Encyklopedia gwiazd
Zjawiskowa uroda, pociągająca figura, gorący temperament, charyzma – to aktorka Salma Hayek. W niniejszym zestawieniu kilka ciekawostek z życia boskiej meksykańskiej aktorki.
Osoby, które dobrowolnie podejmują decyzję o nieposiadaniu potomstwa, nazywają child free. Wśród gwiazd również są takie, które nie marzą o byciu rodzicem. Nigdy nie mów nigdy...
Kontrowersyjny dziennikarz i scenarzysta, zdobywca trzech Oscarów, odznaczony medalem Purpurowe Serce za rany odniesione podczas wojny w Wietnamie. Jego życie to świetna baza na scenariusz do filmu.
Ekscentryczna piosenkarka, Królowa R&B i soul. Jej życie było krótkie, ale bardzo jaskrawe. Jak fani zapamiętali Amy Winehouse i jak jej się udało wspiąć na muzyczny Olimp?
Mając duży majątek, niektóre gwiazdy postanawiają założyć firmę. Niektórym z nich udaje się stworzyć biznesowe imperia i znaleźć się na liście najbogatszych ludzi według Forbes. W niniejszym artykule słów kilka o gwiazdach, które mają głowę do interesów.
Książę Harry jeszcze nie poznał radości ojcostwa, ale w przeciwieństwie do swojego starszego brata i innych mężczyzn z rodziny królewskiej, którzy już są rodzicami, nie wstydzi się okazywać swoich uczuć do dzieci, i to jest bardzo wzruszające…
Na oficjalnych zdjęciach królowa Wielkiej Brytanii wygląda na surową, skupioną i zbyt poważną, ale w dni powszednie nie sposób odróżnić ją od staruszki. Chyba, że paparazzi i ochrona "zdradzają" jej tytuł.
Niektórzy uważają, że Gwyneth Paltrow jest nadzwyczaj utalentowaną aktorką, inni natomiast twierdzą, że jest bardzo wredną osobą. Po przeczytaniu niniejszego artykułu, na pewno lepiej zrozumiesz, kim jest zjawiskowa Gwyneth Paltrow.
Trudno uwierzyć w to, że ten młody energiczny mężczyzna skończył już 50 lat! Filmy, w których on zagrał, zdobyły ogromny sukces, ale to nie jedyne osiągnięcia aktora. Jego życie jest bardzo jaskrawe i ciekawe.
Prawdziwa legenda piłki nożnej Ronaldo dnia 22 września obchodził swoje 42 urodziny. Może się pochwalić nie tylko licznymi osiągnięciami sportowymi.
Trudno jest uwierzyć w to, że kultowy film lat.90 "Skazani na Shawshank", kiedy wchodził do kin, był finansową klapą. Jednak dziś nazywają go kultowym i legendarnym dramatem psychologicznym.
Sophia Loren jako pierwsza w historii aktorka otrzymała Oscara za rolę filmie nieanglojęzycznym. Również na swoim koncie ma Oscara honorowego za całokształt twórczości. Najpiękniejsza kobieta świata dnia 20 września obchodziła swoje 84. urodziny!
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii uwielbiają księcia Harry’ego, bo ma dobre serce i pozytywną energię. Kiedyś prowadził imprezowy styl życia, ale po tym, jak dorósł, założył rodzinę i zerwał kontakt ze skandaliczną przeszłością. Książę jest bardzo interesującą osobowością, która wciąż zaskakuje.
Mówią, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Oczywiście to bardzo oddane właścicielowi i dobre zwierzęta (w większości przypadków), jednak nie tylko psy mogą być wiernymi przyjaciółmi. W tym przekonali się bohaterowie niniejszego zestawienia.
Gwiazdy czasami się rozstają. Dochodzi do tego z różnych powodów: mogą to być zdrady, alkohol, narkotyki, spory, ale również przyczyna rozstania może być przerażająca – śmierć ukochanej osoby, po której uświadamiasz sobie, że nadal musisz jakoś żyć, ale już bez niej...
Każdy z nas doskonale wie, że każdego dnia tysiące osób na całym świecie są deportowane. Ale mało kto wie, że wśród nich mogą być znane osoby – politycy, gwiazdy, działacze społeczni.
Znane top modelki są kanonem piękna dla swoich fanów. Wiele dziewczyn chcą być podobne do Cary Delevingne, Naomi Campbell i Elle Macpherson, nie wiedząc o tym, że królowe wybiegu również mają niedoskonałości i mankamenty urody.
Stereotypy społeczne są często niesprawiedliwe wobec mężczyzn w wieku powyżej 50 lat z małym dzieckiem, którzy są uznawani raczej za dziadków, a nie ojców. Gwiazdy z naszej kolekcji udowadniają, że cyfry w dowodzie osobistym nie mają żadnego znaczenia.
Przyjście dziecka na świat to ogromna radość dla całej rodziny. Mąż oczywiście w jakiś szczególny sposób chce podziękować swojej żonie za urodzenie malucha, kupując jakiś drogi i niepowtarzalny prezent.
Na pewno nikt nie uświadamia sobie tego, że wymarzony zawód aktora może być niebezpieczny. Aktorzy nie tylko nieźle zarabiają i pojawiają się na czerwonym dywanie, ale również dość często narażają własne życie na niebezpieczeństwo na planie filmowym.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty