Encyklopedia gwiazd
5 żon miliarderów: kim one są?
5 żon miliarderów: kim one są?Wiele dziewczyn marzy o tym, aby wyjść za mąż za bogatego faceta. W społeczeństwie zakorzenił się stereotyp na temat tego, jak powinna wyglądać żona bogatego męża: ślicznotka, która ma duży biust i niski poziom IQ. Mężczyźni myślą inaczej.
14 gwiazd, które kiedyś były bezdomne
14 gwiazd, które kiedyś były bezdomneDziś wszystkie gwiazdy, które się znalazły na niniejszej liście, mają drogie posiadłości, spędzają wakacje na najlepszych kurortach świata. Kiedyś jednak wszystkie te gwiazdy nie miały pieniędzy nawet na to, by wynająć sobie własny kąt i kupić jedzenie, dlatego nocowały w parkach na ławkach lub w garażach.
Shakira w młodości – droga do uznania
Shakira zapisała swój pierwszy album w 1990 roku. Na ojczyźnie, w Kolumbii, ona ma mnóstwo zwolenników z dziecięcych lat. Lecz prawdziwy huczny sukces stał się w 1998 roku, kiedy jej album rozszedł się na świecie wielomilionowymi nakładami.
George Clooney w młodości – faworyt wszystkich kobiet
George Clooney do pięciu lat wystąpił w programie "The Nick Clooney Show", którą prowadził jego ojciec, znany polityczny dziennikarz. Poczynanie twórczej drogi stało się znamiennym epizodem w serialu, z którego powoli, lecz słusznie rozpoczęła się aktorska kariera.
Naomi Campbell w młodości – jak wyglądała pierwsza czarnoskóra modelka?
Poza wątpliwością, Naomi Campbell jest bardzo jaskrawą jaźnią w świecie mody. Jej licznym fanatykom zostaje tylko zdążać śledzić za tym, jak przecieka życie znanej modelki. No porozmawiamy o tym, kim ona była w młodości.
Wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton
Wzrost, waga i inne wymiary figury Paris Hilton

Skandalicznie znana blondynka Paris Hilton różni się niewiarogodną sylwetką. Niewątpliwie, tym gwiazda jest zobowiązana swojej dziedziczności, ale jednak dla zachowania idealnych parametrów czasami należy pracować.

Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec
Colin Firth w młodości – wspaniały aktor i ojciec

Prawdziwy dżentelmen i po prostu świetny aktor - Colin Firth jest przykładem dla wielu mężczyzn i tysięcy kobiet. Jego popularność przyszła do niego nie w młodości, i nie zważając na to on utrafił do liczby 50 najpiękniejszych osób planety.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty