Feng Shui dla kariery – czyli co można zrobić, żeby osiągnąć sukces?

Feng Shui dla kariery

Wiele osób marzy o świetnej karierze, lecz znaleźć się "w potrzebny czas w prawidłowym miejscu" wychodzi nie u wszystkich. W tym wypadku rozpaczać nie warto, lepiej spróbować samodzielnie stworzyć dla siebie najbardziej sprzyjające warunki dla ruchu po drabinie kariery. Niezłym sposobem dla budowy kariery jest Feng Shui – wschodnia filozofia, co przyżywa do harmonizacji otaczającej przestrzeni.

Strefa kariery w biurze po Feng Shui

Tradycja Feng Shui przypuszcza dzielenie otaczającego obszaru na strefy, należące pięciu żywiołom, które są odpowiedzialne za różne dziedziny życia. Dla wyznaczenia prawidłowych, dla konkretnej strefy, z punktu widzenia tradycji Feng Shui, kolorów i talizmanów wykorzystuje się kompas. Oczywiście nie chodzi tu o urządzenie, co pokazuje strony świata, a mowa o specjalnym kompasie Feng Shui (kompas geomantyczny). Jest on o wiele trudniejszy od zwyczajnego turystycznego i wszystkim, kto chce maksymalnie dokładnie zorganizować swoją przestrzeń życiową odpowiednio do tradycji Feng Shui, było by nieźle, aby dowiedzieć się, jak go używać. Ale jeśli teraz nie ma takiej wybitnej zdolności można zastosować kilka przydatnych metod Feng Shui dla dobrej kariery.

W przesuwaniu po szczeblach kariery pomogą talizmany, rozmieszczone w północnej części twojego domu, ponieważ właśnie ta strefa, po Feng Shui, jest uważana za sektor kariery. Ten obszar podporządkował się żywiołowi wody, a wzmacnia jego działanie metal. Wodzie odpowiadają błękitny, niebieski i czarny kolory, wzmocnić działanie mogą faliste formy. Żeby aktywować działanie metalu, do wnętrza należy dodać srebrzyste kolory i okrągłe formy.

Na żywioł wody szkodliwe działanie robi żywioł ziemi, toż w twoim biurze nie powinno być brunatnego, żółtego i terakotowego odcieni.

Talizmany Feng Shui dla udanej kariery

Można wykorzystać wszystko, co ma stosunek do wody – fontanny, akwaria, modele żaglowców i parowców, figurki rybek i morskich zwierząt.

Najczęściej w biurach kierowników można spotkać taki symbol dobrej kariery, po Feng Shui, jak model żaglówki. Ten talizman jest bardzo dobry jeśli masz własny biznes, czy zamierzasz go zacząć. Położenie statku jest bardzo ważne – dziób powinien być skierowany na ścianie lub w kąt i w żadnym razie nie na okno, czy drzwi. Ale rufa, naprzeciw, powinna "patrzeć" na drzwi, dzięki czemu statek będzie wpływać w pokój, przynosząc szczęście.

Rybki również są symbolem kariery. Mogą być akwariowe, lecz najlepiej wziąć figurki, czy obrazy złotych rybek. Nieźle powiesić na ścianę wachlarz z namalowanymi rybkami, czym więcej ich będzie, tym lepiej.

Można stosować i talizmany, które są związane z wodą pośrednim sposobem, lecz będą wzmacniać żywioł metalu. Doskonałym wariantem jest żółw, który symbolizuje mądrość i wsparcie wpływowych ludzi (niebieskich sił). Chcesz otrzymać wsparcie od kierowników – kup figurkę z żółwiem. Tylko pamiętaj, że żółw powinien być jeden – kompozycja z trzech figurek w tym wypadku będzie bezużyteczna. Najlepiej, żeby figurka była zrobiona z ciężkiego materiału – żeliwa, czy kamienia. Rozmieścić tą figurkę Feng Shui rekomenduje się na północnym zachodzie – w sektorze pomocników.

Duża kulista waza z białymi kwiatami w niej, również będzie doskonałym wariantem talizmanu dla kariery. Przy czym on będzie wzmacniał żywioł metalu, co zabezpieczy nie prosto podwyższenie po służbie, lecz również poprawi dobrobyt materialny.

Feng Shui kariera

Przyciągnąć bogactwo i sukces w sprawach pomoże figurka żaby z monetą w ustach, co siedzi również na monetach. Ponieważ liczby po Feng Shui też mają szczególne znaczenie to żaba powinna być trójnożna, tak jak trójka symbolizuje szybki wzrost i udaną drogę w biznesie.

W miejscach, które zwłaszcza wymagają powodzenia w strefie kariery (frontowe drzwi, ciemne kąty) należy powiesić muzykę wiatru.

Żeby wzmocnić działanie znaków, według kalendarza Feng Shui, można podbierać liczby dla zwłaszcza ważnych wydarzeń. Tak potrafisz zaplanować wszystkie istotne sprawy na najbardziej sprzyjające dni, co z pewnością będzie miało pozytywny wpływ na twoją karierę. Dotrzymanie się niektórych zasad Feng Shui pomoże ci osiągnąć wzrost kariery, lecz tylko jeżeli dołożysz do tego wysiłku. Tylko samych talizmanów nie wystarczy.

 
Powiązane artykuły:
Pieniężne drzewo Feng Shui – zrób swój dom bogatym
Uczenie Feng Shui przynosi do życia harmonię i pomyślność. A ponieważ dla osiągnięcia ostatniego są potrzebne pieniądze, to dziś porozmawiamy o pieniężnym drzewie Feng Shui, za pomocą którego można łatwo przyciągnąć pieniądze do domu.
Feng shui na przyciąganie miłości
Feng shui dawno zarekomendował siebie jak szczególny sposób życia, który pomaga przyciągać wszystkie dobra wszechświata, włączając miłość, bogactwo, szczęście i powodzenie. Na przykład, jeśli brakuje miłości, to należy wykonać cały szereg manipulacji.
Feng shui w kuchni – czyli jak urządzić wnętrze zgodnie ze wschodnią filozofią?
Jeśli wierzyć Feng Shui, kuchnia - to serce naszych mieszkań. Tu ważne wszystko - rozkład mebli, koloru, dobór detali. Spróbujemy zorientować się we wschodnim uczeniu odnośnie kuchni, a wam doradzamy wziąć to na notatkę.
Podział mieszkania na strefy – czyli jak urządzić mieszkanie według zasad feng shui?
Feng shui jest popularny już kilka lat i taka popularność nie jest wypadkowa – wiele z tych, kto skorzystał się tymi poradami, odczuły przemiany w swoim życiu. Spróbujcie – dziś opowiemy, jak poprawnie zorganizować obszar według stref Feng Shui.
 
 
Błąd w tekście? Zaznacz go i kliknij: Ctrl + Enter Systema Orphus© Orphus
Oferty pracy | Kontakty