Encyklopedia gwiazd
Każdy z nas od czasu do czasu lubi sobie zajrzeć do albumu rodzinnego, aby po raz kolejny przyjrzeć się swoim przodkom, zobaczyć do kogo jesteśmy podobni. Czasami podczas oglądania albumów ze starymi zdjęciami można natrafić na prawdziwe perełki.
Wśród aktorów jest mnóstwo utalentowanych, posiadających charyzmę i urok facetów, których niestety natura nie obdarzyła pięknem i urodą. Dzieci zazwyczaj są podobne do swoich rodziców, jednak czasami są wyjątki.
Mawiają, że głównym wrogiem gwiazdy jest wiek. Właśnie dlatego większość gwiazd decyduje się na operacje plastyczne, aby zawsze wyglądać bosko i pociągająco. Jeśli natomiast chodzi o bohaterów niniejszego zestawienia, wcale tego nie potrzebują.
Gwiazdy to tacy sami zwyczajni ludzie jak my: po rozstaniu się z partnerem\partnerką czasami chcą do niego\niej wrócić, uprzykrzają mu\jej życie, udzielając obraźliwych i obelżywych wywiadów. Niektórzy chętnie opowiadają dziennikarzom i fanom intymne szczegóły z życia prywatnego.
Gwiazdy to tacy sami zwyczajni ludzie jak my, jednak w odróżnieniu od nas, zawsze powinny kontrolować swoje zachowanie i uczynki. Paparazzi są bezlitośni i czyhają na nich zawsze w najgorszych momentach, dlatego w internecie czasami pojawiają się dość kontrowersyjne fotki.
Każdy z nas na pewno czytał baśń Hansa Christiana Andersena, w której brzydkie kaczątko wyrasta na pięknego łabędzia. Coś takiego może się wydarzyć również w prawdziwym życiu. Mamy na to niezbite dowody. Niektórzy z nas z wiekiem stają się coraz piękniejsze.
Dziś zdjęcia gwiazd, które nie są poddane graficznej obróbce, są raczej rzadkością. Również warto wspomnieć o zastrzykach z botoksu i licznych operacjach plastycznych, którym się poddają.
Gwiazdy to tacy sami zwyczajni ludzie jak my, więc od czasu do czasu podczas imprezy mogą wypić trochę za dużo. Jeśli chodzi o zwykłego człowieka, to wszyscy mają w nosie, kiedy się zatacza lub plącze mu się język, co innego, celebryci.
Nieodłącznym elementem bycia gwiazdą jest życie w blasku fleszy. Kreacje, buty, życie prywatne, zarobki, to wszystko każdego dnia jest omawiane przez tabloidy. W niniejszym zestawieniu najlepiej zarabiające gwiazdy.
Każdy z nas może nauczyć się podróżować po królewsku. Ponieważ dla członków rodziny królewskiej podróż to nie tylko wydawanie pieniędzy na bilety lotnicze i hotele. Royalsi bardziej poważnie traktują ten temat.
Na trzy rzeczy można patrzeć bez końca – jak leci woda, jak płonie ogień i jak pracuje drugi człowiek. Nawiązując do tematu niniejszego artykułu, chcielibyśmy nieco zmienić to twierdzenie – można patrzeć bez końca na to, jak Meghan Markle patrzy na księcia Harry’ego!
Być może kiedyś widziałeś na ulicy osobę, która jak dwie krople wody podobna jest do ciebie? Większość z nas odpowie, tak! Gwiazdy nie są wyjątkiem. Również mają swoje sobowtóry.
Większość z nas uważa, że życie gwiazd jest idealne! Niestety prawda jest całkiem inna. Niektóre gwiazdy, pomimo talentu i popularności, mają przerażające wady genetyczne. Jednak nawet choroby nie przeszkodziły im w zrobieniu oszałamiającej kariery i zdobyciu światowego rozgłosu.
Gwiazdy to tacy sami ludzie, jak my. I nawet najpopularniejsi komicy miewają trudne chwile, załamania nerwowe i depresje. Spójrzmy na swoich ulubionych aktorów w innym świetle.
Gwiazdy, celebryci, właściciele wielomilionowych fortun to tacy sami ludzie, jak my. Przecież nikt nie jest gwiazdą od urodzenia, a zostaje nią na pewnym etapie swego życia – ktoś już w dzieciństwie, ktoś w wieku nastolatkowym, a ktoś już po 40.
"Bohemian Rhapsody" – amerykańsko-brytyjski film biograficzny jest podobny do baśni, opowiadającej o życiu Freddiego Mercury’ego. Być może najwybitniejszy wokalista rockowy w historii muzyki miał rozdwojenie jaźni: w dzień był bardzo skromny, natomiast w nocy urządzał huczne i dzikie imprezy?
Jeśli uważasz, że wygląd zewnętrzny lub cechy osobowe bohaterów kreskówek zostały wymyślone przez autora bajki, animatora lub rysownika, to bardzo się mylisz. Wena może opuścić nawet najbardziej utalentowanych i wtedy twórca czerpie inspiracje ze świata realnego!
Celebryci należą do kategorii ludzi posiadającej ogromne majątki. Przeciętny Polak nawet nie może sobie wyobrazić, jak wygląda tyle kasy. Mając do swojej dyspozycji tyle pieniędzy, na prawo i lewo szastają nimi.
Każdy z nas doskonale wie, że modne magazyny retuszują zdjęcia, jeśli nawet gwiazdy sobie tego nie życzą. Na pewno nikt by z nas nie kupił magazynu, na okładce którego widnieją prawdziwe zdjęcia celebrytów. Warto przyznać, że w świecie show-biznesu i mody jest coraz mniej prawdy.
Każdy z nas powinien zrozumieć, że dzieci nie są przeszkodą dla kariery. Nawet mając dziecko, można osiągnąć sukces i zdobyć światową popularność. Niektóre gwiazdy, które zostały matkami w bardzo młodym wieku, są niezbitym dowodem na to.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty