Ekstrasensoryka
Jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia?
Parapsychologiczne zadatki są w każdym z nas. Ktoś nie zwraca uwagi na dziwne wydarzenia, które odbywają się w jego życiu, a komuś nie dają spokoju wieszcze sny. Jak otworzyć w sobie zdolności? O tym opowie dzisiejszy artykuł.
Wróżenie z run na miłość, czyli runiczne rozkłady wróżebne
Pragnienie powróżyć prędzej czy później powstaje u każdego człowieka. Jednych interesuje los, innych kariera. No a kobiety zawsze interesowały runy miłosne. Jedna z najbardziej starych jest wróżba na runach. Dalej opowiemy na czym ono polega.
Komunikacja z duchami – czyli jak nawiązać kontakt ze światem nadprzyrodzonym?
Wielu ludzi liczy próby samodzielnie związać się z duchami z innych światów - dziecięcą rozrywką. Jednak jeśli będziecie zamierzały spłatać spirytystyczny seans, postarajcie się stosować do obcowania z duchami dosyć serio.
Jak zostać jasnowidzem - porady dla medytujących
Jak zostać jasnowidzem - porady dla medytujących

Popularność ludzi z wysokimi zdolnościami dziś na tyle jest wysoka, że prawie każdy chce być podobny do nich. Lecz czy można stać się jasnowidzem, jeśli przedtem do tego nie było żadnych przesłanek? Spróbujemy zorientować się w tym pytaniu.

Zwiększenie zdolności parapsychicznych – jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc?
Zwiększenie zdolności parapsychicznych – jak odkryć w sobie nadprzyrodzoną moc?

Trudno spotkać człowieka, który nie chciałby mieć nad zdolności. Naprawdę rozwinąć je może każdy, głównie trzeba starannie ćwiczyć. W tym artykule są dane rekomendacje z powodu tego, jak otworzyć w sobie nad zdolności.

Tatuaż delfin – znaczenie jako symbol wolności i radości
Tatuaż delfin – znaczenie jako symbol wolności i radości

Na dziś istnieje ogromna ilość rysunków wykorzystywanych dla tatuaży, które mają swoje unikalne znaczenie. W tym artykule potraficie znaleźć informację o znaczeniach tatuażu delfinów.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty