Encyklopedia gwiazd
Każdy z nas może nauczyć się podróżować po królewsku. Ponieważ dla członków rodziny królewskiej podróż to nie tylko wydawanie pieniędzy na bilety lotnicze i hotele. Royalsi bardziej poważnie traktują ten temat.
Na trzy rzeczy można patrzeć bez końca – jak leci woda, jak płonie ogień i jak pracuje drugi człowiek. Nawiązując do tematu niniejszego artykułu, chcielibyśmy nieco zmienić to twierdzenie – można patrzeć bez końca na to, jak Meghan Markle patrzy na księcia Harry’ego!
Być może kiedyś widziałeś na ulicy osobę, która jak dwie krople wody podobna jest do ciebie? Większość z nas odpowie, tak! Gwiazdy nie są wyjątkiem. Również mają swoje sobowtóry.
Większość z nas uważa, że życie gwiazd jest idealne! Niestety prawda jest całkiem inna. Niektóre gwiazdy, pomimo talentu i popularności, mają przerażające wady genetyczne. Jednak nawet choroby nie przeszkodziły im w zrobieniu oszałamiającej kariery i zdobyciu światowego rozgłosu.
Gwiazdy to tacy sami ludzie, jak my. I nawet najpopularniejsi komicy miewają trudne chwile, załamania nerwowe i depresje. Spójrzmy na swoich ulubionych aktorów w innym świetle.
Gwiazdy, celebryci, właściciele wielomilionowych fortun to tacy sami ludzie, jak my. Przecież nikt nie jest gwiazdą od urodzenia, a zostaje nią na pewnym etapie swego życia – ktoś już w dzieciństwie, ktoś w wieku nastolatkowym, a ktoś już po 40.
"Bohemian Rhapsody" – amerykańsko-brytyjski film biograficzny jest podobny do baśni, opowiadającej o życiu Freddiego Mercury’ego. Być może najwybitniejszy wokalista rockowy w historii muzyki miał rozdwojenie jaźni: w dzień był bardzo skromny, natomiast w nocy urządzał huczne i dzikie imprezy?
Jeśli uważasz, że wygląd zewnętrzny lub cechy osobowe bohaterów kreskówek zostały wymyślone przez autora bajki, animatora lub rysownika, to bardzo się mylisz. Wena może opuścić nawet najbardziej utalentowanych i wtedy twórca czerpie inspiracje ze świata realnego!
Celebryci należą do kategorii ludzi posiadającej ogromne majątki. Przeciętny Polak nawet nie może sobie wyobrazić, jak wygląda tyle kasy. Mając do swojej dyspozycji tyle pieniędzy, na prawo i lewo szastają nimi.
Każdy z nas doskonale wie, że modne magazyny retuszują zdjęcia, jeśli nawet gwiazdy sobie tego nie życzą. Na pewno nikt by z nas nie kupił magazynu, na okładce którego widnieją prawdziwe zdjęcia celebrytów. Warto przyznać, że w świecie show-biznesu i mody jest coraz mniej prawdy.
Każdy z nas powinien zrozumieć, że dzieci nie są przeszkodą dla kariery. Nawet mając dziecko, można osiągnąć sukces i zdobyć światową popularność. Niektóre gwiazdy, które zostały matkami w bardzo młodym wieku, są niezbitym dowodem na to.
Każda epoka ma swoja specyfikę i urok. Dziś patrząc na zdjęcia, zrobione 10 lat temu zaczynamy sobie kpić z nich, ale w ówczesnych czasach ludziom podobało się to, co mają na sobie. Być może to rzeczywiście wygląda dość zabawnie, ale to część naszej wspólnej historii.
Życie celebrytów niczym nie różni się od naszego. Też się zakochują i czują motyle w brzuchu. Dla wielu z nas historia ich miłości to inspiracja i jeszcze jeden dowód na to, że miłość istnieje i uskrzydla.
Byłych supermodelek można podzielić na dwie kategorie: te, które nadal wyglądają rewelacyjnie i modelki, które oszpeciły się operacjami plastycznymi lub mocny przytyły.
Na pewno każdy z nas słyszał o romansach na planach filmowych albo o dostaniu roli dzięki związkowi z gwiazdą. Jednak istnieją również inne rodzaje protekcji – na przykład kiedy grasz w filmie tylko dzięki temu, że jesteś dzieckiem znanego aktora lub aktorki.
Martwisz się, że w twoim albumie znalazły się nie najlepsze zdjęcia ślubne? Nie warto,gdyż gwiazdy również mogą się "pochwalić" nieudanymi zdjęciami i mamy 20 niezbitych dowodów na to.
Kardashianki prawie każdego dnia pojawiają się na okładkach liefestyle’owych magazynów i wydają skandaliczne oświadczenia. Skąd ta ogromna popularność Kardashianów?
Kilka dni temu w sklepie zobaczyłam faceta, który wyglądał jak Leonardo DiCaprio. Wszyscy klienci sklepu nie mogli wyjść z podziwu, jak bardzo chłopak z bananami i kefirem w koszyku jest podobny do ulubionego aktora.
Tatuaż na ciele zazwyczaj jest swoistą pamiątką po kimś lub po jakimś wydarzeniu. Są gwiazdy, które postanowiły zrobić tatuaże, które są wyjątkową pamiątką po roli, które wpłynęła na ich życie i karierę.
Każdy z nas ma zdjęcia, które chce wymazać z pamięci. Zła perspektywa, kiepski makijaż lub po prostu zły dzień – powodów mogło być dużo, a foto już ktoś pstryknął... Ale jeśli my możemy po prostu je usunąć, lub wyrzucić z albumu, to gwiazdom to się nie uda!
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty