pyszne ciasto babci, majsterkowania z tatą i kołysanki, śpiewane przez mamusię. Szkoda, że nie mamy w domu wehikułu czasu.
Urokliwa dziewczynka Mii Aflalo ma tylko pięć lat, ale już jest prawdziwą gwiazdą i w pewnym stopniu trendsetterką. To wszystko dzięki jej niepowtarzalnym włosom.
Dziecko każdego dnia eksponuje cały wachlarz emocji: od rozpaczliwego płaczu do zaraźliwego śmiechu. Jednak czasami pokazują to, czego nawet nie potrafią zrobić dorośli – niesamowitą pewność siebie.
Dla każdego dziecka jego matka jest najpiękniejsza, najmądrzejsza i najlepsza. Właśnie dlatego, kiedy w przedszkolu wychowawczyni prosi ich namalować swoją mamusię, chcą, aby na ich rysunku wyglądała jak najlepiej.
Dziś ogromną popularnością cieszą się różnorodne fora dla matek, na których można kupić rzeczy używane dla dzieci. Dziecko szybko dorasta, więc czemu nie kupić ubranko z drugiej ręki, aby oszczędzić kilkadziesiąt złotych?
Aby dziecko nie przesiadywało non-stop przed komputerem lub smartfonem, należy wybrać dla niego pożyteczne i ciekawe zajęcie. Nowoczesne kółka oferują wiele ciekawych kierunków.
Ludzie znikają każdego dnia! Jednak najgorsze jest to, że połowa zaginionych – dzieci. Każda historia o zaginionym człowieku jest przerażająca. Jednak są przypadki, po których dopada cię lęk.
Każdy z nas wie, że nauka to potęgi klucz! Jednak czasami się zdarza, że droga do miejsca, w którym zdobywa się wiedzę, jest bardzo niebezpieczna i może przyczynić się do śmierci dziecka.
Współcześni rodzice stosują różne metody wychowania dzieci. My oczywiście chcemy, żeby nasze dzieci były szczęśliwe i próbujemy wychować w nich tylko najlepsze cechy, ale z jakiegoś powodu to nie zawsze działa. Specjaliści proponują wziąć na warsztat doświadczenie żydowskich rodziców.
Jak uchronić swoje dziecko i rodzinę przed "życzliwymi"? Przygotowaliśmy 10 pytań, na które twoje dziecko nie musi odpowiadać ludziom dla swojego i twojego bezpieczeństwa!
Wielu ludzie ma dużą liczbę kompleksów, rozterek wewnętrznych i innych problemów, które w większości przypadków powstają w dzieciństwie i z winy rodziców. Psychologowie udzielają pożytecznych porad na ten temat.
Każdy, kto ma dzieci, słyszał zdanie "niegrzeczne dziecko", "rozwydrzało", "stało się krnąbrne". W wielu rodzinach nadchodzi moment, gdy posłuszne dziecko nagle zaczyna zachowywać się okropnie. Niestety, takie się zdarza nawet u dobrych rodziców.
Wielkimi krokami zbliża się rok szkolny. Dorośli i dzieci wracają do rzeczywistości, a po urlopie pozostają jedynie wspaniałe wspomnienia. Wielu rodziców zastanawia się, jak przygotować dziecko do szkoły.
Nawet w warunkach całkowitego deficytu w czasach PRL-u dzieci pamiętały tę radość, kiedy mama przynosiła do domu czekoladowe jajko z zabawką w środku, których kolekcji po dziś dzień wielu ludzi zachowuje. I to jest ten jedyny przypadek, kiedy amerykańscy rówieśnicy im zazdrościli!
Latynoamerykańskie dziewczyny charakteryzują się namiętnym temperamentem i dojrzewają wcześniej niż ich europejskie rówieśniczki, ale historia młodej Pameli Villaruel z Argentyny stała się sensacją nawet w jej ojczyźnie.
Mieszkanka Stanów Zjednoczonych wymyśliła i zrealizowała projekt poświęcony Dniu Ojca. Kobieta upamiętnia na zdjęciu swoich przyjaciół i sąsiadów oraz ich zaangażowanie w życie ich potomstwa.
Pascal Mannaerts przez ponad 10 lat podróżował dookoła świata z zawieszonym na szyi aparatem. Jednym z tematów, które same pojawiały się na jego drodze, było macierzyństwo.
Jak myślisz, jakie umiejętności musi posiadać opiekunka dla dziecka, która pretenduje do stanowiska opiekunki dzieci w rodzinie królewskiej?
Z reguły wszystkie dzieci przychodzą na świat z malutkimi włoskami na głowie lub słodkimi loczkami. Ale każda reguła ma wyjątki, i mała bohaterka naszego postu bardzo chce, aby o niej jak najszybciej wszyscy się dowiedzieli!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty