Ewolucja stylu Melanii Trump – od dziewczyny z okładki magazynu do małżonki prezydenta

Niniejszy artykuł poświęciliśmy kreacjom Melinii Trump, a jeśli mówić dokładniej, to ich ewolucji. Do klasycznych, eleganckich i zachowawczych stylizacji, których wymaga nowa rola, Melania przeszła bardzo długą drogę od kiczowatych i mocno wydekoltowanych sukni wieczorowych, wytwornych futer i drogiej biżuterii.

Małżonki prezydentów zazwyczaj żyją w cieniu swoich wpływowych mężów. Jednak jeśli chodzi o żonę 45 prezydenta USA, sytuacja wygląda nieco inaczej. Znalazła się w centrum uwagi jeszcze przed inauguracją Donalda Trumpa.

Ewolucja stylu Melanii Trump
Ewolucja stylu Melanii Trump 2
Ewolucja stylu Melanii Trump 3
Ewolucja stylu Melanii Trump 4
Ewolucja stylu Melanii Trump 5

Seksowna blondynka, która niegdyś była rozchwytywaną modelką, uczestniczyła w nagich sesjach zdjęciowych i zawsze odwiedzała wszystkie huczne imprezy i przyjęcia. Dlatego można powiedzieć, że Amerykanie dobrze ją znają.

styl Melanii Trump
styl Melanii Trump 2
Melania Trump 2

Jeszcze całkiem niedawno Melania nosiła krótkie błyszczące suknie, mocno wydekoltowane suknie w kolorze fuksji, jednak dziś jako małżonka prezydenta powinna wkładać bardziej konserwatywne stylizacje. Jednak pierwsza dama umiejętnie podkreśla atuty swojej figury nawet w takich ubraniach.

Melania Trump
Melania Trump 2
Melania Trump 3
Melania Trump 4
Melania Trump 5

Jej kariera w modelingu zaczęła rozwijać się bardzo szybko i już w wieku 16 lat podpisała pierwsze kontrakty. Przede wszystkim pojawiała się na okładkach męskich magazynów. Po zawarciu ślubu z Donaldem Trumpem oczywiście już tyle nie pozowała, jednak w 2000 roku magazyn Sports Illustrated okrzyknął ją "Miss Bicini"

rodzina Trump
rodzina Trump 2
rodzina Trump 3
rodzina Trump 4
rodzina Trump 5

Później wszyscy zapomnieli o pikantnych zdjęciach Melanii, jednak wszystko się odmieniło po tym, jak Trump został wybrany na prezydenta. Wszystkie pikantne zdjęcia z małżonką prezydenta pojawiły się na łamach wszystkich gazet i magazynów. Melania mówi, że jej przeszłość modelingowa nie przeszkodzi jej doskonale się sprawdzić w roli pierwszej damy.

Melania Trump ubranie
Melania Trump ubranie 2

Melania Trump uważa, że jest kontynuatorką stylu Jacqueline Kennedy. Jednak jeśli spojrzeć na jej kreacje można śmiało powiedzieć, że nie mają nic wspólnego ze stylem Jacqueline Kennedy czy Margaret Thatcher.

Melania Trump sukienka
Melania Trump sukienka 2
Melania Trump sukienka 3
Melania Trump sukienka 4
Melania Trump sukienka 5

W końcu lat 90. na początku lat 2000. Melania nosiła kiczowate i mocno wydekoltowane suknie wieczorowe, wytworne futra i drogą biżuterię. W końcu 2010 roku Melania zastąpiła jaskrawe stylizacje atlasowymi sukniami wizytowymi w czerwonym lub różowym kolorze, również uwielbia kolor nude. Miejsce kiczowatych sukni w jej garderobie zajęły czarne klasyczne stylizacje.

Trump

Pierwsza dama USA musi zmieniać swój image i Melanii z łatwością to się udaje. Dziś śmiało można ją nazwać ikoną stylu.

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty