Encyklopedia gwiazd
Wiele gwiazd Hollywood okrzyknięto największymi symbolami seksu w historii kina. Mają miliony fanów na całym świecie, którzy ich naśladują i ubóstwiają. Jeśli natomiast chodzi o plan filmowy i kręcenie scen intymnych, to często ich partnerzy nie chcą się z nimi całować. Dlaczego tak się dzieje?
Piękne rude czy blond loki, skromny makijaż, niebieskie oczy, w których można utonąć – w takim wizerunku najczęściej widzimy Nicole Kidman na szklanym ekranie. Mimo to aktorka jest prawdziwą mistrzynią przeobrażeń.
Wielu z nas nie raz marzyło o tym, aby móc poczuć się jak gwiazda. Uważamy, że są wzorem godnym naśladowania. Warto jednak pamiętać o tym, że gwiazdy to tacy sami ludzie, jak my, więc tak samo, jak my popełniają błędy oraz występki, przez co mają problemy z prawem.
Bycie dzieckiem gwiazdy to wielkie szczęście. Niemowlak ma zaledwie kilka miesięcy, a jego twarz już się pojawia na okładkach wszystkich modnych magazynów. Przed nim otwierają się wszystkie drzwi. Nie musi się zbytnio przekładać, by trafić na szklany ekran czy scenę. Rodzice w mgnieniu oka spełniają wszystkie jego życzenia i marzenia. Życie jest piękne!
Zarówno dzieci, jak i dorośli uwielbiają różne sztuczki i triki iluzjonistów. W świecie iluzji i magii jest mnóstwo ciekawych postaci, na których pokazach marzą się znaleźć miliony osób na całym świecie.
Wiele dziewczyn marzy o tym, aby wyjść za mąż za bogatego faceta. W społeczeństwie zakorzenił się stereotyp na temat tego, jak powinna wyglądać żona bogatego męża: ślicznotka, która ma duży biust i niski poziom IQ. Mężczyźni myślą inaczej.
Dziś wszystkie gwiazdy, które się znalazły na niniejszej liście, mają drogie posiadłości, spędzają wakacje na najlepszych kurortach świata. Kiedyś jednak wszystkie te gwiazdy nie miały pieniędzy nawet na to, by wynająć sobie własny kąt i kupić jedzenie, dlatego nocowały w parkach na ławkach lub w garażach.
Bohaterki niniejszego zestawienia to aktorki, które swój największy sukces odniosły w późnym wieku. W przeciwieństwie do Brigitte Bardot czy Sophii Loren mało, kto z nas wie, jak one wyglądały w młodości. Szkoda, bo wyglądały bosko i zjawiskowo. I zaraz się w tym przekonasz.
Gwiazdy to zwyczajni ludzie, którzy mają takie same problemy, co każdy z nas. Mają trądzik, łamliwe końcówki, zbędną wagę i co za tym idzie – podwójny podbródek, który wygląda niezbyt estetycznie. Niestety, ale bardzo trudno jest im się go pozbyć.
Dzięki Instagram gwiazdy mają możliwość opowiadać swoim fanom całą prawdę o swoim życiu prywatnym i zawodowym, unikając przy tym prześladowań przez paparazzi. Na dodatek zarabiają na tym niezłe pieniądze. Niestety na razie nie wszystkie gwiazdy są gotowe na to, by zwierzyć się publiczności ze szczegółów swego życia.
Dziś gwiazdy wolą pokazywać się na czerwonym dywanie w towarzystwie swoich rodziców, a nie partnerów życiowych. Być może wreszcie zrozumiały, że partnerzy przychodzą i odchodzą, a matka zostaje. Wielu gwiazdom w trakcie tegorocznej ceremonii wręczenia Oscarów towarzyszyli ich najbliżsi.
Wydaje nam się, że wiemy wszystko na temat ulubionych aktorów i aktorek: z kim są w związku, w jakich filmach zagrali, ilu mają dzieci. Jednak są rzeczy, o których wiedzą tylko najbliżsi.
44-letni Joaquin Phoenix otrzymał Oscara 2020 w kategorii najlepsza rola pierwszoplanowa za rolę Arthura Flecka w filmie "Joker "Todda Phillipsa. Mało, kto wie, że aktor i bohater, którego on gra, czyli Arthur Fleck, mają wiele wspólnego.
Wysokie kobiety często się wstydzą swego wzrostu, który jest przyczyną tego, że są z reguły singielkami. Natomiast mężczyźni o wysokim wzroście nie mają żadnych problemów z płcią przeciwną. Wiele znanych aktorów Hollywood stali się sławni nie tylko dzięki swemu talentowi, ale także wzrostowi.
Każda dziewczyna, wybierając się na imprezę czy przyjęcie, dokładnie planuje każdy szczegół swojego wizerunku, aby wyróżnić się z tłumu. Jednak, jak wiadomo, ubrania powstają w wielu egzemplarzach, więc zawsze istnieje prawdopodobieństwo tego, że ktoś na imprezie będzie miał taką samo stylizację, co ty.
Już od dzieciństwa rodzice powtarzają swoim dzieciom "Ucz się, ucz to do potęgi klucz". Każdy z nas jest święcie przekonany, że bez wykształcenia nie dostaniesz dobrej pracy. Jednak jak wiadomo, są wyjątki potwierdzające regułę.
Dnia 11 listopada 2018 roku znany aktor Leonardo DiCaprio obchodził swoje 45. urodziny, które są wspaniałą okazją do tego, by po raz kolejny przypomnieć wszystkim, że dziś jest jednym z najpopularniejszych aktorów Hollywood, aktywnym działaczem na rzecz ochrony środowiska i producentem filmowym. Trudno jednak przypomnieć sobie wszystkie dziewczyny Leonardo DiCaprio.
Dekolt to cienka granica, po przekroczeniu której, można na zawsze zepsuć dobre wrażenie. Wygląda na to, że niektóre gwiazdy mają w nosie porady stylistów, pokazując szerokiej publiczności to, co raczej należałoby ukryć przed ich wzrokiem.
Wydaje nam się, że gwiazdy żyją jak w bajce. Popularność, fani, pieniądze. Jednak jak mówi znane polskie przysłowie: "Pozory mylą". To tylko przykrywka, pod którą kryje się samotność, wewnętrzne rozdygotanie i brak harmonii z samym sobą, szczęścia i miłości.
Wiele gwiazd adoptuje dzieci, by je kochać i obdarzać troską. Jednak rzadko się zastanawiamy nad tym, czy wielu jest wśród gwiazd tych, które miały rodziców adopcyjnych? Czy nowa rodzina pomogła im odkryć w sobie talent i zdobyć światowy rozgłos?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty