Ewolucja stylu
Wiele krytyków nazywają tatuaże Britney Spears niegustownymi i bezsensownymi. Lecz gwiazda absolutnie nie zwraca na to uwagi. Britney ozdabia swoje ciało nowymi tatuażami, nie zważając na to, że o niej mówi otoczenie.
Styl i obraz młodej, kanadyjskiej śpiewaczki Avril Lavigne - to wezwanie społeczeństwa, ogólnie przyjętym normom i standardom. Swoim wyglądem zewnętrznym Avril chce zwrócić uwagę na własną indywidualność, przewagi i nawet uczucia.
Amerykańska śpiewaczka Katy Perry nie wyobraża sobie swojego życia bez eksperymentów w odzieży i wyglądzie zewnętrznym. Zwolennicy śpiewaczki mogli obserwować swoją ulubienicę ubraną w niewyobrażalne stroje.
Styl Miley Cyrus może wywoływać podziw, zachwyt i śmiech. Lecz on nikogo nie zostawi obojętnym. Ta aktorka umie ubierać się tak, że otoczenie obraca się jej do śladu, a preparowania pragną zrobić jak najwięcej foto z nią.
Catherine Deneuve – francuska aktorka, co dawno wywalczyła nie tylko serca milionów zwolenników na całym świecie, ale i tytuł ikony stylu światowej sławy. Ona jest zawsze piękna, kobieca i gustowna, a do swoich 68 lat wygląda lepiej, aniżeli wiele osób w wieku 50 lat.
Oliwii Palermo udało się wywalczyć tytuł najmodniejszej w świecie dziewczyny, dzięki swojej umiejętności stylowo ubierać się. Idealny smak, którym obdarzyła ją przyroda, pozwala Oliwii czynić dowolne rzeczy modnymi.
Jennifer Lopez - znana śpiewaczka, udana aktorka i przyznana ikona stylu, zadająca ton w modzie światowej. Ona jest zawsze przepiękna, a każda jej suknia staje się prawdziwym wydarzeniem w świecie mody.
Przyciągająca piękność i talent Jessici Alby znajdują zwolenników na całym świecie. Stale eksperymentując ze swoim wyglądem zewnętrznym, jej udaje się zachować własny styl, nie wychodząc za granie kiczu.
Słynna aktorka, seksowna poseł i matka sześciorga dzieci Angelina Jolie zawsze dziwiła swoimi fryzurami. Jej loki są zawsze piękne, bo przecież w nich umiejętnie jednoczy się elegancja i naturalność.
Fryzury Beyonce są częścią imażu śpiewaczki. Stale eksperymentując z włosami, ona jeszcze w żadnym wypadku nie uderzała twarzą do brudu. Zbytkowne układania i fryzury stały się ideałem dla armii zwolenniczek.
Wytworny i wyrafinowany styl Angeliny Jolie, matki sześciorga dzieci, i po prostu kobiety z dobrym i czujnym sercem jest dostojny zachwytu. Znana aktorka zawsze wygląda idealnie – i na świeckim przyjęciu, i na przechadzce z mężem i dziećmi.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty