Farbowanie zębów – nowy trend modowy, który na pewno nie przypadnie do gustu dentystom

Na Instagramie krąży ostatnio nowy trend, który polega na farbowaniu zębów na dowolnie wybrany kolor. Masz już dość banalnego wybielania zębów? Wtedy kupuj specjalną pastę, która sprawi, że twój uśmiech stanie się niebieski, fioletowy, a nawet czerwony.

Moda jest bardzo kapryśna. Zmienia się ona z sezonu na sezon. Przedłużanie włosów, cienkie brwi, długie paznokcie akrylowe, asymetryczne grzywki, ultra krótkie szorty. Podczas gdy jedne stylizacje i elementy garderoby popadają w zapomnienie, inne, jeszcze bardziej nietypowe, stają się prawdziwymi hitami!

Dopasuj kolor zębów do pomadki i wyruszaj na wymarzoną randkę!

zęby

Jeśli chcesz przejść niesamowitą metamorfozę, wtedy mamy dla ciebie krótki przewodnik po nowym trendzie modowym, który już stał się prawdziwym hitem.

żółte

Na pomysł farbowania zębów wpadła nowojorska marka Chrom.

szok

Produkuje barwiącą pastę do zębów, coś na kształt lakieru do paznokci.

kiwi

Pastę nakłada się na zęby za pomocą specjalnego aplikatora.

makeup

Lakier do zębów spokojnie wytrzymuje picie, jedzenie i nie znika w ciągu doby.

trend

Pasta sprawi, że twój uśmiech stanie się niebieski, fioletowy, a nawet czerwony.

trendowo

Cena za małą tubkę tego specyfiku waha się od 18 do 22 dolarów.

moda

Obecnie dostępnych jest 10 odcieni, w tym też Pretty in Pink, Baby Blue, Gold Dust, Candy Floss, Fairy Dust, Silver i Penny.

usta

Założyciel marki Chrom, David Silverstein, twierdzi, że młodzież, która odwiedza różne festiwale muzyczne, już od dawna farbuje zęby. Jest przekonany, że ten specyfik niebawem na stałe zagości w kosmetyczce każdej modnej pani.

modnie

David Silverstein przekonuje, że pasta do zębów, w skład której wchodzi alkohol, jest całkowicie bezpieczna dla zdrowia.

kolorowo

Pradwdopodobnie nasz dentysta nie będzie zachwycony wyglądem twoich czerwonych lub niebieskich zębów, ponieważ producent nie chce ujawnić składników cudownego specyfiku. Oprócz tego nie wiadomo, jak go zmywać.

tęczowo

Modne panie i panowie już dopasowują kolor swoich zębów do makijażu.

kolory

Jednak nie wszyscy gotowi są na to, aby zaryzykować zdrowiem swoich zębów, używając specyfiku, którego składniki są nieznane.

kolorowe zęby

A Tobie się podoba nowy trend?

 
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty