Dżinsowe spódnice mini - różnorodność kolorów

dżinsowe spódnice mini

Ten typ ubrania jest aktualny już od dawna, ponieważ spódnica zawsze tworzy kobiecy i delikatny wizerunek. Krótkie spódnice dżinsowe, mogą być śmiałe i młodzieżowe, mogą być częścią stylu sportowego lub prowokacyjnego looku. Tak czy inaczej, spódnice dżinsowe zawsze będą przyciągać wzrok.

Ładne spódnice mini - wybieramy fason

Dziś trudno wyobrazić sobie garderobę młodej dziewczyny bez krótkich, zabawnych spódniczek. Współczesne krótkie spódnice dżinsowe, mogą być uszyte w stylu klasycznym, są też modele bardziej śmiałe z falbanami i fryzami.

Fasonów może nie jest za dużo, za to istnieje ogromna paleta kolorów. Oprócz standardowego niebieskiego i granatowego do dyspozycji są jaskrawe odcienie czerwonego, zielonego, czarnego.

Szczególną uwagę, warto zwrócić na czarne spódnice mini. Taki model, można zestawiać praktycznie z dowolnym typem ubrania. Czarną spódnicę mini, można zestawiać z dżinsową koszulą, swetrami, bluzkami. Dla stworzenia stylu sportowego, można zestawić ją z bluzami czy krótkimi koszulkami.

Dżinsowe spódnice mini - uczymy się nosić

Aby twój wizerunek nie wyglądał śmiesznie lub wulgarnie, należy nauczyć się zestawiać odzież. Najważniejsza zasada - odnaleźć optymalną równowagę. Jeśli zakładasz spódnicę mini, to góra nie powinna przylegać do ciała lub posiadać dekoltu. Najlepiej wybrać luźne bluzki. Bardzo ładnie, będą wyglądać krótkie koszulki z golfem. Więc najlepiej ukryć strefę dekoltu. W taki więc sposób, twój wizerunek będzie wyglądać elegancko. Spódnica mini i rajstopy w jednym kolorze - najbardziej optymalne zestawienie. Twoje nogi są w całości zakryte, więc twój look jest bardziej umiarkowany. Jaskrawe rajstopy najlepiej zestawiać z prostym obuwiem, natomiast klasyczne modele najlepiej zestawiać z butami na obcasach.

dżinsowe spódnice mini 1 dżinsowe spódnice mini 2 dżinsowe spódnice mini 3
dżinsowe spódnice mini 4 dżinsowe spódnice mini 5 dżinsowe spódnice mini 6
dżinsowe spódnice mini 7 dżinsowe spódnice mini 8 dżinsowe spódnice mini 9
 
Powiązane artykuły:
Spódnica-gode - rodzaje gode
Spódnica-gode - nie wychodzi z mody, jest to klasyczny detal garderoby. Pasuje ona większości kobiet, pomaga skorygować figurę, pozwala wyglądać stylowo.
Satynowa spódnica - bardzo kobiecy look
Delikatny atlas podkreśla piękność, kobiecość i powab swojej posiadaczki. Właśnie dlatego, atlasowe spódnice mają taki duży popyt wśród przedstawicielek płci pięknej, w różnym wieku i profesji.
Spódnico-spodenki – współczesne warianty
Spódnico-spodenki – to oryginalny i bardzo modny przedmiot damskiej garderoby. Mini, przedłużone, z zawyżoną talią – designerzy dziś proponują modele na dowolny smak. Czytajcie nasz nowy artykul ale wybór za wami!
Dżinsowa spódnica trapezowa – różnorodność modeli
Dżinsowa spódnica trapezowa – modny fason, który stylowo uzupełni i powszedni look, i srogi rzeczowy obraz. Uniwersalne modele dziś są przedstawione w krótkim kroju mini, przedłużonym midi, a także w ciekawym wariancie na guzikach.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty