Encyklopedia gwiazd
8 znanych osób, które przedwcześnie zmarły. Jakby wyglądały na starość?
8 znanych osób, które przedwcześnie zmarły. Jakby wyglądały na starość? Niestety starości nie da się uniknąć. Ona nie dodaje nam ani uroku, ani urody. Gwiazdy nie są wyjątkiem. Jedyna różnica polega na tym, że ich starzenie się obserwuje cały świat. Jednak są znane osoby, które nigdy się nie zestarzeją.
25 inspirujących historii ludzi sukcesu
25 inspirujących historii ludzi sukcesu Dość często w różnych źródłach mamy możliwość zapoznać się z historiami bogatych i sławnych ludzi, którzy są przykładem biznesmenów, których kariera potoczyła się zgodnie z powiedzeniem "od zera do milionera". W niniejszym zestawieniu 25 bogaczy wszech czasów.
Shakira w młodości – droga do uznania
Shakira zapisała swój pierwszy album w 1990 roku. Na ojczyźnie, w Kolumbii, ona ma mnóstwo zwolenników z dziecięcych lat. Lecz prawdziwy huczny sukces stał się w 1998 roku, kiedy jej album rozszedł się na świecie wielomilionowymi nakładami.
George Clooney w młodości – faworyt wszystkich kobiet
George Clooney do pięciu lat wystąpił w programie "The Nick Clooney Show", którą prowadził jego ojciec, znany polityczny dziennikarz. Poczynanie twórczej drogi stało się znamiennym epizodem w serialu, z którego powoli, lecz słusznie rozpoczęła się aktorska kariera.
Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
Wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton
Wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton

Skandalicznie znana blondynka Paris Hilton różni się niewiarogodną sylwetką. Niewątpliwie, tym gwiazda jest zobowiązana swojej dziedziczności, ale jednak dla zachowania idealnych parametrów czasami należy pracować.

Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec

Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty