Ezoteryka
O jakich chorobach sygnalizują sny prorocze?
O jakich chorobach sygnalizują sny prorocze? Niektórzy z nas wierzą w sny prorocze, inni – nie. Istnieje przekonanie, że tego typu sny zwiastują, co się ma wydarzyć w przyszłości. Lekarze jednak przekonują, że niektóre sny prorocze sygnalizują o problemach zdrowotnych. Kiedy więc warto wybrać się do lekarza?
12 rzeczy, które przynoszą do domu nieszczęście
12 rzeczy, które przynoszą do domu nieszczęście Mimo, że żyjemy w XXI wieku i w niedalekiej przyszłości ludzie znajdą lekarstwo na wszystkie boleści, kolonizują Marsa i wymyślą coś genialnego, znaki nadal odgrywają dużą rolę w życiu człowieka, który chce zrobić wszystko dla swojego bezpieczeństwa.
Kamień morion – właściwości
Wszystkie kosztowne kamienie mają swoją energetykę, która większą czy mniejszą miarą wpływa na człowieka. W tym artykule potraficie znaleźć informację, która dotyka magicznych i leczniczych właściwości kamienia morion.
Kamień kahalong – właściwości
Jeszcze nasi przodkowie korzystali amuletami z różnych kamieni, które były powołane nie tylko bronić, ale i wzmacniać energetykę swojego "gospodarza". W tym artykule opowiemy o właściwościach kamienia kahalong.
Kamień bursztyn – właściwości, komu pasuje?
Dziś w przyrodzie istnieje ogromna ilość kosztownych kamieni, które mają unikalną energię. W tym artykule dowiadujecie się o tym, komu podchodzą właściwości kamienia bursztyn.
Kamień unakit – magiczne właściwości
Kamień unakit – magiczne właściwości

Dużą ilość minerałów, istniejących na ziemi, ludzie dawno nauczyli się stosować w swoich celach. Szczególną wartość przedstawiają te rasy, które mają najbardziej bogaty chemiczny skład i niezwykłe zabarwienie. W naszym artykule opowiemy o unikalnym kamieniu unakicie.

Jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia?
Jak otworzyć w sobie zdolności jasnowidzenia?

Parapsychologiczne zadatki są w każdym z nas. Ktoś nie zwraca uwagi na dziwne wydarzenia, które odbywają się w jego życiu, a komuś nie dają spokoju wieszcze sny. Jak otworzyć w sobie zdolności? O tym opowie dzisiejszy artykuł.

Medytacja transcendentalna – co o niej warto wiedzieć?
Medytacja transcendentalna – co o niej warto wiedzieć?

Medytacja dziś mało kogo dziwi. Często przybiegamy do jej za duchowym spokojem i harmonią wewnętrzną. Lecz czasami mówić wiele mantr całkiem nieobowiązkowo. W jakości wariacji można spróbować medytację transcendentalną.

Długi karmiczne w dacie urodzenia – reinkarnacja w numerologii
Długi karmiczne w dacie urodzenia – reinkarnacja w numerologii

Ten artykuł pomoże wyznaczyć obecność, czy nieobecność karmy długu według daty urodzenia, za pomocą nieskomplikowanych obliczeń, o regułach których opowiemy w naszym artykule.

Jak mszczą się znaki zodiaku?
Jak mszczą się znaki zodiaku?

Jeśli znać maksimum informacji o człowieku, to można spróbować przewidzieć rozwój wydarzeń i reakcję na to czy inne wydarzenie. Opowiemy o zemście i jak ją wyrażają przedstawiciele znaków zodiaku.

Rytuały obrzędu domowego na poszukiwanie zguby – jak odnaleźć zagubioną rzecz?
Rytuały obrzędu domowego na poszukiwanie zguby – jak odnaleźć zagubioną rzecz?

Często zdarzają się sytuacje, kiedy z niewiadomych przyczyn przepadają rzeczy, które można spróbować znaleźć za pomocą magicznych rytuałów. W tym artykule znajdziecie informację o tym, jak odszukać zagubioną rzecz.

Szczególna moc różańca – do czego służy sznur modlitewny?
Szczególna moc różańca – do czego służy sznur modlitewny?

W świadomości wielu osób sznur modlitewny jest związany z religijnymi rytuałami. Przebierając ich, przyjęto czytać modły, czy wykonywać jakieś religijne działania.

Grzmot w październiku – znaki
Grzmot w październiku – znaki

Z grzmotem w dni jesienne jest powiązanych bardzo dużo różnych znaków ludowych i zabobonów. W tym artykule opowiemy o znakach pogodowych, związanych z grzmotem w październiku.

Chińskie wróżenie z monet - Księga przemian i heksagramy
Chińskie wróżenie z monet - Księga przemian i heksagramy

Jeśli chcecie dowiedzieć się o swoim życiu dużo ciekawej i pożytecznej informacji, wtedy powróżcie. W tym artykule opowiemy o Chińskiej wróżbie na monetach, a także są opisane reguły jak należy ją przeprowadzać.

Co oznaczają linie na dłoni?
Co  oznaczają linie na dłoni?

Wiele osób chcą dowiedzieć się o swojej przyszłości, dlatego dość prosto spojrzeć na swoje ręce. W tym artykule opowiemy o znaczeniu linii na dłoniach, a także dowiadujecie się gdzie jaka linia się znajduje.

 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty