Elementarz stałego związku - czy wszyscy mężczyźni zdradzają?

czy wszyscy mężczyźni zdradzają

Czyżby wszyscy mężczyźni byli niewierni? Z pewnością podobne pytanie, stawiała sobie każda przedstawicielka płci pięknej bez względu na to, czy spotykała się ona już ze zdradą czy nie. Przecież kobiety, dość często w swoim ciasnym gronie omawiają mężczyzn i to, na ile oni są łakomi na inne dziewczyny, u których nogi są dłuższe, piersi jędrniejsze i dalej według listy. Wszakże mężczyźni kochają oczami, a oczy u nich rozbiegają się na wszystkie strony. Ale czy tak jest naprawdę? Czy wszyscy mężczyźni zdradzają, jak przyjęło się uważać? Czy jednak to zupełnie nie tak? Rozpatrzymy te pytanie trochę dokładniej.

Czy wszyscy mężczyźni zdradzają żony?

Zazwyczaj, mówiąc absolutnie obiektywnie, każdy mężczyzna może dokonać zdrady. Ale „może dokonać” i „dokonał” to jednak wręcz różne rzeczy. Przecież nierzadko do głowy mogą przyjść jakieś sprośne myśli, za które potem pali wstyd. Jednakże myśli to jedno, czasami one bywają nawet nie całkiem uświadomionymi. A działania są zawsze uzmysłowione. Toteż warto zrozumieć, że chociaż każdy mężczyzna może zdradzić, to nie wszyscy mężczyźni zdradzają swoje żony.

Ogólnie mówiąc o tym, czy wszyscy mężczyźni zdradzają żony, warto zwrócić się do statystyki. A propo, statystyka małżeńskich zdrad jest taka, że kobiety o wiele częściej "skaczą na lewo", niż przedstawiciele silnej płci.

W zasadzie, przeżywszy z człowiekiem pewny okres życia, chociażby częściowo go poznajesz i zaczynasz rozumieć, do czego on jest zdolny, a do czego w ogóle się nie nadaje. Oczywiście, czasami ludzie lubią dostarczać czy wszyscy mężczyźni zdradzają i dlaczegozaskakujące i nie zawsze przyjemne niespodzianki. Ale jednak zazwyczaj człowiek zachowuje się w ramach swojego charakteru, swojego typu osobowości. Wybierając sobie partnera na życie, warto rozumieć, że niektórzy ludzie nie zmieniają się i wielbiciel dziewczyn może takim pozostać do starości.

To czy wszyscy, czy nie wszyscy mężczyźni zdradzają żony przeanalizowaliśmy, ale dlaczego oni tak postępują? Główna przyczyna to znudzenie. Znudzenie i jednostajność rutyny rodzinnego życia są w stanie zamordować i miłość i namiętność. Stosunki to poważna praca i jeśli chce się je zachować, należy nad tym pracować. Nie wolno dawać nudzie przeniknąć osobistego życia. To dotyczy tak cichych rodzinnych wieczorów, jak i nocy w łóżku. Zazwyczaj mężczyźni idą na zdradę, kiedy żona przestaje ich seksualnie podniecać. Toteż należy pracować nad stosunkami, jeśli one są rzeczywiście potrzebne i ważne. W takim wypadku i zdrad żadnych nie będzie, ponieważ u mężczyzny wprost nie pojawi się ani powód, ani pragnienie "pójść na lewo".

 
Powiązane artykuły:
Kto częściej zdradza - mężczyźni czy kobiety?
Pytania o małżeńską zdradę, są bardzo aktualne we współczesnym świecie, a sprzeczki o tym, kto częściej zdradza, nie milkną. W tym artykule mowa będzie o tym, jaka zdrada w realnym życiu spotyka się częściej: męska czy żeńska.
Żona i kochanka – kogo wybiera mężczyzna?
Jedną co lubi, a drugą co kocha. Z jedną wieczne święto, a z drugą przytulność i spokój. To przeciwstawianie się istnieje wiele wieków. A która rola do duszy wam - żony czy kochanki? Czytamy o tym w naszym nowym artykule.
Jak się rozstać z żonatym kochankiem?
Sercu nie rozkażesz, toż zdarza się tak, że miłość rozbłyskuje do żonatego mężczyzny i należy godzić się z rolą kochanki. Ten artykuł opowie o sposobach rozstać się z żonatym mężczyzną na przekór wszystkim uczuciom.
Jak się rozstać z mężem i zrobić to bezboleśnie?
Rozstać się z mężem nie jest w cale tak prosto, jak to można sobie wyobrazić.Przecież razem przejedzono i przeżyto dużo jak złego, tak i dobrego i mąż już został krewnym i bliskim człowiekiem. Czytajcie o tym dalej w nowym artykule.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty