Encyklopedia gwiazd
Długie nogi – to jedna z głównych cech seksownych kobiet w wersji męskiej. Mimo, że daleko nie wszystkich natura obdarzyła taką uroczą cechą, bohaterkom tej kolekcji uśmiechnęło się szczęście.
Czy wiesz, kto pierwszy wypowiedział słynną frazę "don' t worry, be happy"? Myślisz, że to Bob Marley, ale nie – to powszechny błąd. O prawdziwym autorstwie tego i innych aforyzmów opowiemy niżej.
Podpis jest nie tylko osobistym autografem każdego człowieka, ale również wyrazem jego osobowości i charakteru. Szczególnie interesujące są podpisy gwiazd, zarówno współczesnych, jak i dawno odeszłych z życia.
Brody znów w modzie. Wiedzą o tym nie tylko zwykli mężczyźni, ale również gwiazdy Hollywood. Okazało się, że mężczyźni z brodami są bardziej atrakcyjni dla kobiet. Dla pań mamy galerię 25 brodatych przystojniaków!
Bez zbędnej przesady można stwierdzić, że członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej są jednymi z najpopularniejszych osób na całym świecie. Liczbą fanów przebijają nawet najsławniejszych celebrytów. Dziś porozmawiamy o księciu Harry.
Filmy dosyć często zabierają nas w niezwykły świat, pełen fantastycznych bohaterów i scenariuszy, które różnią się od tych, które widzimy na co dzień.
O dziwactwach kobiet w ciąży krążą legendy, gwiazdy również nie są pozbawione dziwnych chęci. Która z gwiazd w czasie ciąży chciała ketchupu, soli, mleka lub nawet szpiku kostnego?
Patrząc na obrazy wielkiego artysty, od razu można zrozumieć, że był niezwykłym człowiekiem. Potwierdzają to jego skandaliczne wyczyny, które od czasu do czasu nie tylko zaskakiwały, lecz wprawiały w stupor.
Podczas, gdy miliony dziewczyn skrycie marzą o tym, żeby powtórzyć los aktorki Megan Markle i wyjść za mąż za księcia, okazuje się, że bycie księżniczką jest wcale niełatwe i nie tak wspaniałe jak się wydaje. I to ci potwierdzi nawet trzyletnia Charlotte!
To wspaniałe, że nasi ulubieni artyści utrzymują kontakt ze swoimi fanami i nie pozostawiają bez odpowiedzi ich życzenia i prośby. Będziemy czekać na następne zdjęcia trollingi.
Aktorstwo wymaga mnóstwa samozaparcia i dyscypliny. To zawód, w którym wielokrotnie podejmuje się trudne decyzje i stawia wyrzeczenia. Od aktora oczekuje się odpowiednich umiejętności. Najważniejszą jest zdolność odgrywania różnych ról.
Wiadomo, że piosenkarz miał restrykcyjnego ojca, którego obsesja, by zrobić z najmłodszego syna supergwiazdę sprawiła, że Michael został całkowicie pozbawiony dzieciństwa. Król popu postanowił to sobie nadrobić. W 1998 roku kupił ogromną posiadłość, aby w niej realizować swoje marzenia z dzieciństwa.
Dnia 6 lipca Eva Green skończyła 38 lat. Zyskała popularność już po swojej pierwszej filmowej roli w 2003 w filmie "Marzyciele" w reżyserii Bernarda Bertolucciego. Dziś gra nie tylko w filmach, ale również na scenie teatru. Mamy dla ciebie garść ciekawostek o ten nieprzyzwoicie piękniej aktorce.
Ciekawostki z planu zawsze wzbudzają wiele emocji. Prezentujemy wam 10 faktów dotyczących znanych filmów, o których być może nie mieliście pojęcia.
Zbieranie autografów od gwiazd jest już niemodne. Dzisiaj najwięksi wielbiciele celebrytów polują na ich prywatne rzeczy.
Często zachowanie ludzi jest porównywane do zachowania niektórych zwierząt. Jednak okazuje się, że również z wyglądu zwierzęta są bardzo podobne do ludzi. Mamy dla ciebie zdjęcia, które są wymownym dowodem na to.
Możesz sobie wyobrazić, jak Michael Jackson myje naczynia razem z Paulem Mccartney? Wtedy będziesz zaskoczony!
Po przeczytaniu niniejszego artykułu w trakcie oglądania kreskówek na pewno będziesz się zastanawiać, jak wygląda aktor, który udzielił głosu twemu ulubionemu bohaterowi.
Często ludzie, którzy odnieśli sukces w biznesie, zarobione pieniądze przeznaczają na spełnianie swoich potrzeb, czy zabezpieczenie przyszłości rodziny.
Bracia zazwyczaj ze sobą konkurują i książęta nie są wyjątkiem. Nadeszła właściwa pora, aby porównać ich śluby. Jak ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle różnił od ceremonii Williama i Kate?
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty