Encyklopedia gwiazd
Popularni aktorzy, muzycy, politycy, prezenterzy i nawet więźniowie. W niniejszym zestawieniu najmłodsi dziadkowie!
Fani uważają, że ich idole są idealni, jednak gwiazdy tak samo krępują się z powodu swoich wad jak współcześni nastolatkowie.
Gwiazdy Hollywood z dużą precyzją dobierają kreacje na gale oscarowe. Aktorki wkładają suknie uszyte przez znanych projektantów mody, które kosztują majątek.
W niniejszym zestawieniu celebrytki, które mają problemy z włosami.
Każdy z nas doskonale wie, że gwiazdy poddają się operacjom plastycznym. Fani również się cieszą, kiedy widzą nagle odmienioną Blake Lively lub Megan Fox, zawsze młodą Nicole Kidman.
Ubóstwiamy gwiazdy, podziwiamy ich talent, zachwycamy się ich wyglądem zewnętrznym. Zakochujemy się w nich i przeżywamy wraz z nimi sukcesy i upadki. Właśnie dlatego tak ciężko jest nam się pogodzić ze śmiercią idola.
Ogromna liczba ludzi marzy, by należeć do hollywoodzkiej pierwszej ligi, ale przy tym istnieje wiele opowieści o tych, którzy zmieniają sławę na spokojne życie zwykłego człowieka. Proponujemy ciekawe historie gwiazd, którzy przerwali swoją karierę aktorską.
Na widok Gerarda Butlera u kobiet szybciej zaczynają bić serca, natomiast mężczyźni marzą o Cameron Diaz lub Mili Kunis. Ciekawe, czy mogliby dłużej pozostać w naszych fantazjach, gdybyśmy spotkali ich na ulicy? Bardzo wątpimy!
Nad ich wyglądem czuwa sztab specjalistów – jednak po obejrzeniu tych zdjęć zrozumiesz, jak naprawdę prezentuje się skóra gwiazd!
Choć sama nominacja to zaszczyt dla wielu, niektórzy aktorzy i reżysery wcale tak nie uważają. W tym można się przekonać, przeczytawszy historie gwiazd, które odmówiły przyjęcia nagrody.
Ludzie w różny sposób reagują na tatuaże gwiazd. Niektórzy chcą zrobić takie same, inni natomiast uważają, że one są jakieś dziwne i nawet potworne. Jednak mało kto z nas zna historię każdego rysunku na ich ciele.
Praca aktorska na pierwszy rzut oka wydaje się bardzo ciekawa i prosta, jednak tak naprawdę nie jest. W trakcie kręcenia filmów powstaje wiele niebezpiecznych sytuacji, na skutek których dochodzi do odniesienia poważnych obrażeń i nawet śmierci.
Wybitnym aktorom od czasu do czasu zdarzają się klęski, ale czarne pasy szybko zmieniają jasne.
Trudno znaleźć aktorów filmowych, którzy nie chcieliby zostać gwiazdami Hollywood, aby pracować ze znakomitymi reżyserami. Niektórym początkującym dano szansę wykazania się talentem aktorskim, ale najwyraźniej nie mieli szczęścia.
Przyzwyczaiłeś się, że gwiazdy na niebieskich ekranach i zdjęciach wyglądają wystrzałowo? Ale nie zawsze tak jest, o czym świadczą zdjęcia z naszej kolekcji.
Trudno w to uwierzyć, ale historia zna kilka znanych osób, które nigdy nie miały stosunków seksualnych. Ich imiona i powody odmowy seksu – dalej...
Dzięki różnym programom graficznym gwiazdy Hollywood już były postarzane, zamieniały się ciałami ze swoimi kolegami.
Oscar – jest to Nagroda Akademii Filmowej. Obecnie nagroda ta jest uznawana za najbardziej prestiżową nagrodę filmową. Jednak statuetka nie jest gwarancją sukcesu. O tym się można przekonać, przeczytawszy niniejszy artykuł.
Kolejna Met Gala jest za nami. MET Gala, czyli Costume Institute Gala at Metropolitan Museum of Art, to coroczna impreza, która odbywa się w nowojorskim Metropolitan Museum of Art.
Gwiazdy przyznają się do tego, że nie zazdroszczą sukcesów swoich kolegów. Całkiem odwrotnie - cieszą się z nich. Niektórzy celebryci nawet mają idolów wśród swoich kolegów.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty